Tablice do planowania

Tablice do planowania i planery oferują nam to, czego wszyscy szukamy w codziennej pracy: porządek, przejrzystość, strukturę! Czy w formie tablic do planowania rocznego, tygodniowego, serwisowego czy projektowego – nasze tablice do planowania zoptymalizują zarządzanie terminami, urlopami i projektami.

W kategorii Tablice do planowania oferujemy Państwu produkty następujących marek: magnetoplan, MAUL, eurokraft basic, EICHNER.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 36

Tablice do planowania: analogiczne strukturyzowanie wydajnościCzas to pieniądz, a zasoby są ograniczone – dlatego też czas jest ograniczony, a zasoby kosztują. Innymi słowy: jedynie staranne planowanie umożliwia firmom generowanie wartości dodanej. A ponieważ skuteczna organizacja uporządkowanych procesów roboczych nie jest możliwa wyłącznie przy wykorzystaniu narzędzi cyfrowych, kaiserkraft oferuje bogaty asortyment tablic do planowania.Zasoby, terminy, personel... Organizacja – stale obecna na tablicach do planowaniaWyposażenie biura nie istnieje bez tablicy do planowania: planera rocznego, planera miesięcznego, planera tygodniowego. Planer projektowy, planer kadrowy, planer urlopów – fizyczne tablice do planowania przez całą dobę informują o aktualnym stanie organizacji wewnątrz firmy. Funkcjonujące bez prądu, przejrzyste i w zależności od projektu i grupy docelowej dostępne dla wszystkich pracowników lub odpowiednich zespołów. Jakie są tego korzyści? Plus dla bezpieczeństwa i poczucia obowiązku w przedsiębiorstwie. Żadna awaria systemu, żaden błąd oprogramowania, żaden problem sprzętowy nie mogą zaszkodzić wizualizacji planowania w firmie. Grafik dostępności powierzchni biurowych, obciążenie warsztatów, plany rozmieszczenia pojazdów, wszystko jest zawsze przejrzyste dla każdego. Jakie rozwiązanie cyfrowe mogłoby temu dorównać?Tablice do planowania: zawsze dostępne, a przy tym dobrze wyglądająceZadanie warunkuje zasadę działania: czy to tablica magnetyczna, planer paskowy, czy też planer z kartami T, wśród tablic do planowania dostępnych w naszym sklepie internetowym z pewnością znajdą Państwo model, który spełni Państwa oczekiwania. Wysoką funkcjonalność dopełnia przy tym atrakcyjność naszych planerów: subtelny wygląd dzięki ramie z aluminium eloksalowanego na srebrno, eloksalowane na biało powierzchnie magnetyczne lub antracytowo-szary profil szynowy sprawiają, że planer wyróżnia się na tle pozostałego wyposażenia biura.Tablice do planowania to jednak nie wszystko. Załóżmy, że na tygodniowym planerze sala konferencyjna jest zarezerwowana na Państwa prezentację: Jak wygląda sytuacja z flipchartami, białymi tablicami lub innymi ściankami do prezentacji? Zawsze jest coś, co trzeba zorganizować, a my chętnie służymy Państwu pomocą.