+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Głębokość
Kolor
Kolor dachu
Kolor ramy
Liczba stanowisk
Materiał
Powierzchnia
Szerokość
Wys. wewn.
Wysokość
 

Zadaszenia

Strugi deszczu, mokre siodełka i przemoczona poczta i prasa to zmora każdego z nas. Oferujemy Państwu zadaszenia, idealne na zapotrzebowanie biurowych palaczy oraz przystosowane do obszaru wejściowego firmy, wejść do piwnic, parkingów na rowery i dojazdów do garażów. W naszej ofercie znajdą Państwo również zadaszenia przystanków autobusowych i stacji metra.
Znaleziono 21 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 11.350,-
Zadaszenie
zadaszenie dwustronne
netto
od 5.350,-
Zadaszenie
zadaszenie trójstronne
netto
od 6.290,-
Zadaszenie
element podstawowy
netto
od 4.610,-
Zadaszenie
element dodatkowy
netto
od 3.220,-
netto
od 4.550,-
netto
od 3.900,-
netto
2.460,-
netto
2.460,-
netto
4.880,-
Wiata, sześciokątna
ze spiczastym dachem, bez ścianek bocznych
netto
od 4.920,-
netto
562,-
Element drzwiowy do wiaty sześciokątnej
zawias po prawej stronie, ze skrzynką na zamek i zestawem klamek
netto
1.470,-
netto
od 1.830,-
Ścianka boczna do zadaszenia
blacha trapezowa, pokrycie szaro-białe
netto
od 1.010,-
netto
od 1.380,-
Zadaszenie
element podstawowy, szer. 4200 mm
netto
od 8.030,-
Zadaszenie
element dodatkowy, szer. 4200 mm
netto
od 6.230,-
Znaleziono 21 artykuł/-y/ -ów
Zadaszenia – ochrona przed deszczem
Zadaszenia stanowią podstawę zagospodarowania estetycznie wyglądającego obszaru zewnętrznego przed firmą. Brakuje jeszcze tylko odpowiedniej ochrony przed deszczem na samym wejściu do firmy? Zadaszenie pozwala na eliminację mokrych korytarzy, poślizgnięć i wilgotnego papieru listowego w zewnętrznej skrzynce na listy. Nie ma jeszcze dachu nad stojakami na rowery pracowników? W tym miejscu również należałoby zadbać o zadaszenie, chroniące siodełko przed deszczem. Nawet obszary zewnętrzne z ławkami i stołami skorzystają na zadaszonych obszarach, chroniących przed nagłymi opadami. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo zadaszenia z blachy trapezowej, szkła ESG i wielu innych materiałów, oferujące estetyczną ochronę przed warunkami pogodowymi. Poszczególne jednostki zadaszenia dostępne są w formie elementów wolnostojących lub jako konstrukcje dodatkowe do ścian. Jednostki wyposażone w płaski dach można z łatwością i szybko wkomponować w istniejące struktury obszaru zakładowego. Ścianki konstrukcji podstawowej dostępne są w wersji przejrzystej lub nieprzejrzystej. Obok klasycznego stojaka na rowery dostępne są również stojaki z wieszakami na rowery. Pod kątem wzornictwa i kolorystyki dostępny jest szereg ciekawych wariacji, oferujących optycznie dostosowane rozwiązania dla obszaru zewnętrznego. Państwa pracownicy z pewnością docenią komfort posiadania zadaszonych miejsc na zewnątrz budynku.

Wiaty do palarni
Zamknięte zadaszenie są opcją dla zaaranżowania całorocznej, zewnętrznej wiaty, gdzie można schronić się przy każdej pogodzie. Firmy szczególnie przyjazne palaczom zapewniają swoim pracownikom zadaszone palarnie. Konstrukcje ze stali i szkła dostępne są w wersji z zamykanymi drzwiami. Ich ustawienie nie wymaga dużego nakładu pracy a mogą być instalowane w podwórkach, na tarasach i innych powierzchniach zewnętrznych. Różnorodne zadaszenia dostępne w sklepie internetowym mogą być stosowane w obszarze drzwi, wejść do piwnic i wjazdów do garaży. W ten sposób Państwa goście, klienci i personel dotrze do celu suchy i zadowolony, nie moknąc przed drzwiami firmy. Zadaszenia marki EUROKRAFT lub dostawcy Mannus dostępne są również online, na niezmiennie korzystnych warunkach dostawy do odbiorcy.
Porównanie produktów