Pompy

Dla dobra człowieka i środowiska obsługa substancji niebezpiecznych wymaga wyjątkowej ostrożności. Dotyczy to zarówno opróżniania, przelewania i wlewania cieczy takich jak chemikalia, kwasy i zasady. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne pompy, gwarantujące Państwu maksymalny poziom bezpieczeństwa obsługi niebezpiecznych cieczy.

W kategorii Pompy oferujemy Państwu produkty następujących marek: Lutz, Jessberger, PRESSOL, CEMO, EUROKRAFTbasic.

Marka
Rodzaj produktu
Materiał pompy
Istotne
Liczba artykułów: 179

Pompy – elektryczne, na sprężone powietrze i ręczneAby szybko i całkowicie opróżnić beczkę, można ją przechylić. Tyle teorii. W praktyce metoda ta z reguły nie jest ani dozwolona, ani zalecana. Jeśli znajdująca się w beczce ciecz jest niebezpieczna dla ludzi i środowiska, rozwiązaniem będą pompy od KAISER+KRAFT. Dzięki nim napełnianie i przelewanie w przypadku kanistrów, beczek lub zbiorników jest nie tylko bezpieczne, ale i wygodne.Do czego potrzebne są pompyW przypadku niektórych substancji i mieszanin nawet ich niewielka ilość stanowi zagrożenie dla otoczenia. Ustawodawca wprowadził zatem wymóg przechowywania ich w odpowiednich pojemnikach na substancje niebezpieczne oraz zabezpieczenia za pomocą wanien wychwytowych. Surowe wytyczne obowiązują również odnośnie do napełniania i przelewania. Nasze pompy spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa i skutecznie zapobiegają wydostaniu się substancji na zewnątrz. Warunkiem jest wybór właściwej pompy, przy którym chętnie Państwu pomożemy.Sposoby na znalezienie właściwej pompyCzy na hasło pompa przychodzi Państwu na myśl ciężka praca? Proszę o tym zapomnieć. Nasze elektryczne zestawy pomp wystarczy podłączyć i uruchomić za pomocą przycisku. Reszta dzieje się praktycznie automatycznie. Nie trzeba nawet długo czekać. Wydajność wynosi bowiem 80 l na minutę lub nawet więcej. To naprawdę wygodne rozwiązanie.Ważne jest, aby pompa była przeznaczona konkretnie do danej cieczy. W naszym sklepie oferujemy pompy do:


  • Chemikaliów, kwasów i zasad

  • Paliwa napędowego i oleju opałowego

  • Rzadkich zasad, wodorotlenku sodowego, wodorotlenku wapnia, wody amoniakalnej, kwasu mrówkowego, kwasu octowego

  • Rzadkich olejów i oleju napędowego

  • Cieczy na bazie wody, a także smarów i oleju mineralnego


Dzięki możliwości filtrowania w naszym sklepie internetowym mogą Państwo ograniczyć zakres wyszukiwania. Dotyczy to również wersji pompy, która musi pasować do danego pojemnika.

Stąd rozróżnienie na następujące pompy:
  • Pompy do małych beczek

  • Pompy do beczek

  • Pompy do kontenerów


W przypadku małych beczek lub okazjonalnego użytku można zdecydować się na ręcznie obsługiwane pompy, które również znajdą Państwo w ofercie KAISER+KRAFT, podobnie jak przepływomierze do dokładnego napełniania. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat pomp ręcznych, zachęcamy do lektury naszego poradnika zakupowego „Informacje dotyczące prawidłowego i bezpiecznego napełniania przy pomocy pomp ręcznych''.Kolejne istotne właściwości pompJeśli znaleźli już Państwo pompy pasujące do konkretnych pojemników i ich zawartości, warto zwrócić uwagę na szczegóły, np. na głębokość zanurzenia. Należy ją zawsze dopasować do pojemnika (małej beczki, beczki, kontenera) i powinna być ona nieco większa niż sam pojemnik, który ma być opróżniany. Ponadto nasze pompy mają różną moc i wydajność. W przypadku przelewania cieczy o większej gęstości i lepkości opłaca się zainwestować w pompę o większej mocy.Jeśli mają Państwo wątpliwości, zachęcamy do zadawania pytań. Chętnie udzielimy Państwu pomocy w poszukiwaniach doskonałej pompy. Jesteśmy również do dyspozycji, jeśli chodzi o pozostałe wyposażenie dodatkowe do obsługi substancji niebezpiecznych, takie jak zbiorniki i kontenery do bezpiecznego składowania, pojemniki transportowe oraz wyposażenie dodatkowe do obsługi beczek.