Wózki stołowe

Nasze wszechstronne produkty: wózki stołowe pełniące funkcję mobilnego warsztatu. Są poręczne, zwrotne, lekkie, trwałe i solidne, mają dużo miejsca do przechowywania i wystarczająco duże półki. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu można indywidualnie doposażyć swój wózek, dbając nie tylko o jego styl, lecz także większą wydajność.

W kategorii Wózki stołowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, Kongamek, B.PRO, eurokraft basic, HelgeNyberg, Rubbermaid, ZARGES, Gmöhling, RAU, Treston.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 210

Państwa nowe wszechstronne produkty: wózki stołoweWózki stołowe to wielofunkcyjne produkty z kategorii urządzenia transportowe i wózki. Jako mobilny stół warsztatowy są one niezastąpione m.in. na wielu etapach montażu, ponieważ można je szybko i łatwo przewozić z jednego stanowiska pracy na drugie, a ponadto zapewniają miejsce wielu potrzebnym materiałom i urządzeniom oraz ich bezpieczne przechowywanie. Wózki stołowe są idealnym uzupełnieniem Państwa stacjonarnych stołów roboczych. W niektórych zakładach nawet w ogóle rezygnuje się ze stacjonarnych stanowisk pracy, ponieważ zasięg ich działania jest często ograniczony. Zamiast tego można postawić na wózki stołowe i taczki transportowe do zastosowań mobilnych. Należy jednak upewnić się, że używane są wózki stołowe, które dzięki opuszczanemu podwoziu mogą zapewnić wygodę porównywalną do pracy przy stacjonarnym stole roboczym.W jakie elementy można wyposażyć nasze wózki stołowe?Jeśli chodzi o wyposażenie i akcesoria do wózków stołowych, to z uwagi na liczne możliwości, jakie zapewniamy, wybór może być naprawdę trudny. Zasadniczo wszystkie modele wykonane są z trwałych i solidnych materiałów, takich jak blacha stalowa, płyty z multipleksu i tworzywa, natomiast za ich mobilność odpowiadają rolki skrętne z ogumieniem pełnym i z systemami hamowania. Oprócz oferty montażowych wózków pomocniczych o prostej konstrukcji dostępny jest również szeroki wachlarz dodatkowych opcji:  1. Szczelne półki wannowe oraz półki z powierzchnią antypoślizgową umożliwiają czystą i bezpieczną pracę.

  2. W zależności od potrzeb można wybrać wózki stołowe z wkładami szafkowymi i szufladami, przy czym elementy zamykane na klucz zapewniają bezpieczne przechowywanie wysokiej jakości narzędzi i sprzętu.

  3. Do przechowywania zapasów drobnych części i części luzem inteligentnym rozwiązaniem są wózki z wbudowanymi otwartymi pojemnikami magazynowymi.

  4. Kable, narzędzia i inne materiały robocze można umieścić fachowo na systemach płyt perforowanych.

  5. Aby móc zagwarantować ergonomiczne warunki pracy, oferta obejmuje również wózki stołowe z regulowaną wysokością blatów roboczych. Umożliwia to bezproblemowe ustawienie optymalnie do wzrostu danego pracownika.

  6. Nośność wózków stołowych wynosi do 500 kg.


W tej bogatej ofercie zapewniamy Państwu wydajne wózki stołowe najwyższej jakości do każdego obszaru zastosowania w Państwa firmie. Na który się Państwo zdecydują?Te produkty mogą Państwa zainteresować:Wagi do paczek | Pasy | Maty gumowe | Ręczne wózki podnośne | Maty ESD | Apteczka | Wentylatory LISTA