+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Wysokość
Materiał
Kolor
Długość
 

Poręcze systemowe

Poręcze systemowe są zawsze właściwym wyborem, gdy należy coś na dłużej odgrodzić. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo oddzielić chodnik od jezdni, czy też określone obszary w magazynie – poręcz systemowa ma wszechstronne zastosowanie.
Znaleziono 7 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 7 artykuł/-y/ -ów

Poręcze systemowe: inwestycja w bezpieczeństwoBezpieczeństwo przede wszystkim! To wezwanie do praktycznej ostrożności warto mieć na uwadze wszędzie tam, gdzie ludzie pracują, przemieszczają się lub przebywają. Aby zapobiec szkodom, specjalnych zabezpieczeń wymagają również niebezpieczne obszary w branży przemysłowej i handlowej. Przepisy BHP dotyczące zapobiegania wypadkom jasno określają, że pracodawca musi dopilnować, aby osoby nieupoważnione nie wchodziły do części przedsiębiorstwa, jeżeli stwarza to zagrożenie dla bezpieczeństwa i zdrowia. Aby mogli Państwo sprostać tym wymogom, KAISER+KRAFT oferuje poręcze systemowe, które chronią klientów, gości lub pracowników przed szkodami będącymi następstwem wypadku. Z perspektywy przedsiębiorcy nie ma bowiem nic ważniejszego niż zdrowi pracownicy i mała liczba wypadków ubezpieczeniowych.Gdy produkty do odgradzania nie wystarczają, z pomocą przychodzą poręcze systemoweZainstalowane na stałe poręcze należy stosować wszędzie tam, gdzie produkty do odgradzania i znakowania nie są już wystarczające do zabezpieczenia obszarów niebezpiecznych. Nasza rada: Poręcze systemowe wykonane z ocynkowanej ogniowo stali zapewniają optymalną ochronę obszarów zewnętrznych. Dostarczamy dopasowane do siebie elementy do montażu, który jest prosty i szybki. W przypadku pionowych rurek można wybrać model do zakotwienia lub do wbetonowania, natomiast pasujące do nich rurki poprzeczne są dostępne w dwóch grubościach o średnicy 48 lub 60 milimetrów. Istotna cecha: elementy łączące z tworzywa chronią poręcz przed naładowaniem elektrycznym. Z kolei dobrą widoczność zapewnia lakierowanie na kolor czerwono-biały lub czarno-żółty.Czasami nawet samochody muszą zostać na zewnątrz. W związku z tym w naszym sklepie internetowym oferujemy również pachołki i słupki odgradzające – z możliwością łączenia z naszymi poręczami systemowymi.Poręcze systemowe w eleganckim wydaniuWolą Państwo nieco wykwintniejszą wersję? Do bardziej wymagających obiektów polecamy nasze poręcze systemowe ze stali szlachetnej. Oprócz praktycznych właściwości modułowych dostępnych również w wersji ocynkowanej ogniowo otrzymują Państwo dodatkową korzyść, jaką jest długotrwałe piękno tego reprezentacyjnego materiału. W razie jakichkolwiek dalszych pytań lub życzeń prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez wiadomość e-mail. Z radością Państwu doradzimy.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów