Zadaszenia

Mokre ubrania, mokre siodełka lub przemoczona poczta i prasa to zmora każdego z nas. Oferujemy Państwu zadaszenia i wiaty, które położą temu kres. Zadaszenia dla palaczy i zadaszenia to idealne rozwiązanie do obszaru wejściowego firmy, do wejść do piwnic, parkingów na rowery i dojazdów do garaży. W naszej ofercie znajdą Państwo również zadaszenia przystanków autobusowych i stacji metra.

W kategorii Zadaszenia oferujemy Państwu produkty następujących marek: PROCITY.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 45

Wiaty i zadaszenia – żadna pogoda nie jest strasznaCzy wiedzą Państwo, że w Berlinie pada średnio tak często jak w Kopenhadze, czyli 166 dni w roku? W Brukseli dni deszczowych jest 206, a z kolei w Liverpoolu niemal 20 dni więcej. Zmienić tego nie możemy. Ale chętnie dołożymy wszelkich starań, by Państwa pracownicy byli zrelaksowani i w dobrych nastrojach, kiedy w bardzo deszczowe dni czekają na autobus lub robią sobie przerwę na papierosa. Wiaty i zadaszenia od kaiserkraft zapewniają suche miejsce na obszarze zewnętrznym i kładą kres powrotom na przemokniętych siodełkach rowerowych – zadaszenia pozwalają pracownikom zachować suche ubrania.
Wiaty i zadaszenia w różnych rozmiarach i wersjachNasze wiaty to coś więcej niż dach nad głową. Wykonane są z solidnych materiałów jak stal, blacha profilowana i jednoszybowe bezpieczne szkło (ESG), a dzięki możliwości stałego zakotwienia w podłożu zapewniają pewną ochronę przed wilgocią. Aby taka ochrona była możliwa w każdym miejscu i przy wietrze z różnych kierunków, oferujemy w naszym sklepie zadaszenia ze ścianką tylną i z jedną lub dwoma ściankami bocznymi.Możliwe jest również samodzielne zestawienie zadaszenia. Dzięki wariantom do modułowej rozbudowy mają Państwo pełną swobodę działania. Wystarczy połączyć różne części według własnych upodobań, wybrać nieprzezroczyste lub przezroczyste ścianki i zaoszczędzić miejsce dzięki wieszakom na rowery zamiast klasycznych stojaków. W naszej ofercie nie brakuje również oddzielnych zadaszeń dla palaczy.
Reprezentacyjny wygląd zadaszeń w miejscach oczekiwania i zadaszeń dla palaczyStylowy design zadaszeń od kaiserkraft sprawia, że wkomponowują się one wyglądem w poszczególne instalacje zewnętrzne. Również i w tym względzie mają Państwo wybór np. różnych kolorów oraz spiczastych lub płaskich dachów. Duży komfort w strefach dla palaczy zapewniają w pełni zamknięte wiaty. U nas dostępne również z zamykanymi na klucz drzwiami.