Tablice suchościeralne, białe tablice

Zilustruj swoją prezentację – w ten sposób publiczność uzyskuje możliwość zrozumienia nawet najtrudniejszych tematów. Ponadto białe tablice i tablice do pisania posiadają wiele zalet! Więcej na ich temat dowiedzą się Państwo tutaj.

W kategorii Tablice suchościeralne, białe tablice oferujemy Państwu produkty następujących marek: MAUL, eurokraft pro, magnetoplan, Chameleon, nobo, eurokraft basic.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 99

Białe tablice sychościeralne i tablice do pisania: analogowe nośniki dla udanej prezentacjiOgromny wyświetlacz, równie dobry jak bezobsługowy sprzęt, intuicyjny w obsłudze i bez aplikacji – brzmi dobrze. Ale jest jeszcze lepiej: po zainstalowaniu są gotowe do wykorzystania przez całą dobę. A co najlepsze: od trybu czuwania po najcięższe ciągłe użytkowanie, dolna granica bilansu energetycznego to stałe, zbilansowane zero. Białe tablice i inne tablice do pisania są nośnikami klasy premium w zakresie wizualizacji informacji. Nawet w naszej cyfrowej rzeczywistości. Ich powierzchnie mogą być wykorzystywane osobno lub w sposób łączony.
Nieskończone możliwości dzięki białym tablicom i tablicom do pisaniaBiałe tablice suchościeralne są magnetycznymi tablicami do pisania z atrakcyjnymi ramkami z tworzywa sztucznego lub aluminium – nazwijmy je konferencyjną edycją tablicy szkolnej. Białe tablice wykonane z emaliowanej stali są wyższej jakości i przeznaczone do intensywnego użytkowania – białe tablice wykonane z lakierowanej stali nadają się do sporadycznego użytku.Państwa naturalnym partnerem jest marker biurowy: na spotkaniach, szkoleniach lub wykładach Przedstawiają Państwo swojemu audytorium najnowsze fakty czarno na białym. Lub w kolorze, w zależności od potrzeb i założonej koncepcji. A dzięki prostej ściereczce do ścierania na sucho można wszystko równie szybko wymazać. Chcę Państwo zaprezentować wyrażenie? Do tego dobry jest magnes. Na prezentację z użyciem projektora zostało zarezerwowane małe pomieszczenie? Białe tablice nadają się również jako powierzchnie projekcyjne, na przykład dla projektorów ultrakrótkich.W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo białe tablice w wielu rozmiarach, formatach i wersjach. Można je bez ograniczeń wieszać w rzędach na ścianie, łączyć w celu utworzenia ścianek działowych lub stosować jako jednostki mobilne z podwoziem wyposażonym w rolki. Chętnie pomożemy przy wyborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb!
Wskazówki dotyczące czyszczenia białych tablicBiałej tablicy nie da się już dokładnie wyczyścić gąbką, na powierzchni widać jeszcze kolor lub pozostałości mazaków? Zatem przedstawiamy Państwu specjalnie przygotowane środki czyszczące, takie jak pianka lub ściereczki do białych tablic. Znajdą je Państwo w kategorii wyposażenie dodatkowe do białych tablic. Prosimy nie czyścić tablicy środkami czyszczącymi zawierającymi alkohol, ponieważ może to spowodować uszkodzenie powierzchni tablic.
7 zalet 1. Oszczędność energii: zastosowanie bez energii elektrycznej

 2. Nieograniczona użyteczność

 3. Łatwe czyszczenie na sucho za pomocą ścieraków

 4. Trwałe użytkowanie bez przygotowania

 5. Możliwość mocowania materiałów roboczych za pomocą magnesów

 6. Możliwość doczepienia bloku do flipcharta za pomocą specjalnych zacisków (dostępnych osobno)

 7. Możliwość zastosowania jako ekran projekcyjnyPozostałe ścianki i tablice do moderacji w naszym sklepie • Flipcharty: w przeciwieństwie do białej tablicy, nie pisze się bezpośrednio po flipcharcie, ale za pomocą dowolnego pisaka po papierze. Zaleta: zapisane arkusze są dostępne do dalszej modyfikacji również po zakończonej prezentacji.

 • Ekrany projekcyjne: ze specjalną powierzchnią; najlepsze rozwiązanie np. dla prezentacji PowerPoint.

 • Ścianki do moderacji: możliwość przygotowania moderacji w biurze, bezpośrednio na ściance do moderacji i łatwego przewiezienia tablicy do sali konferencyjnej.

 • Tablice do przypinania: szybkie przypinanie i zmiana kolejności małych dokumentów na tablicach do przypinania wykonanych z korka, tkaniny lub linoleum.


Wszystko, czego Państwo teraz potrzebują, to walizka do moderacji. Dlaczego? Ponieważ zawiera wszystko, czego potrzeba do perfekcyjnego przeprowadzenia prezentacji. Co dokładnie znajduje się w jej wnętrzu? Pisaki, nożyczki, papier, karty kartoteki, samoprzylepne punkty, wskaźniki itp. Zachęcamy do zapoznania się z produktem!