+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Głęb. szufli
Nośność
Rodzaj drabiny
Ruchome
Składane
Szer. szufli
Wejście
 

Taczki transportowe – taczki do worków i ergonomiczne taczki do jazdy po schodach
Taczki transportowe to od lat najważniejsi pomocnicy, nieodzowni w wielu branżach. Niezależnie od tego, czy transport skrzynek piwa konieczny jest w branży gastronomicznej, czy też w sklepie z napojami, z pomocą przychodzą taczki transportowe, które wykorzystuje się również w firmach sprzedaży wysyłkowej, na budowach lub u dostawców usług turystycznych. Taczki transportowe można wykorzystywać do najróżniejszych celów. Prosta taczka do worków przeszła przez lata ogromną metamorfozę. W ten sposób powstały taczki do jazdy po schodach, taczki do ustawiania w stos i taczki do krzeseł, a także ergonomiczne taczki transportowe zapewniające zdrowe warunki pracy. Do pokonywania dłuższych odcinków nadają się wózki ręczne, w których dzięki wyjątkowo dużej powierzchni ładunkowej można za jednym razem przewieźć nawet bardzo duże ilości towarów. Taczki transportowe, takie jak taczki do transportu paczek również służą do płynnego i prostego przewozu. Oprócz statycznych modeli dostępne są również elastyczne warianty. Składane taczki transportowe zapewniają przede wszystkim oszczędność miejsca i mogą być stosowane w różnych lokalizacjach. Takie składane modele łatwiej jest zabrać ze sobą tam, gdzie są potrzebne, dlatego też sprawdzają się zwłaszcza na imprezach i targach. Dostępna w naszym sklepie internetowym oferta jest naprawdę bardzo bogata, zatem z pewnością szybko znajdą Państwo środek transportu dostosowany do Państwa potrzeb.

Taczki transportowe silnych marek
W naszym sklepie internetowym oferujemy taczki transportowe w różnorodnych wersjach, które są jednocześnie taczkami znanych marek. Urządzenia transportowe i wózki marki QUIPO i EUROKRAFT oznaczają wysoką jakość i długą żywotność. Można tu zaleźć zarówno taczki transportowe o nośności powyżej 500 kg, jak i składane taczki do worków. Dzięki różnym głębokościom szufli można również ustalić, do jakich towarów najlepiej nadaje się dane urządzenie. Jeżeli trzeba będzie pokonywać schody lub taczki będą wykorzystywane na niezabudowanym terenie, należy także zwrócić większą uwagę na wybór ogumienia. Taczki do jazdy po schodach z trzema kołami po każdej stronie mogą się w tej sytuacji okazać wyjątkowo funkcjonalnym rozwiązaniem. Ponadto dzięki opcjonalnym ramionom wsporczym systemy te można rozbudowywać, uzyskując wygodne taczki do transportu krzeseł. W zależności od delikatności transportowanych towarów i otoczenia, w którym wykonuje się pracę, taczki transportowe mogą mieć opony wypełnione powietrzem lub pełne ogumienie. Czy to taczka do ustawiania w stos, taczka do przewozu skrzynek, czy też taczka do worków: dzięki stabilnym konstrukcjom stalowym i aluminiowym te urządzenia transportowe są również bardzo solidne i odporne. Wybierając odpowiedni produkt, należy także uwzględnić to, jaka droga będzie pokonywana podczas pracy z daną taczką. W przypadku dłuższych dystansów trzeba wziąć pod uwagę wygodny uchwyt z mocnym profilem oraz dobrą sprawność kół.

Taczki transportowe

Taczki transportowe to uniwersalni pomocnicy, ułatwiający przemieszczanie ciężkich przedmiotów, np. pralek, lodówek, paczek, skrzynek z napojami, kartonów przeprowadzkowych, opon, skrzynek z artykułami spożywczymi itp. itd. Możliwości są niewyczerpane.
Znaleziono 41 artykuł/-y/ -ów
| | |
EUROKRAFT - Taczka transportowa
wys. x szer. 1120 x 450 mm
netto 541,-
QUIPO - Taczka składana z aluminium
taczka składana KlappSTAR
netto od 525,-
netto 652,-
netto 1.510,-
netto 699,-
QUIPO - Taczka składana z aluminium
taczka składana KlappSTAR-S
netto od 614,-
netto od 599,-
EUROKRAFT - Taczka transportowa NEO
nośność 125 kg, składana szufla
netto od 724,-
netto 854,-
EUROKRAFT - Taczka składana z aluminium, eloksalowana
wersja wysoka z ogumieniem pneumatycznym
netto 625,-
EUROKRAFT - Taczka ustawiana w stos
z bardzo szeroką szuflą
netto od 583,-
EUROKRAFT - Taczka do jazdy po schodach
ze stali, nośność 250 kg
netto 1.080,-
EUROKRAFT - Taczka do worków z ocynkowanej stali
nośność 350 kg, gł. szufli 250 mm
netto od 634,-
netto 595,-
EUROKRAFT - Taczka składana z aluminium, eloksalowana
z płozami ślizgowymi i szuflą stałą
netto 745,-
EUROKRAFT - Taczka składana z aluminium, eloksalowana
z płozami ślizgowymi i szuflą składaną
netto 865,-
netto od 745,-
netto 968,-
netto od 555,-
EUROKRAFT - Taczka składana z aluminium, eloksalowana
wersja niska z ogumieniem pneumatycznym
netto 585,-
netto 499,-
netto 587,-
netto 931,-
Wielofunkcyjny podest składany
podest składany i taczka do worków w jednym
netto od 550,-
Taczka aluminiowa, składana
wys. x szer. x gł. po rozłożeniu: 1100 x 400 x 415 mm
netto od 511,-
netto 425,-
Taczka uniwersalna z aluminium
po1 stałej i składanej szufli
netto od 820,-
Znaleziono 41 artykuł/-y/ -ów
Porównanie produktów