+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Ciężar
Głęb. szufli
Materiał
Nośność
Rodzaj produktu
Stopnie z platformą
Szer. szufli
Wejście
Właściwości
Wys. platformy
 

Taczki transportowe

Taczki transportowe to uniwersalni pomocnicy, ułatwiający przemieszczanie ciężkich przedmiotów, np. pralek, lodówek, paczek, skrzynek z napojami, kartonów przeprowadzkowych, opon, skrzynek z artykułami spożywczymi itp. itd. Możliwości są niewyczerpane.
Znaleziono 59 artykuł/-y/ -ów
| | |
EUROKRAFT - Taczka transportowa klasy premium, ze stali
model: taczka ładunkowa, nośność 250 kg
netto
584,-
Taczka transportowa, składana
SCORPION S, nośność 50 kg
netto
149,-
netto
od 567,-
QUIPO - Profesjonalna taczka transportowa, z aluminium
KlappSTAR-S: do małych i dużych ładunków
netto
od 669,-
netto
1.160,-
netto
1.570,-
netto
2.200,-
Aluminiowa taczka transportowa EASY
szufla szer. x głęb. 300 x 210 mm
netto
380,-
Aluminiowa taczka transportowa EASY
szufla, składana szer. x głęb. 300 x 290 mm
netto
499,-
Aluminiowa taczka transportowa EASY
szufla szer. x głęb. 300 x 290 mm
netto
488,-
EUROKRAFT - Taczka transportowa klasy premium, z aluminium
model L: do dużych i ciężkich ładunków
netto
675,-
EUROKRAFT - Taczka transportowa klasy premium, ze stali
model: taczka ustawiana w stos, nośność 200 kg
netto
490,-
netto
od 630,-
Wielofunkcyjny podest składany
taczka transportowa i podest składany w jednym
netto
od 323,-
Nowość
netto
od 525,-
Nowość
Stalowa taczka transportowa EASY
z płozami ślizgowymi, nośność 150 kg
netto
290,-
Nowość
Stalowa taczka transportowa EASY
z 2 pionowymi wspornikami, nośność 150 kg
netto
310,-
netto
od 1.670,-
netto
od 970,-
netto
od 880,-
netto
od 400,-
Nowość
netto
1.940,-
Nowość
netto
od 1.010,-
Nowość
netto
od 1.730,-
Nowość
netto
od 589,-
Nowość
netto
od 771,-
Nowość
netto
869,-
Nowość
netto
od 990,-
Nowość
netto
870,-
Nowość
netto
od 990,-
Nowość
netto
od 1.880,-
netto
893,-
netto
od 685,-
EUROKRAFT - Taczka transportowa klasy premium, ze stali
model: taczka ustawiana w stos, nośność 100 kg
netto
421,-
Znaleziono 59 artykuł/-y/ -ów
Taczki transportowe – taczki do worków i ergonomiczne taczki do jazdy po schodach
Taczki transportowe to od lat najważniejsi pomocnicy, nieodzowni w wielu branżach. Niezależnie od tego, czy transport skrzynek piwa konieczny jest w branży gastronomicznej, czy też w sklepie z napojami, z pomocą przychodzą taczki transportowe, które wykorzystuje się również w firmach sprzedaży wysyłkowej, na budowach lub u dostawców usług turystycznych. Taczki transportowe można wykorzystywać do najróżniejszych celów. Prosta taczka do worków przeszła przez lata ogromną metamorfozę. W ten sposób powstały taczki do jazdy po schodach, taczki do ustawiania w stos i taczki do krzeseł, a także ergonomiczne taczki transportowe zapewniające zdrowe warunki pracy. Do pokonywania dłuższych odcinków nadają się wózki ręczne, w których dzięki wyjątkowo dużej powierzchni ładunkowej można za jednym razem przewieźć nawet bardzo duże ilości towarów. Taczki transportowe, takie jak taczki do transportu paczek również służą do płynnego i prostego przewozu. Oprócz statycznych modeli dostępne są również elastyczne warianty. Składane taczki transportowe zapewniają przede wszystkim oszczędność miejsca i mogą być stosowane w różnych lokalizacjach. Takie składane modele łatwiej jest zabrać ze sobą tam, gdzie są potrzebne, dlatego też sprawdzają się zwłaszcza na imprezach i targach. Dostępna w naszym sklepie internetowym oferta jest naprawdę bardzo bogata, zatem z pewnością szybko znajdą Państwo środek transportu dostosowany do Państwa potrzeb.

Taczki transportowe silnych marek
W naszym sklepie internetowym oferujemy taczki transportowe w różnorodnych wersjach, które są jednocześnie taczkami znanych marek. Urządzenia transportowe i wózki marki QUIPO i EUROKRAFT oznaczają wysoką jakość i długą żywotność. Można tu zaleźć zarówno taczki transportowe o nośności powyżej 500 kg, jak i składane taczki do worków. Dzięki różnym głębokościom szufli można również ustalić, do jakich towarów najlepiej nadaje się dane urządzenie. Jeżeli trzeba będzie pokonywać schody lub taczki będą wykorzystywane na niezabudowanym terenie, należy także zwrócić większą uwagę na wybór ogumienia. Taczki do jazdy po schodach z trzema kołami po każdej stronie mogą się w tej sytuacji okazać wyjątkowo funkcjonalnym rozwiązaniem. Ponadto dzięki opcjonalnym ramionom wsporczym systemy te można rozbudowywać, uzyskując wygodne taczki do transportu krzeseł. W zależności od delikatności transportowanych towarów i otoczenia, w którym wykonuje się pracę, taczki transportowe mogą mieć opony wypełnione powietrzem lub pełne ogumienie. Czy to taczka do ustawiania w stos, taczka do przewozu skrzynek, czy też taczka do worków: dzięki stabilnym konstrukcjom stalowym i aluminiowym te urządzenia transportowe są również bardzo solidne i odporne. Wybierając odpowiedni produkt, należy także uwzględnić to, jaka droga będzie pokonywana podczas pracy z daną taczką. W przypadku dłuższych dystansów trzeba wziąć pod uwagę wygodny uchwyt z mocnym profilem oraz dobrą sprawność kół.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów