Szafy stalowe

To niesamowite, jak elastyczna może być solidna stal! Nasze szafy stalowe to prawdziwe uniwersalne rozwiązania, specjalizujące się w detalach i zaskakujące pojemnością. Co więcej, są one zawsze tam, gdzie niewielkim wysiłkiem trzeba zapewnić większe bezpieczeństwo.

Szafy stalowe: niezniszczalne i zawsze na straży porządkuTrudno wyobrazić sobie firmę, w której nie wykorzystuje się stalowych szaf. To właśnie te solidne rozwiązania magazynowe, zapewniające bezpieczeństwo i stojące na straży porządku, są w głównej mierze odpowiedzialne za sprawne procesy robocze. Czy to w usługach i przemyśle, czy w biurach i administracji: w kaiserkraft z pewnością znajdą Państwo idealną szafę stalową, która spełni dosłownie wszystkie wymagania!
Jakie szafy stalowe są dostępne?Stalowy korpus, stalowe drzwi, stalowe półki i szuflady – tak właśnie wygląda stalowa szafa. Różne obszary biznesowe mają jednak specjalne wymagania dotyczące stalowych szaf przemysłowych. Nasza odpowiedź na te potrzeby to bogaty asortyment w doskonałej jakości:Jakie są zalety szaf stalowych? 1. Niezwykle wysoki stopień stabilności i trwałości

 2. Duża nośność na półkę lub szufladę

 3. Możliwość intensywnego użytkowania

 4. Odporność na chemikalia i zabrudzenia (w zależności od wersji i klasy)

 5. Ponadczasowy minimalistyczny design

 6. Łatwa pielęgnacja i konserwacja

 7. Niewielka potrzeba wymiany


Warto wiedzieć: stal to doskonały materiał ekologiczny. W 100% nadaje się do recyklingu, można ją wielokrotnie przetapiać i ponownie przetwarzać.
Pytania, które warto zadać, by znaleźć odpowiednią szafę stalową: 1. Co ma być przechowywane w stalowej szafie?

 2. Czy potrzebne są ocynkowane (czyli odporne) półki?

 3. Jaką nośność muszą mieć półki?

 4. Czy w szafach będą przechowywane również substancje grożące skażeniem wód?

 5. Jak duże są towary, które mają być przechowywane?

 6. Czy konieczne są także szuflady na drobne części?

 7. Jaki typ drzwi będzie najlepszy?

 8. Jaki system zamykania wchodzi w grę?Z nami prościej: zapewniamy wsparcie w zakupie szafyWystarczy, że poinformują nas Państwo, jakie zadania ma spełniać nowa szafa stalowa, a my podpowiemy, który produkt będzie najlepszym wyborem. Czasami odpowiedź jest oczywista: gdy przechowywane są niebezpieczne ciecze, musi to być szafa na substancje niebezpieczne. Gdy trzeba posortować drobne części i narzędzia, może to być szafka warsztatowa lub szafka na narzędzia. Czasami jednak brakuje pewności w kwestii wymogów. Warto wówczas zajrzeć do odpowiednich wytycznych dotyczących konkretnych obszarów firmy. Istnieją one nawet dla szaf szatniowych itp. i zawierają skrupulatny opis wymagań dotyczących konstrukcji szafy i właściwości materiału. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami!
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Walizki transportowe | Szafy wysokie | Kontenery szufladowe | Pojemniki aluminiowe | Półki teleskopowe | Sejfy meblowe