Marka
+
Pojemność [l]
+
16
16
600
600
-
Materiał
+

Taczki

Taczka jest wynalazkiem pochodzącym z czasów antycznej Grecji. Pierwsza udokumentowana wzmianka o taczce pochodzi z umowy o zakup dla fabryki króla Anglii z roku 1222. Dzisiaj funkcjonuje w wielu rodzajach i wersjach – w naszym sklepie znajdą Państwo kilka z najlepszych typów tego uniwersalnego produktu.

W kategorii Taczki oferujemy Państwu produkty następujących marek: MATADOR.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 76
Widok:
Taczki jako niezbędni pomocnicy
Już setki lat temu taczki były jednymi z najważniejszych narzędzi podczas budowy pamiętnych monumentów. Nawet jeśli nie od razu Kraków zbudowano, bez tych urządzeń transportowych z pewnością trwałoby to znacznie dłużej. Już w antycznej Grecji, w cesarskich Chinach oraz w średniowiecznej Europie używano taczek, aby móc łatwiej transportować ciężkie ładunki. Taczki budowlane są niemal nieodzowne podczas budowy domów czy urządzania ogrodów. Murarz, malarz czy ogrodnik, każdy z nich chętnie sięga po taczki, wózki ręczne i płaskie taczki na kamień. Taczki są często przechylne lub wykonane w taki sposób, by można było za ich pomocą wykonywać określone zadania: przykładowo wypełniacz fug nadaje się specjalnie do zalewania ław fundamentowych, a wózek na cegły pomaga w transporcie ciężkich cegieł. Jeśli taczka musi być przechylna, w naszej ofercie internetowej znajdą Państwo z pewnością odpowiednią przechylną taczkę typu Japonka, którą dzięki inteligentnemu mechanizmowi można bez wysiłku przechylać. Taczki platformowe zapewniają natomiast miejsce i podporę na siano, snopy słomy lub kanistry.

Liczne funkcje taczek i wózków ręcznych
Taczki, wózki ręczne, czy też taczki transportowe – w naszej ofercie internetowej znajdą Państwo nie tylko odpowiednią taczkę, lecz również odpowiednie funkcje: duża, równa powierzchnia ładunkowa lub niecka, jedno koło lub cztery koła, dwa uchwyty do pchania lub kierowanie obrotnicą do ciągnięcia. Nawet ścianki boczne mogą występować w różnych wersjach, a także uwzględniono zalety ergonomiczne. Jeśli potrzebują Państwo jednak wersji specjalnej z odpowiednią wysokością przechylania lub z wyższymi ściankami bocznymi, zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży, gdzie chętnie służymy Państwu pomocą. Alternatywne rozwiązania znajdą Państwo również w kategoriach przyczepy i wózki transportowe.