Chłodziarki

Bez względu na upały panujące na zewnątrz, pracownicy zachowają jasność umysłu. Zadbają o to nasze urządzenia chłodzące: klimatyzatory typu Split, mobilne klimatyzatory i wyparne chłodnice powietrza.

W kategorii Chłodziarki oferujemy Państwu produkty następujących marek: TCL, GREE, Master.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Klasa energetyczna w przypadku chłodzenia
Istotne
Liczba artykułów: 13

Urządzenia chłodzące – koniec z akumulacją ciepłaPrzyjmij to na chłodno: czasami łatwiej powiedzieć niż zrobić. Gdy w miejscu pracy gromadzi się gorące powietrze, ciało i umysł szybko się męczą. Nasze urządzenia chłodzące nie pozwolą, by do tego doszło.
Alternatywa dla wentylatoraJaka jest zasadnicza różnica między urządzeniem chłodzącym a wentylatorem? Urządzenie chłodzące obniża temperaturę, a wentylator wprawia powietrze w ruch. Dobre klimatyzatory nie ograniczają się jednak do chłodzenia. Można je również wykorzystywać do osuszania, wentylacji i ogrzewania w zimie.W kaiserkraft znajdą Państwo następujące kategorie urządzeń chłodzących:

  • Klimatyzatory typu Split to dwa urządzenia w jednym. Jednostka wewnętrzna odparowuje czynnik chłodniczy w pomieszczeniu. Jednostka zewnętrzna oddaje na zewnątrz energię cieplną pobraną z pomieszczenia.

  • Klimatyzatory jednoczęściowe: te urządzenia chłodzące są kompaktowe i mobilne. Zamiast jednostki zewnętrznej mają wąż odprowadzający powietrze, który jest wyprowadzany na zewnątrz, na przykład przez otwarte okno, lub podłączany do przepustu ściennego.

  • Wyparne chłodnice powietrza. Wyparne chłodnice powietrza nawilżają specjalne filtry wodą z kranu i rozprowadzają schłodzone powietrze w pomieszczeniu za pomocą wentylatora. To właściwy wybór, by schładzać duże pomieszczenia.


Zapowiada się obiecująco. Pytanie tylko, które urządzenie chłodzące i w jakich sytuacjach jest właściwym wyborem.
Jak dobrać właściwe urządzenie chłodzące do danych pomieszczeń i warunków?Decydującym czynnikiem przy wyborze urządzeń chłodzących jest miejsce, które ma być chłodzone. Do pojedynczych biur lub innych pomieszczeń do pracy dobrym wyborem jest klimatyzator typu Split, który zapewnia dobre warunki przez cały rok. Ponieważ jest przyjemnie cichy, nie będzie przeszkadzał nawet w pracach wymagających maksymalnej koncentracji. Klimatyzatory jednoczęściowe mają tę zaletę, że są mobilne i gotowe do natychmiastowego użycia. Poziom hałasu jest jednak wyższy. W dużych otwartych lub wentylowanych halach zalecamy stosowanie wyparnych chłodnic powietrza. Nie wymagają one użycia szkodliwych dla środowiska środków chłodzących, są tanie w eksploatacji i gotowe do natychmiastowego użytku.W razie dalszych pytań dotyczących urządzeń chłodzących i warunków panujących w pomieszczeniu zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie służymy pomocą.