+48 22 623 03 42 
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Dł. wideł
Nośność
Wyposażenie
Zakres podnoszenia
 

Mini-podnośniki

Co to jest - małe, mocne i uszczęśliwia plecy? Tak, to nasze mini-podnośniki. Kompaktowe i mocne urządzenia do szybkiego i wydajnego podnoszenia, opuszczania i transportu Państwa towarów – częściowo za jednym przyciśnięciem.
Znaleziono 29 artykuł/-y/ -ów
| | |
Mini-wciągnik
NEWTON 150
netto
19.820,-
Nowość
netto
od 3.290,-
OKAZJA
Podnośnik platformowy
hydraulika nożna
netto
3.560,- zł
od 2.990,-
Mini-podnośnik QCS 75
konstrukcja ze stali/aluminium, nośność 75 kg
netto
12.290,-
Mini-podnośnik QCS 75
konstrukcja z aluminium/ze stali szlachetnej, nośność 75 kg
netto
18.880,-
Podnośnik Multi
stal, nośność 150 kg
netto
21.690,-
Podnośnik Multi
stal szlachetna, nośność 150 kg
netto
27.550,-
netto
13.310,-
netto
14.270,-
Mini-wciągnik
NEWTON 100
netto
od 18.690,-
Podnośnik ruchomy
wersja z mechanizmem korbowym, składana
netto
od 6.290,-
Podnośnik ruchomy
wersja elektryczna, sztywna
netto
od 13.380,-
Podnośnik Multi
stal szlachetna, nośność 300 kg
netto
29.070,-
Podnośnik Multi
stal, nośność 300 kg
netto
22.240,-
netto
od 14.990,-
netto
od 19.190,-
netto
od 20.580,-
QUIPO - Podnośnik do materiałów
zakres podnoszenia 80 - 940 mm
netto
2.790,-
Nowość
netto
od 3.190,-
Nowość
netto
od 3.200,-
netto
3.560,-
Nowość
Mini-podnośnik ECO
nośność 100 kg
netto
5.710,-
Nowość
Mini-podnośnik ECO
nośność 150 kg
netto
5.740,-
Nowość
Mini-podnośnik ECO
nośność 200 kg
netto
7.330,-
netto
3.480,-
EUROKRAFT - Wózek podnośnikowy
z widłami na skrzynki
netto
3.490,-
Nowość
netto
9.950,-
Nowość
Podnośnik platformowy
elektro-hydrauliczny
netto
od 7.250,-
Znaleziono 29 artykuł/-y/ -ów

Podnoszenie kilka razy dziennie – bez wyrzutów sumienia dzięki mini-podnośnikomPrzy codziennym podnoszeniu i opuszczaniu ciężkich ładunków nie trzeba czekać zbyt długo, by plecy dały nam znać o sobie. Nie musi jednak do tego dojść: dzięki wsparciu ruchomych mini-podnośników od KAISER+KRAFT nawet skomplikowane ruchy trzymania i podnoszenia nie stanowią już żadnego ryzyka.Różnorodność, która bardzo się opłaca: uniwersalne podnośniki ciężarówSą mocne, zwrotne, a jednocześnie stabilne – ci pomocnicy ze stali i aluminium transportują ładunki o wadze od 65 kg do 400 kg we wszystkich dziedzinach handlu i przemysłu. Ponadto w zależności od potrzeb i wymaganej nośności te kompaktowe urządzenia różnią się pod względem wyposażenia technicznego. Oferta rozciąga się od bardzo lekkiego modelu składanego z mechanizmem korbowym, który sprawdzi się w każdym obszarze, aż po profesjonalne podnośniki Multi ze stali szlachetnej z wygodnym podnoszeniem elektrycznym, mające zastosowanie w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym.Znani producenci pomyśleli przy tym o wszystkim, co sprawia, że ergonomiczne podnoszenie ładunków jest proste i bezpieczne: stabilność, prosta obsługa, potrzeba niewielkiej ilości miejsca podczas manewrowania – a to dopiero początek. Należy wspomnieć jeszcze o: niskim położeniu środka ciężkości ładunku nawet przy cięższych ładunkach, obniżonym podwoziu umożliwiającym podjeżdżanie pod europalety, a także o bezśladowych rolkach skrętnych z blokadą. Niewymagający konserwacji napęd w maszcie zapewnia łatwe podnoszenie i opuszczanie, a standardowo zdejmowane platformy i opcjonalnie montowane widły zwiększają spektrum możliwych ładunków. Potrzeba sięgnąć jeszcze wyżej? Na zapytanie możemy rozbudować Państwa mini-podnośnik według indywidualnych potrzeb, na przykład do wysokości podnoszenia sięgającej do 2600 mm.Państwa zdrowie: mini-podnośniki zwiększają również wydajnośćUżywanie mini-podnośników jest praktykowanym sposobem zapewnienia bezpieczeństwa pracy. Dzięki urządzeniom podnośnym od KAISER+KRAFT urazy kręgosłupa spowodowane przeciążeniem ciała podczas podnoszenia należą już do przeszłości. Korzyści takiej sytuacji są wielorakie: profesjonalne warunki pracy z możliwie najlepszym wyposażeniem technicznym z jednej strony zwiększają motywację pracowników, a z drugiej pozwalają zadbać o ich zdrowie. To z kolei zwiększa wydajność. W końcu żadna firma nie chce niepotrzebnych przestojów.Jedna wielka i bardzo silna rodzina: urządzenia podnośne, podnośnikiMiarą jest człowiek: tam, gdzie siła mięśni nie jest wystarczająca, z pomocą musi przyjść technologia. Pasy nośne, żurawie, wciągniki linowe, stertowniki... W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo urządzenia podnośne i podnośniki na każdą potrzebę. Jeśli z uwagi na bogactwo naszej oferty zechcą Państwo zasięgnąć porady, zachęcamy do kontaktu z nami, a chętnie Państwu pomożemy.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów