Lampy owadobójcze

Bzzz... Za dużo latających obiektów przeszkadzających w pracy? Lampy owadobójcze od kaiserkraft to niezawodna pomoc wykorzystująca promieniowanie UV.

Lampy owadobójcze – przeciwko latającym najeźdźcomGdy w miejscu pracy ciągle coś brzęczy i bzyczy, mają Państwo kilka opcji do wyboru: pogodzić się z tym, wyruszyć na polowanie z packą na muchy lub rozwiązać problem w elegancki sposób, stosując lampy owadobójcze od kaiserkraft Polska.
Kiedy lampy owadobójcze są niezbędne?Pogodzenie się często bywa trudne. Chmary owadów w halach magazynowych lub produkcyjnych, a także w biurach, znacznie zakłócają pracę i działają na nerwy. W kuchniach lub zakładach przetwórstwa spożywczego stanowią również zagrożenie dla higieny, a gdy mucha wyląduje w zupie, goście restauracji z pewnością nie będą zachwyceni.
Jak działają nasze lampy owadobójcze?Na szczęście nasze lampy owadobójcze wyprzedziły o lata świetlne packi na muchy. Nie trzeba już samemu polować na owady ani używać toksycznych substancji.Nasze lampy owadobójcze działają według następującej zasady:  • Światło ultrafioletowe wabi owady.

  • Owady są zabijane przez siatkę wysokiego napięcia lub zasysane przez wentylator i, w zależności od modelu, trafiają do zasuszenia do pojemnika zbiorczego.

  • Od czasu do czasu pojemnik trzeba opróżnić. W przypadku lamp owadobójczych z wentylatorem można uwolnić pożyteczne owady.


Ważne: Stosowanie lamp owadobójczych ze światłem UV jest dozwolone tylko w pomieszczeniach zamkniętych. W przypadku stosowania na zewnątrz istniałoby zbyt duże ryzyko zabicia gatunków chronionych i pożytecznych owadów.
Jak znaleźć właściwą lampę owadobójczą?O wyborze decyduje wielkość powierzchni, którą chcemy zabezpieczyć przed owadami. Należy zawsze upewnić się, że urządzenie będzie łatwe w obsłudze i w czyszczeniu. Jeśli urządzenie ma być używane w miejscach, gdzie w pobliżu występują np. pszczoły lub trzmiele, należy użyć wersji z wentylatorem, by móc uwalniać pożyteczne owady.W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontakt z naszym działem obsługi klienta.