Kurtki robocze

Kurtki robocze są tylko zwykłym elementem odzieży roboczej? W żadnym razie. Wystarczy raz nałożyć na siebie jeden z profesjonalnych modeli, by się o tym przekonać. Już teraz w naszym sklepie oferujemy kurtki robocze na zimę, jesień i wszystkie pory roku, do różnych działalności rzemieślniczych i przemysłowych!

W kategorii Kurtki robocze oferujemy Państwu produkty następujących marek: Leipold+Döhle.

Kurtki robocze: nie pozwól, aby pogoda była przeszkodą w pracyPrzy temperaturze poniżej zera, w deszczu lub na wietrze: bohaterowie życia codziennego zawsze muszą być na posterunku. Dzięki kurtkom roboczym na zimę, kurtkom w kolorach sygnałowych lub tym chroniącym przed wysoką temperaturą i wiatrem nie straszne są żadne warunki pogodowe. Na co jeszcze należy zwrócić uwagę? Oczywiście na idealne dopasowanie!
Co wyróżnia profesjonalne kurtki robocze?Maksymalna wydajność przy wysokim komforcie noszenia: kurtki robocze to jeden z najważniejszych elementów dobrej odzieży roboczej, do stosowania nie tylko na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy chodzi o lekkie kurtki robocze, ciepłe męskie kurtki robocze na zimę czy kurtki robocze typu softshell na okres przejściowy, zawsze należy zwracać uwagę na: • Materiały wiatroszczelne, wodoodporne lub odporne na wysoką temperaturę

 • Solidność i trwałość wykonania

 • Zapewniające komfort noszenia właściwości oddychające

 • Wzmocnione szwy i zamki błyskawiczne

 • Optymalne dopasowanie zapewniające wygodę

 • Liczebność kieszeni na przybory do pracy

 • Ewentualne elementy odblaskowe i/lub kolory sygnałowe

 • Ocieplające detale, takie jak otwory na kciuki czy podszewkaKtóra kurtka robocza do jakich zastosowań?Kurtki robocze w kolorze pomarańczowym, kurtki robocze w kolorze niebieskim, kurtki robocze w kolorze czarnym czy zielonym? Wybór kolorystyki nie jest w tym przypadku podyktowany modą, lecz kwestiami bezpieczeństwa, widoczności i wykonywanego zawodu: • Ochronne kurtki ostrzegawcze w kolorze pomarańczowym są niezbędne do zapewnienia widoczności na zewnątrz – zarówno przy budowie dróg, jak i na pasie startowym, czy też w każdym innym miejscu, gdzie spotykają się ludzie i maszyny.

 • Kurtki robocze w kolorze żółtym z elementami odblaskowymi także zwiększają bezpieczeństwo, na przykład ratowników lub pracowników pod ziemią.

 • Płaszcze chroniące przed wysoką temperaturą i kurtki trudnopalne są kluczowe dla wszystkich zawodów, w których ogień jest głównym narzędziem pracy lub głównym zagrożeniem. Dotyczy to zarówno odlewników stali, jak i spawaczy.

 • Kurtki robocze typu softshell w kolorze niebieskim, zielonym lub czarnym to codzienne ubranie ogrodników i architektów krajobrazu, robotników leśnych lub innych rzemieślników, którzy podczas wykonywania pracy na zewnątrz chcą mieć zapewnioną maksymalną swobodę ruchów. Właściwy kolor zależy tutaj od tradycji zawodowej, jak również od identyfikacji wizualnej danego przedsiębiorstwa.Czy kurtki robocze są nabywane przez pracodawcę?Jeśli kurtka robocza ma służyć zapewnieniu przewidzianego w prawie bezpieczeństwa pracy, jej koszty ponosi pracodawca. Ale nawet jeśli prawo tego nie wymaga, dostarczenie pracownikom takich kurtek jest dla firmy opłacalne: dobrze zabezpieczeni pracownicy rzadziej chorują i lepiej czują się w pracy.Jeśli kosztów takiej odzieży nie pokrywa pracodawca, można ją uwzględnić w zeznaniu podatkowym. Oczywiście dotyczy to również spodni roboczych, a tym bardziej obuwia roboczego, rękawic roboczych i innych środków ochrony indywidualnej.Jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracy, należy zwrócić uwagę również na wiele innych aspektów. Dlatego też przygotowaliśmy kilka poradników:

W razie dodatkowych pytań dotyczących zaopatrzenia w odzież roboczą i kurtki robocze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu z nami.