Systemy napełniania, systemy poduszek powietrznych

Otworzyć karton, włożyć artykuł, zakleić, towar zapakowany. Tak może przebiegać procedura przy stole do pakowania. Ale co jeśli pakują Państwo delikatne towary wysyłkowe? Następnie nadchodzi czas na obsługę maszyny do pakowania, wykonanie wyściełania, otwarcie kartonu, zaklejenie kartonu, gotowe, towar spakowany. A oto maszyny do pakowania.

Maszyny do pakowania – szybkie do właściwego wyściełania


Każdy, kto kiedykolwiek stał przy stole do pakowania wie, jak ważne jest właściwe opakowanie określonych grup produktów. Delikatne i wrażliwe towary muszą posiadać odpowiednią wyściółkę, zapobiegającą uszkodzeniu podczas transportu. Dzięki maszynom do pakowania nie trzeba już magazynować folii bąbelkowej, podkładek z papieru lub z kartonu, można wyprodukować je samodzielnie. Ilekroć są one potrzebne. W magazynie muszą znajdować się tylko rolki folii i papieru. Wyściełanie, mocowanie, wypełnianie pustych przestrzeni – wszystko to jest łatwiejsze dzięki wyściółkom, pochodzącym z maszyn do pakowania. Prawdziwa alternatywa dla równie popularnej folii bąbelkowej.Jakie wyściółki potrafi wyprodukować maszyna?


Dzięki maszynom do pakowania można na przykład produkować folię bąbelkową. Nawet w przypadku małych systemów poduszek z powietrzem można wyprodukować różne formaty wyściółki. Powietrze jest doprowadzane do rolki folii płaskiej. Wytworzone folie bąbelkowe można łatwo rozdzielić za pomocą perforacji. Szybciej się już nie da.Czy jest to również możliwe w przypadku kartonu?


Nie chcą Państwo zrezygnować z dobrej wyściółki, jednocześnie chcą Państwo pakować towary w sposób bardziej przyjazny dla środowiska? W takim wypadku niezastąpiona może okazać się dziurkarka do kartonu. Już zużyte kartony kartonowe z przyjęcia towaru można w jednym kroku przekształcić w pochłaniające wstrząsy wyściółki kartonowe. Jest to nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również pozwala oszczędzać koszty materiałów.Korzyści dla klienta


  • Optymalna ochrona wrażliwych towarów

  • Szybko i wygodnie – maszyny można umieścić bezpośrednio przy stanowisku do pakowania

  • Elastyczność – różne rozmiary wyściółek można wytworzyć za pomocą tylko jednego urządzenia

  • Zrównoważone – oszczędność kosztów magazynowania, a nawet materiału dzięki dziurkarkom do kartonu


Czy wiedzą Państwo jaką wydajność powinny mieć Państwa maszyny do pakowania?Ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, ile z każdej wyściółki należy wyprodukować w jakim czasie. Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy wyborze nowej maszyny do pakowania, prosimy o kontakt.