Wózki skrzyniowe, wózki na rolkach

Poręczne rozwiązanie do transportu: wózki są nieodzownym elementem logistyki zakładowej, umożliwiając bezproblemowy transport towarów o małych i średnich gabarytach. Od wózków skrzyniowych z koszem z kraty drucianej przez wózki zamykane na klucz, aż po wózki do transportu paczek ze składanymi ściankami bocznymi: w kaiserkraft oferujemy szeroki wybór wariantów.

W kategorii Wózki skrzyniowe, wózki na rolkach oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, Gmöhling, ZARGES, HelgeNyberg, eurokraft basic, Kongamek, PRESTAR.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 168

Wózki: praktyczni pomocnicy w magazynowaniu i transporcieMobilne nośniki ładunku upraszczają logistykę w firmie. Dzięki wózkowi można bowiem bez większego wysiłku przewozić towary z punktu A do punktu B. W naszym sklepie internetowym oferujemy różne modele. Wśród nich z pewnością znajdą Państwo odpowiednich pomocników do swojej firmy.Wózek z bocznymi kratami umożliwia sprawny załadunek ciężarówek i ułatwia przepływ towarów. Z kolei wózek do transportu paczek umożliwia transport mniejszych towarów w obrębie firmy. W zamykanym na klucz wózku skrzyniowym można nie tylko łatwo transportować materiały lub narzędzia do wybranego miejsca, lecz także bezpiecznie je przechowywać.Wózki do różnych zadańPodczas wyboru wózka ważnymi kryteriami są: przestrzeń do przechowywania, materiał i nośność. Przedstawiamy różne typy wózków skrzyniowych i do transportu paczek oraz wyjaśniamy, do jakich zadań są one przeznaczone.  • Aluminiowe wózki skrzyniowe: są odporne na korozję, bezwonne i łatwe do czyszczenia. Te wytrzymałe modele są również niezwykle lekkie, a ich pojemność sięga 1050 litrów, co zapewnia wydajny transport towarów.

  • Wózki z napędem elektrycznym: sprawdzają się tam, gdzie trzeba transportować cięższe przedmioty. Ergonomiczny kształt uchwytów i łatwe sterowanie sprawiają, że podczas ich obsługi pracownicy nie odczuwają zmęczenia.

  • Wózki do transportu paczek: specjalne wózki do magazynu, odpowiednie do transportu małych i dużych paczek. W wielu modelach obie podłużne ścianki są wyjmowane, co ułatwia załadunek i rozładunek. Z kolei przyspawane pałąki oraz rolki skrętne i wsporcze zapewniają wygodną obsługę takiego wózka.

  • Wózki zamykane na klucz: dzięki ściankom z płyty MDF nadają się do utylizacji towarów. Zamykana pokrywa pozwala z kolei na wykorzystanie tych wózków do bezpiecznego tymczasowego przechowywania – jest to praktyczne uzupełnienie wyposażenia magazynu.


Czy to wózek skrzyniowy o dużej pojemności, czy wózek zamykany na klucz: wszystkie modele w naszym sklepie internetowym zawdzięczają swoją mobilność odpornym na ścieranie rolkom transportowym. Oznacza to, że nawet przy dużym obciążeniu nie pozostawiają one śladów na firmowych podłogach.Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych wózków lub chcą zasięgnąć porady, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz przyjazny zespół serwisowy chętnie pomoże Państwu w wyborze.
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Kliny najazdowe | Skrzynki aluminiowe | Ręczne wózki podnośne | Ładowarki teleskopowe | Taczki transportowe | Etykiety naklejane