Noże do cięcia kartonów, rozcinacze folii

Bezpiecznie, wydajnie, precyzyjnie: noże do cięcia kartonu i rozcinacze folii to poręczne urządzenia tnące. Z ich pomocą można błyskawicznie otworzyć materiały opakowaniowe – modele te bez problemu przetną nawet tworzywa czy skórę. Od noży introligatorskich, przez noże tapicerskie, aż po zabezpieczone noże do cięcia kartonów – oto oferta sklepu internetowego kaiserkraft!

W kategorii Noże do cięcia kartonów, rozcinacze folii oferujemy Państwu produkty następujących marek: COBA, MAUL, KS Tools, LISTA.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 21

Rozcinacze folii i noże do cięcia kartonów: wydajne urządzenia tnąceCzy to w obszarze przyjęcia towarów, czy w urzędzie pocztowym: rozcinacze folii i noże do cięcia kartonów to niezbędne narzędzia w logistyce. Dzięki nim pracownicy błyskawicznie otwierają paczki lub sprawnie usuwają folie stretch z palet. Noże introligatorskie są również przydatnymi pomocnikami podczas rozcinania kartonów. Dzięki produktom z naszego asortymentu można zwiększyć płynność procesów roboczych w różnych obszarach.Zabezpieczenia w nożachNoże do cięcia kartonów i rozcinacze folii wyposażone są w ostre ostrza wykonane ze stali lub ceramiki. Z łatwością przecinają folie, kartony, dywany i skórę. Inteligentne zabezpieczenia zmniejszają przy tym ryzyko obrażeń. Ostrza są zamocowane w rękojeści noża i chronią dłoń podczas cięcia.W nożach z zabezpieczeniem ostrze tnące nigdy nie pozostaje otwarte. Automatyczne cofanie ostrza dodatkowo minimalizuje ryzyko obrażeń. Ergonomiczny uchwyt i antypoślizgowa powłoka sprawiają, że noże tapicerskie i rozcinacze folii zawsze pewnie leżą w dłoni. Ponadto większość modeli jest odpowiednia zarówno dla osób lewo-, jak i praworęcznych.Noże do cięcia kartonów do nabycia w kaiserkraftNiektóre noże z naszej oferty to produkty jednorazowego użytku. Zapotrzebowanie na nie w magazynie jest duże, dlatego warto kupić całe zestawy noży do cięcia kartonów i rozcinaczy folii. Dzięki temu zawsze ma się w zapasie wystarczającą ilość modeli dla pracowników. U nas można zawsze dostać zestawy składające się z 5, 10 lub 25 noży jednorazowych.Jeśli oprócz noży do cięcia kartonów szukają Państwo innych praktycznych pomocników do wysyłki i przechowywania – czy to folii termokurczliwych, czy innych materiałów opakowaniowych – nasz przyjazny zespół serwisowy chętnie służy radą i wsparciem podczas wyboru. Wystarczy skontaktować się z nami.
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Obrotowe pojemniki do ustawiania w stos | Palety z drewna | Taśma do klejenia na mokro | Maszyny do opasywania | Palety przemysłowe | Taśmy do opasywania HSM