Taczki transportowe

Taczki transportowe to uniwersalni pomocnicy, ułatwiający przemieszczanie ciężkich przedmiotów, np. pralek, lodówek, paczek, skrzynek z napojami, kartonów przeprowadzkowych, opon, skrzynek z artykułami spożywczymi itp. itd. Możliwości są niewyczerpane.

W kategorii Taczki transportowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, eurokraft basic, MATADOR, RuXXac, Kongamek.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 52

Taczki transportowe – sprzęt o wielu talentach w różnych wersjachTaczka transportowa, taczka do ustawiania w stos – ten klasyk wśród urządzeń transportowych ma bardzo liczne obszary zastosowania. Co jednak sprawia, że jest ona tak niezbędna, i czym różnią się od siebie poszczególne taczki?Dlaczego taczki transportowe są tak praktyczne?Praca równa się siła razy odległość. Równanie to jest podstawą dla zasady dźwigni. Opisuje również, dlaczego za pomocą taczek transportowych można z łatwością podnosić i transportować lodówki – bez pomocy innych osób, bez wieloletniego treningu kulturystycznego ani późniejszej dyskopatii.Taczki transportowe są przy tym łatwe w obsłudze, zajmują niewiele miejsca podczas przechowywania i mogą być wykorzystywane do transportu różnorodnych towarów.Od przeprowadzki po transport paczek: obszary zastosowania taczek transportowychPotrzeba szybko przenieść trzy pojemniki do ustawiania w stos do sąsiedniego budynku, lodówkę do samochodu dostawczego lub paczki przed drzwi wejściowe? Z właściwą taczką transportową nie stanowi to żadnego problemu. Kwadratowa, okrągła czy w kształcie cylindrycznym, ciężka czy lekka – dobra taczka może wiele przetransportować. Nie każda taczka jest jednak tak samo odpowiednia do każdego rodzaju transportu.Składane lub nie – różnice między taczkamiNa pierwszy rzut oka wyglądają tak samo. Wystarczy jednak pierwsze użycie, by dostrzec różnice. W kaiserkraft znajdą Państwo taczki transportowe takich marek jak EUROKRAFTbasic lub EUROKRAFTpro w różnych wersjach. Która z nich będzie najlepsza dla Państwa, zależy od tego, co zamierzają Państwo transportować:  • Każdy, kto transportuje bloki silników lub inne ciężkie przedmioty, najchętniej sięga po masywne taczki transportowe wykonane ze stali lub aluminium. Ich nośność sięga 400 kilogramów.Lepsze będą małe i poręczne? Składane taczki transportowe mieszczą się w każdym bagażniku, a przy tym są niesamowicie wydajne. Sprawdzają się na imprezach, targach lub podczas przeprowadzek. Tylko w przypadku transportu po schodach nośność zmniejsza się o około połowę.A jeśli mowa o schodach: najlepszym sposobem na ich pokonanie są nasze taczki do jazdy po schodach.


Ponadto znajdą Państwo u nas taczki z bardzo dużymi szuflami oraz taczki do transportu krzeseł lub opon. Dzięki nim niemal wszystko można wprawić w ruch.Odpowiednie kółka do taczek transportowychStabilny szkielet spełnia swoją rolę jedynie w połączeniu z właściwymi kółkami. Wybór rozciąga się od lekkobieżnych opon pneumatycznych, które dobrze amortyzują małe nierówności, po opony z odpornego na przebicie poliuretanu. Które z nich będą lepsze, zależy z kolei od otoczenia, w którym taczki będą stosowane. Jeśli nie mają Państwo pewności co do wyboru, chętnie służymy pomocą.Warto również pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu ładunku, na przykład za pomocą pasów napinających. Znajdą je Państwo w naszej ofercie, podobnie jak duży wybór kółek i rolek oraz innych produktów wyposażenia dodatkowego.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Skrzynki aluminiowe | Aluminiowe pojemniki transportowe | Taśma do klejenia na mokro | Ręczne wózki podnośne | Etykiety naklejane | Podpory do podnoszenia | Taczki transportowe MATADOR