Tuby wysyłkowe, tuleje wysyłkowe

Trzeba wysłać plany, plakaty lub długie przedmioty? Co zrobić, by uniknąć zagnieceń i rozdarć? I jak zmieścić długi, wąski parasol w dużym kwadratowym pudełku? Tuby i tuleje wysyłkowe to najlepszy wybór dla wszystkich produktów, które nie mogą być pogniecione lub których wydłużony kształt sprawia, że nie mieszczą się do kartonów o klasycznych wymiarach. Takie tuby i tuleje są zatem ważnym partnerem podczas wysyłki w drukarniach lub biurach projektowych.

Jakie są zalety tub wysyłkowych?  • Ukośne owijanie i klejenie sprawiają, że tuleje wysyłkowe z kartonu są bardzo stabilne.

  • Tuleje wysyłkowe z tworzywa mogą być ponownie użyte praktycznie nieskończoną ilość razy.

  • Można je łatwo i bezpiecznie pakować i przygotować do wysyłki przy użyciu różnych opcji pokryw i zamknięć.

  • Tuleje wysyłkowe są dostępne zarówno w wersji o przekroju okrągłym, jak i kwadratowym na przedmioty o bardziej skomplikowanym kształcie.

  • Są idealne do przechowywania i składowania.

  • Można je wysyłać jako opakowanie pocztowe z korzystną opłatą pocztową.


Jak przygotować tuleje wysyłkowe do wysyłki?Im ściślej wybrana tuba będzie przylegać do produktu, tym lepiej. Jeśli towary nie mogą się przemieszczać, zmniejsza się ryzyko uszkodzeń w wyniku uderzenia. Wrażliwy papier i cenne produkty należy dodatkowo zabezpieczyć rękawem foliowym. Trzeba także upewnić się, że pokrywa lub zamknięcie – zależnie od wariantu – są pewnie przymocowane na czas transportu. Można też na przykład dołączyć etykiety, aby odbiorca mógł skontrolować, czy tuba była w drodze otwierana.W naszym artykule na temat porad i trendów dotyczących opakowań można znaleźć rozwiązania na miarę przyszłości. W razie jakichkolwiek pytań lub specjalnych życzeń dotyczących tulei wysyłkowych zachęcamy do kontaktu z nami.