Elektryczne urządzenia transportowe

Czy e-mobilność sprawdza się głównie na autostradzie? W żadnym razie! Nasze wyjątkowe elektryczne urządzenia transportowe poprawiają bilans i przyspieszają procesy w firmie.

W kategorii Elektryczne urządzenia transportowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, HelgeNyberg, MATADOR.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 39

Elektryczne urządzenia transportowe: nowy napęd na potrzeby logistyki zakładowejJakkolwiek zwrotne, ergonomiczne i dobrze przemyślane mogą być urządzenia transportowe: przemieszczanie ich z pełnym ładunkiem na duże odległości jest dość uciążliwe, a czasem nawet nieekonomiczne.W naszym sklepie mamy jednak właściwe rozwiązanie: elektryczne urządzenia transportowe! Są to nasze dobrze znane wózki warsztatowe, rzemieślnicze i przemysłowe uzupełnione wydajnym i wielofunkcyjnym napędem elektrycznym, który umożliwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie urządzeń transportowych bez większego wysiłku dla pracowników.Teraz i Państwo mogą skorzystać z zalet elektrycznych urządzeń transportowych, które ułatwiają pracę pracownikom, umożliwiając szybki i łatwy transport ciężkich ładunków na docelowe miejsce. Zmęczenie? Przeciążenie? Strata czasu? Dawno i nieprawda!
Miejsca stosowania elektrycznych urządzeń transportowychElektryczne urządzenia transportowe wykorzystuje się w wielu różnych miejscach, różnorodne są także ich funkcje. Urządzenia te stosuje się w magazynach, warsztatach, supermarketach, salonach sprzedaży lub po prostu w miejscach, do których dostarczane są większe ilości materiałów, takich jak magazyny zewnętrzne lub strefy dostaw. Wszędzie tam ułatwiają pracę z ciężkimi towarami i materiałami. Po co komplikować proste sprawy? Elektryczne urządzenia transportowe – warto nabyć już teraz!
Jakie są zalety i wady elektrycznych wózków lub urządzeń transportowych?Większość produktów na potrzeby e-mobilności jest przeznaczona do przewozu osób. W firmach o dużym natężeniu ruchu towarowego elektryczne wózki transportowe lub elektryczne urządzenia transportowe są jednak bardziej opłacalne. Kompaktowe akumulatory litowo-jonowe w naszym module elektrycznym NEO zapewniają dodatkowy zastrzyk energii oraz ułatwiają poruszanie się i manewrowanie. Gwarantują również obsługę bez zmęczenia. Bez wysiłku można bowiem transportować ładunki o masie do 500 kg. Aby obsługiwać flotę, kilka wózków wystarczy połączyć przez Bluetooth.W porównaniu z tradycyjnym sprzętem transportowym do warsztatu i przemysłu wersje elektryczne są droższe i wymagają regularnego doładowywania. Dzięki systemowi wymiennych akumulatorów są one jednak zawsze gotowe do użycia. Z kolei wyższa cena szybko się zwraca dzięki sprawniejszej logistyce i mniejszej liczbie zgłaszanych przez pracowników problemów zdrowotnych.
Jakie produkty są dostępne?Wolimy sami kreować przyszłość: w naszej ofercie urządzeń transportowych z napędem elektrycznym znajdą Państwo stale rozszerzaną ofertę produktów EUROKRAFTpro. Dzięki naszej własnej marce premium zapewniamy gotowe elektryczne urządzenia transportowe: od wózków platformowych, montażowych, piętrowych i skrzyniowych po wózki szafkowe. Swoją dużą popularność warianty te zawdzięczają szerokiemu zakresowi zastosowań, wysokiej jakości wykonania i zwrotności.Dzięki serii ciągników elektrycznych TAKKTOR można przemieszczać kolumny wagonów i przyczepy o masie do 1000 lub 2000 kg – bez specjalnego prawa jazdy, ale z maksymalną elastycznością. Ponadto w naszym sklepie można znaleźć nasze specjalnie opracowane systemy zaczepów – oprócz standardowych zaczepów trzpieniowych także specjalne zaczepy do transportu pojemników na rolkach i Corletty.
Elektryczne zestawy uzupełniające do wózków transportowychJeśli mają już Państwo wózek transportowy, to doskonale się składa! Nasz zestaw z modułem elektrycznym NEO EUROKRAFTpro do późniejszego montażu pasuje do większości wózków transportowych EUROKRAFTpro i niewielkim nakładem sił pozwala przekształcić je w nowoczesne e-pojazdy. Jedno ładowanie wystarcza nawet na osiem godzin zasilania. Jaki wózek będzie pasować? Wystarczy poszukać zaleceń na stronie danego produktu. Zachęcamy również do kontaktu z naszym działem obsługi klienta – jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Czy potrzebna jest specjalna infrastruktura do ładowania elektrycznych urządzeń transportowych?Zasadniczo akumulatory litowo-jonowe do elektrycznych urządzeń transportowych nie wymagają specjalnej infrastruktury do ładowania. Jeśli jednak firma ukierunkowana jest na bezemisyjną przyszłość, warto wyposażyć ją w stacje ładowania wallbox i kolumny ładujące do różnych typów akumulatorów. Jeśli flota e-pojazdów będzie się powiększać i dołączą do niej również hulajnogi i samochody elektryczne, przemyślana infrastruktura pozwoli uniknąć nieładu związanego z przyłączeniami na terenie firmy – i poszukiwań odpowiedniego gniazdka.W razie jakichkolwiek pytań dotyczących elektrycznych wózków transportowych prosimy o kontakt z nami, a chętnie Państwu pomożemy!