+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi
  Drukuj stronę

Strony poradnika na temat ergonomii

Ergonomia w biurze 

Ergonomia w zakładzie

Ergonomia w transporcieInformacje o wygodnym siedzeniu i biurku z elektryczną regulacją wysokości Upliner. Zastosowanie ergonomicznych mebli biurowych w obszarze biurowym jest szczególnie ważne. Z tego powodu znajdą Państwo w naszym poradniku zakupowym wytyczne dotyczące wyposażenia stanowiska pracy. Więcej na temat mechanizmów i funkcji naszych krzeseł biurowych znajdą Państwo w leksykonie zdrowego siedzenia.

Długotrwałe stanie przy stole do pakowania i przy maszynach bardzo obciąża plecy. Tutaj znajdą Państwo informacje, na czym polega ergonomiczna pozycja stojąca oraz jakie wymagania powinny spełniać wygodne krzesła do pracy. Ergonomiczne funkcje mogą posiadać również drabiny. W tym miejscu znajdą Państwo wskazówki dotyczące obsługi drabin bez nadwyrężania kręgosłupa.

Urządzenia transportowe i wózki są ważnymi pomocami, umożliwiającymi wygodne podnoszenie i przemieszczanie przedmiotów. Funkcje Quicklift i ergonomiczne uchwyty umożliwiają łatwy transport nieporęcznych przedmiotów. Dodatkowe funkcjonalne produkty, takie jak moduł elektryczny ułatwiają nie tylko ergonomiczny transport, ale wpływają również na przyspieszenie ważnych procesów roboczych.

Ergonomia na stanowisku pracy

Ergonomia na stanowisku pracy jest tematem już od dawna znanym. Przedsiębiorstwa kładą jednak coraz większy nacisk na zaoferowanie swoim pracownikom wygodnych miejsc pracy. Powodem dla tworzenia ergonomicznych stanowisk pracy w każdym obszarze jest uzyskanie grupy zdrowych i zadowolonych pracowników. Udowodniono, że tworzenie stanowisk pracy chroniących zdrowie pozwoliło obniżyć ilość zwolnień chorobowych wśród pracowników i zwiększyć ich produktywność.
 

Rachunek jest prosty. Z myślą o produktach wysokiej jakości, odznaczających się dużą trwałością, zakup ergonomicznych mebli biurowych jest inwestycją ze wszech miar opłacalną. Badania wykazały, że pracownik, generujący minimalny wzrost wydajności rzędu ok. 3% w ciągu roku przyniesie zysk pokrywający wydatki w wysokości ok. 4200 ZŁ. W kolejnych latach generują Państwo tym samym czysty zysk.

W obrębie naszego przedsiębiorstwa produkty ergonomiczne już dawno zajmują stałe miejsce. Zagadnienie ergonomii przewijają się na skutek dużego popytu przez cały oferowany przez nas asortyment. Na stronach naszego poradnika pragniemy przedstawić Państwu m.in. wymogi dot. ergonomii z poszczególnych obszarów sprzedaży oraz polecić Państwu związane z nimi produkty. Tekst jest wyciągiem z całej oferty KAISER+KRAFT i nie zastępuje profesjonalnej porady naszych ekspertów.

Porównanie produktów