Mini-podnośniki

Kompaktowe, mocne, przyjazne dla pleców: mini-podnośniki to mali pomocnicy o dużej mocy. Dzięki nim można szybko i sprawnie podnosić, opuszczać i transportować towary. Od wózków podnośnikowych z platformami lub trzpieniami, przez podnośniki do materiałów z korbą ręczną aż po elektryczne mini-podnośniki – oferta sklepu internetowego kaiserkraft jest niezwykle bogata i różnorodna. Oto praktyczni pomocnicy do Państwa firmy!

W kategorii Mini-podnośniki oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, eurokraft basic.

Twoje filtry
  Marka
  Rodzaj produktu
  Zrównoważony rozwój
  Dł. wideł
  Nośność
  Właściwości
  Wyposażenie
  Zakres podnoszenia
  Cena brutto
  Cena netto
  Istotne
  Liczba artykułów: 31

  Mini-podnośniki – przyjazne dla pleców urządzenia podnoszące  Prawdziwa korzyść dla zdrowia pleców: mini-podnośniki. Ułatwiają podnoszenie i opuszczanie ciężkich ładunków bez przeciążania kręgosłupa. Niektóre modele pozwalają nawet na wygodny transport towarów z punktu A do punktu B, a tym samym na ich łatwiejszą obsługę. Ruchome mini-podnośniki z oferty kaiserkraft są z kolei wyposażone w rolki, dzięki czemu można je łatwo przetransportować do miejsca użytkowania. Ponadto podnośniki do materiałów usprawniają procesy robocze, co zwiększa także motywację pracowników.  Wszechstronne zastosowanie: mini-podnośniki i wózki podnośnikowe  Mocne, zwrotne i stabilne: mini-podnośniki są wykonane z wytrzymałej stali lub aluminium. Zarówno w przemyśle, jak i w handlu – transportują ładunki o masie do 400 kg. Ich wyposażenie techniczne różni się w zależności od potrzeb i wymaganej nośności. W naszej ofercie znajdą Państwo najróżniejsze modele – od składanych wózków podnośnikowych z korbą po elektryczne mini-podnośniki ze stali szlachetnej do przemysłu spożywczego lub farmaceutycznego.  Ergonomiczne mini-podnośniki są stabilne, łatwe w obsłudze i wymagają niewiele miejsca do manewrowania. Dzięki nisko położonemu środkowi ciężkości ładunku te podnośniki do materiałów nadają się również do ciężkich towarów. Ponadto wiele modeli ma obniżone podwozie, dzięki czemu można nimi również podjeżdżać pod palety. Przemyślaną konstrukcję wózków podnośnikowych i tym podobnych produktów uzupełniają bezśladowe rolki skrętne z blokadą. Zdejmowane platformy w standardzie oraz opcjonalnie montowane widły pozwalają z kolei rozszerzyć spektrum ładunków.  Od małych podnośników po elektryczne mini-podnośniki – w naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór dopasowanych do różnych potrzeb urządzeń podnośnych i podnośników. Jeżeli dany mini-podnośnik nie spełnia wymagań użytkownika, istnieje możliwość indywidualnego zwiększenia wysokości podnoszenia. Wystarczy skontaktować się z nami, a my chętnie służymy pomocą. Nasz zespół serwisowy z przyjemnością udzieli Państwu również ważnych porad i wskazówek.
  Te produkty mogą Państwa zainteresować:  Taczki transportowe | Ręczne wózki podnośne | Żurawie obrotowe | Wagi precyzyjne | Wózki paletowe Toyota