Środki czyszczące do zastosowań przemysłowych

Mocne zabrudzenia, wrażliwe powierzchnie lub specjalne wymogi odnośnie higieny? Oferujemy profesjonalne środki czyszczące od podstawowych środków czyszczących po specjalne środki czyszczące do różnych obszarów. W ten sposób czyszczenie to czysta przyjemność!

W kategorii Środki czyszczące do zastosowań przemysłowych oferujemy Państwu produkty następujących marek: Bio-Circle, IBS Scherer, Kärcher, Rubbermaid, Ampere, CWS, NOTRAX, Unger.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 80

Środki czyszczące do zastosowań przemysłowych – kurz i zabrudzenia nie mają szansWalka z brudem i kurzem jest integralną częścią życia zawodowego. W walce tej trzeba zadbać o dobre wyposażenie. Dzięki środkom czyszczącym do zastosowań przemysłowych od kaiserkraft można trzymać swoich przeciwników w szachu.Profesjonalne środki czyszczące – wydajne i ekonomiczneNiezależnie od tego, czy na wycieczce survivalowej w dżungli, czy też podczas sprzątania hal produkcyjnych i warsztatów, sprzęt, jakim dysponujemy, ma ogromne znaczenie. Podczas gdy sprzedaż moskitier zostawiamy innym, u nas znajdą Państwo wszystko, co niezbędne, by otoczenie lśniło czystością nawet w trudniejszych warunkach – a przede wszystkim bogaty wybór profesjonalnych środków czyszczących.Tym, co odróżnia je od odpowiedników dostępnych w supermarkecie, jest w głównej mierze ich wysoka wydajność. Stanowią one zatem cudowną broń przeciwko uporczywym zabrudzeniom i zarazkom. W naszym sklepie oferujemy również środki czyszczące do zastosowań przemysłowych takich marek jak

Kärcher

, dostępne w dużych pojemnikach do dużych powierzchni, zarówno w postaci płynu, jak i proszku, koncentratu, oleju lub środka na bazie żelu. Do pielęgnacji i czyszczenia drobnych części polecamy stosowanie praktycznych sprayów.Podstawowe środki czyszczące, środki do czyszczenia dywanów i wiele więcejRzadko zdarza się, by jeden środek był dobry na wszystko. Dlatego w kaiserkraft oferujemy podstawowe środki czyszczące, jak również środki do czyszczenia ultradźwiękami, środki rozpuszczające tłuszcz i białko oraz środki do czyszczenia dywanów. Aktywne środki czyszczące są idealne do pomieszczeń sanitarnych, bezpieczne środki czyszczące do trudno dostępnych elementów maszyn i części metalowych, a środki do czyszczenia graffiti do niechcianych malowideł na ścianie. Delikatnych środków czyszczących można bez wahania używać na wrażliwych powierzchniach, natomiast środki do impregnacji dywanów zabezpieczają dywany, chroniąc je przed zabrudzeniem. Jeśli dodatkowo ten arsenał przemysłowych środków czyszczących przechowuje się w szafce na środki czystości, wszystko, co niezbędne, jest zawsze pod ręką.Czy o niczym Państwo nie zapomnieli? Może o urządzeniu do czyszczenia drobnych części lub myjce ciśnieniowej? A może przydatny będzie wózek do sprzątania, dzięki któremu zespół sprzątający będzie mógł szybko i bez bólu pleców dotrzeć z jednego miejsca na drugie? Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów do czyszczenia i wyposażenia sanitarnego. Podczas wyboru pomocny będzie nasz poradnik zakupów dotyczący systemu informacyjnego stosowanego do czyszczenia przemysłowego. Zachęcamy również do kontaktu z nami.