Identyfikatory, prezentery stołowe

Grunt to wiedzieć kto! Identyfikatory i tabliczki z nazwiskami informują nas, kto siedzi po przeciwnej stronie. Prezentery stołowe to kolejna forma przekazu informacji.

W kategorii Identyfikatory, prezentery stołowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: DURABLE, magnetoplan.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
17
17
420
420
-
Istotne
Liczba artykułów: 73

Wreszcie możemy się poznać! Dzięki identyfikatorom i prezenterom stołowym od KAISER+KRAFTKażdego dnia to samo, istny dzień świstaka: kiedy już znamy specjalistę od obsługi klienta i programistę, z głowy zupełnie wyleciało nam nazwisko prokurenta. A jak z kolei nazywa się kontroler? Czy to na targach, konferencji lub przyjęciu, wszędzie tam, gdzie spotyka się wiele nieznajomych sobie osób, opłaca się je mieć

wszelkiego rodzaju etykiety na nazwisko. Jeśli osobiście załatwia się różne interesy, znajomość imienia i nazwiska rozmówcy sprawia, że rozmowy z potencjalnymi klientami lub negocjacje mają znacznie lepszy przebieg.Identyfikatory – nieodzowny element strojuW KAISER+KRAFT znajdą Państwo te przyciągające wzrok tabliczki zarówno w wersji pokaźnej, jak i tej bardziej dyskretnej, jednak zawsze odpowiadającej danym okolicznościom. W przedsiębiorstwie lub na różnego rodzaju wydarzeniach szybciej nawiążemy osobiste kontakty, jeśli będziemy mogli zwrócić się do rozmówcy po imieniu. Ma to znaczenie przykładowo podczas negocjacji. W kwestii mocowania mogą Państwo wybierać spośród etykiet do przypinania, przyczepiania, etykiet magnetycznych lub na taśmie tekstylnej, w zależności od wymogów roboczych. Jedno jest przy tym jasne: Państwa imię i nazwisko. Chronione za niezwykle przejrzystym akrylem lub twardą folią, imię i nazwisko, stanowisko lub tytuł są zawsze czytelne.Z nami odczytasz, z kim dzielisz stół: prezentery stołowe od KAISER+KRAFTGdy już poznamy się bliżej, chętnie siadamy również wspólnie przy jednym stole. Dzięki prezenterom z nazwiskami z naszej bogatej oferty pracownicy i klienci wiedzą, jak osobiście zwrócić się do swojego rozmówcy, czy to na spotkaniu, czy też szkoleniu. À propos szkoleń, czy dysponują Państwo odpowiednim wyposażeniem? Walizki do prezentacji, flipcharty, stoliki pod projektor lub magnesy, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wszystko, co sprawi, że szkolenie, prezentacja lub wykład będą prawdziwym sukcesem. W końcu nic nie zastąpi zdecydowanego osobistego wystąpienia, tym bardziej jeśli jest się wyposażonym w produkty od KAISER+KRAFT. Jeśli potrzebują Państwo konkretnego artykułu, znajdziemy go dla Państwa. Prosimy o kontakt!