Marka
Wysokość [mm]
740
740
1930
1930
-
Szerokość [mm]
460
460
2400
2400
-

Wózki skrzyniowe, wózki na rolkach

Poszukują Państwo rozwiązania dla nieskomplikowanego, poręcznego transportu drobnego? W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje wózków skrzynkowych – od kosza z kraty drucianej lub wózka ze skrzynią z drutu po zamykany, blaszany wózek skrzyniowy ze składaną ścianką wzdłużną. Wyboru odpowiedniego urządzenia pomocniczego do transportu mogą Państwo dokonać w zależności od wymaganego celu zastosowania, nośności i objętości.

W kategorii Wózki skrzyniowe, wózki na rolkach oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, Gmoehling, HelgeNyberg, Kongamek, ZARGES, EUROKRAFTbasic, QUIPO, PRESTAR.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 167
Widok:

Niech się toczy! Wózki skrzyniowe do noszenia ciężarów gotoweNasze mobilne wózki uniwersalne stały się integralną częścią logistyki firmowej: wózki z kraty drucianej, kontenery handlowe, skrzynki logistyczne, wózki na rolkach – do każdego obszaru zastosowania oferujemy w KAISER+KRAFT odpowiedni mobilny nośnik ładunku. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów z naszego asortymentu również konstrukcja, materiał i rozmiar wózków transportowych służą określonemu celowi. Przy czym priorytetem jest zapewnienie firmie i personelowi maksymalnej wartości użytkowej.Klinicznie czyste czy wytrzymałe do zadań specjalnych? Wózki skrzyniowe do najróżniejszych zastosowańMuszą Państwo przestrzegać standardów higienicznych? Aluminiowy wózek skrzyniowy jest odporny na korozję, bezzapachowy i łatwy w czyszczeniu. Dzięki rozkładanej ściance bocznej załadunek i rozładunek nie stanowią żadnego problemu, a przy pojemności do 1050 litrów na wszystko starczy miejsca. A może potrzebne jest praktyczne urządzenie transportowe do obsługi przesyłek? Co powiedzą Państwo na wózek do komisjonowania ze ściankami kratowymi? To doskonałe rozwiązanie zapewniające wydajny przepływ materiałów: wózek ten jest smukły, zwrotny, a jednocześnie wytrzymały dzięki stabilnej konstrukcji z rurki stalowej na czterech wykonanych z polipropylenu lekkobieżnych rolkach, w tym dwóch rolkach skrętnych i dwóch wsporczych. Nie trzeba się przy tym martwić o stan podłóg, ponieważ wózki na rolkach z naszego sklepu internetowego poruszają się bezśladowo na odpornych na ścieranie rolkach transportowych, nawet przy dużym obciążeniu.À propos ciężkich rzeczy w zakładzie, również w tej kwestii mamy dla Państwa ofertę: Solidne wózki skrzyniowe w konstrukcji z kątowników stalowych, ze ściankami z płyt MDF są idealne, gdy trzeba się czegoś pozbyć. Nośność do 500 kg to także solidna propozycja do tymczasowego składowania, szczególnie gdy w organizacji magazynu pojawiają się wąskie gardła, jeśli chodzi o przestrzeń magazynową. Z kolei jeśli coś nadaje się od razu do usunięcia, oferujemy szeroką gamę pojemników na odpady.Z pokrywą czy lepiej bez?Bezpieczeństwo przede wszystkim – aby towar transportowany w naszych wózkach skrzyniowych był również bezpieczny, są one dostępne w wersji z zamykaną na klucz pokrywą. Wystarczy przełożyć kłódkę przez oczka i gotowe. Inaczej jest w sytuacji, gdy potrzebny jest łatwy dostęp do transportowanego towaru lub gdy pojemniki na rolkach mają być wykorzystywane do prezentacji towarów. Ze składanymi ściankami lub otwarte po bokach: bogactwo naszych wszechstronnych pojazdów nie pozostawia nic do życzenia. Gdyby jednak jakieś życzenie pozostało niespełnione, prosimy o kontakt. Chętnie przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.