Ochrona oczu

Niewielkie rzeczy mogą spowodować duże uszkodzenie oka. Z właściwą ochroną oczu pozostaną z dala od nich.

W kategorii Ochrona oczu oferujemy Państwu produkty następujących marek: Uvex, 3M.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Wersja szybki
Istotne
Liczba artykułów: 27

Ochrona oczu – okulary ochronne i przyłbice ochronneSamo gorące powietrze? Gdzie tam. Tam, gdzie wykonywana jest ciężka praca, wszelkiego rodzaju cząsteczki często unoszą się w otaczającym nas powietrzu. Państwa pracownicy potrzebują odpowiedniej ochrony oczu, zapewniającej że żadna z nich nie dostanie się do oczu i nie spowoduje uszkodzeń. W zależności od modelu, ochroni również przed wpływami chemicznymi i szkodliwym światłem.Tam, gdzie noszenie okularów ma sensOkulary ochronne są szczególnie potrzebne w przypadku obróbki metalu, drewna lub kamienia naturalnego. Pracownicy potrzebują również ochrony oczu podczas spawania lub pracy z substancjami chemicznymi. Krótko mówiąc, wszędzie tam, gdzie w powietrzu może znajdować się coś, co mogłoby uszkodzić oczy lub gdzie konieczna jest ochrona przed promieniowaniem UV lub jasnym światłem.Wskazówki dotyczące doboru okularówPrzy zakupie okularów należy mieć oczy szeroko otwarte. Poniższe wskazówki pomogą Państwu znaleźć idealną ochronę oczu:


  • Okulary ochronne są skonstruowane jak klasyczne okulary. Łatwo je zakładać i zdejmować oraz zapewniają dobrą ochronę przed zagrożeniami mechanicznymi, takimi jak unoszące się cząsteczki. Z bocznymi osłonami chronią one również przed gazami, oparami lub rozpryskami cieczy.

  • Gogle ochronne z pełną widocznością wyglądają jak gogle narciarskie. Poprzez całkowite uszczelnienie okolic oczu, zapobiegają przedostawaniu się płynów, oparów, dymu lub gazów i chronią przed zagrożeniami termicznymi.

  • Okulary spawalnicze osłaniają oczy przed rażącym światłem.


Okulary z ochroną UV i bez można znaleźć dzięki naszej funkcji filtrowania. W przypadku gogli ochronnych z pełną widocznością należy zwrócić uwagę na dokładne obszary zastosowania, zawarte w opisie produktu, jak również na dodatkowe cechy, takie jak wysoka odporność na uderzenia lub zawory wentylacyjne. Każda ochrona oczu w naszym sklepie spełnia rzecz jasna wymagania ogólnej normy EN 166.Czy chcieliby Państwo otrzymać więcej informacji na temat ochrony oczu lub innych produktów kaiserkraft? Nasz dział obsługi klienta z przyjemnością Państwu w tym pomoże.