Marka
Rodzaj produktu
Dł. wczepów

Żurawie warsztatowe

W naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne i bezpieczne, mobilne i stacjonarne rozwiązania i żurawie o zróżnicowanej nośności, które będą doskonałym uzupełnieniem Państwa firmy.

W kategorii Żurawie warsztatowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Vetter, Thern, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 151
Widok:

Żurawie do magazynu, produkcji i montażuSłowo „żuraw'' przywodzi Państwu na myśl plac budowy? Naszą pierwszą myślą są nasze praktyczne żurawie obrotowe, wciągarki bramowe i żurawie warsztatowe. Zapewniają one bowiem sprawną pracę w halach montażowych i magazynowych i mogą być obsługiwane nawet bez prawa jazdy na dźwig.Co wyróżnia nasze żurawieNasze żurawie mają jedną wspólną cechę ze swoimi dużymi krewnymi: są specjalistami w podnoszeniu i przenoszeniu ciężkich przedmiotów. Niezależnie od tego, czy chodzi o narzędzia, maszyny czy elementy konstrukcyjne, żurawie od KAISER+KRAFT przenoszą ładunki o wadze do 3000 kg bez oznak zmęczenia, sto lub nawet więcej razy dziennie.Ich niewielkie rozmiary okazują się przy tym zaletą, zwłaszcza w zastosowaniach wewnątrz pomieszczeń. Ponadto można zrezygnować nie tylko z operatora dźwigu. Nasze żurawie wykonują swoją pracę nawet w ograniczonych przestrzeniach. Natomiast po zakończeniu pracy często można je łatwo usunąć.Żurawie dostępne w naszej ofercieNie wszystkie żurawie czy dźwigi są takie same, dotyczy to zarówno placu budowy, jak i użytkowania w warsztacie. W KAISER+KRAFT znajdą Państwo żurawie mobilne i stacjonarne, które sprawdzą się niemal we wszystkich zastosowaniach:  • Ruchome wciągarki bramowe wykonane z aluminium lub ze stali

  • Kolumnowe i ścienne żurawie obrotowe

  • Żurawie warsztatowe

  • Żurawie z przeciwwagą


To, kiedy i który żuraw jest odpowiedni, zależy przede wszystkim od tego, do jakich zadań będzie przeznaczony.Sposób na znalezienie właściwego żurawiaDecydujące znaczenie ma miejsce i cel zastosowania. Jeśli żuraw ma być używany na stałe w jednej lokalizacji, najlepszym wyborem będzie rozwiązanie stacjonarne. Wciągarki bramowe z rolkami mogą być przesuwane lub ciągnięte. Doskonale nadają się do napraw i prac montażowych w zmiennych lokalizacjach.Żurawie obrotowe odpowiadają za kilka etapów pracy: podnoszenie, obracanie i odstawianie. Służą one na przykład do przenoszenia produktów z jednego przenośnika taśmowego na drugi. W wersji ściennej żuraw obrotowy nie zajmuje miejsca na podłodze i może być mocowany na dowolnej wysokości. Do pomieszczeń o ograniczonej wysokości znajdą Państwo u nas niskie kolumnowe żurawie obrotowe o kompaktowej konstrukcji.Jako uniwersalne rozwiązanie do codziennego podnoszenia i transportu ciężkich skrzynek, pojemników i innych przedmiotów polecamy żurawia warsztatowego. Jeśli konieczny jest bliski dojazd do podnoszonych przedmiotów, najlepiej wybrać żurawia z przeciwwagą. Jeśli transportowany przedmiot znajduje się na palecie, możliwe jest również jednoczesne przewiezienie obu towarów, bez konieczności zamiany żurawia na stertownik. Potrzebne będą do tego jedynie widły dźwigowe.Inne produkty do podnoszenia i transportu dostępne w naszej ofercieOprócz żurawi w różnych wersjach w naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór innych urządzeń podnośnych i podnośników, począwszy od podnośnych wózków widłowych, przez mini-podnośniki, aż po stertowniki. Przy czym oprócz produktów zapewniamy również fachowe doradztwo. Zachęcamy do kontaktu z nami, a chętnie pomożemy w wyborze.