+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Do formatu papieru
Materiał tablicy
Szerokość
Wysokość
 

Tablice do planowania

Tablice do planowania i plany oferują nam to, czego wszyscy szukamy w codziennej pracy: porządek, przejrzystość, strukturę! Czy w formie tablic do planowania rocznego, tygodniowego, serwisowego czy projektowego – nasze tablice do planowania zoptymalizują zarządzanie terminami, urlopami i projektami.
Znaleziono 22 artykuł/-y/ -ów
| | |
MAUL - Uchwyt do projektów
uchwyt do projektów na stół
netto
504,-
OKAZJA
netto
479,- zł
399,-
netto
od 443,-
Tablica rastrowa
magnetyczna
netto
od 578,-
MAUL - Tablica rastrowa, biała
raster 10 x 10 / 50 x 50 mm
netto
od 443,-
netto
od 479,-
MAUL - Tablica do planowania
planer miesięczny/roczny
netto
479,-
Eichner - Tablica do planowania, mobilna
szer. x głęb. 1550 x 1945 mm
netto
4.690,-
netto
od 1.770,-
MAUL - Uchwyt do projektów
ruchomy uchwyt na projekty z 3 ramionami uchylnymi
netto
1.120,-
MAUL - Uchwyt do projektów
ścienny uchwyt do projektów
netto
370,-
Planer z kartami T, planer tygodniowy
7 modułów, każdy z 24 szczelinami
netto
317,-
Planer z kartami T, planer roczny
12 modułów, każdy z 54 szczelinami
netto
912,-
netto
410,-
Tablica do planowania rocznego SILVERLINE
z pionową podziałką miesięcy
netto
410,-
Tablica do planowania rocznego
szer. x wys. 1200 x 900 mm, z podziałką na 365 dni
netto
od 704,-
Tablica do planowania rocznego
szer. x wys. 900 x 600 mm, z podziałką na 365 dni
netto
od 464,-
Tablica do planowania rocznego
szer. x wys. 900 x 600 mm, z pionową regulacją miesięcy
netto
od 464,-
Znaleziono 22 artykuł/-y/ -ów
Tablice do planowania – ponieważ nie wszystko musi być multimedialne!
Tablice do planowania i tablice wtykowe powinno się już właściwie odłożyć do lamusa. W końcu konkurencja jest ogromna: oprogramowanie do planowania, narzędzia do zarządzania projektami, specjalne programy do organizowania… Każdy, kto chce dziś zaplanować przebieg pracy i stworzyć jego wizualizację, ma do dyspozycji niemal nieskończenie wiele możliwości cyfrowych. A jednak nawet w dobie technologii informacyjnej, multimediów itp. tablice do planowania cieszą się niezwykłą popularnością, stanowią standardowe wyposażenie wielu zakładów i warsztatów, a w wielu przedsiębiorstwach są nieodzownym elementem wyposażenia biura. Z czego zatem wynika taka popularność? Najpewniej z tego, że są one po prostu niezwykle praktyczne. Specjalne oprogramowanie ma swoje zalety, to jasne – niestety jest ono dość często również skomplikowane, niezbyt przyjazne dla użytkownika, a jednocześnie może się zawieszać. Ponadto na większości monitorów ilość miejsca jest dość ograniczona, przez co szybko zaczyna go brakować podczas planowania wielu równoległych projektów w ciągu roku. Dla takiego planowania nawet białe tablice i tablice do przypinania, flipcharty lub ścianki do prezentacji nie stanowią dobrej alternatywy, ponieważ brakuje im określonej struktury i przejrzystości. Dlatego też to zadanie przypada tablicom do planowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o planowanie zmianowe w zakładzie na kolejne cztery miesiące, czy też o przegląd zadań biurowych na kolejne dwa tygodnie: dzięki tablicy do planowania lub tablicy wtykowej zawsze mają Państwo doskonały ogląd sytuacji!

Wiele tablic do planowania, wiele możliwości.
Tylko która tablica do planowania będzie odpowiednia? Odpowiedź nie jest prosta, ponieważ w dużej mierze zależy od tego, co konkretnie chcą Państwo planować i wizualizować. Tablica do planowania rocznego czy tygodniowego, planowanie w rzędach czy w kolumnach, tablica do planowania projektowego, serwisowego czy osobistego: w naszym asortymencie znajdą Państwo liczne różnorodne warianty tablic do planowania, dzięki którym zarządzanie zasobami, terminami, projektami, pomieszczeniami, obecnościami lub zadaniami stanie się dziecinnie proste. Aby wybrać właściwy model, zachęcamy zatem do dokładnego zapoznania się ze specjalnymi zaletami poszczególnych tablic do planowania z naszego asortymentu. Potem wystarczy już tylko zamówić i można planować!
Porównanie produktów