+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Systemy regałów

Proste. Stabilne. Solidne. Atrakcyjne i inteligentne. Takie są nasze regały. Na akta i palety. Do biura i magazynu. W systemie modułowym i pojedyncze. Oferujemy szereg indywidualnych rozwiązań, uwzględniających organizację oraz rozkład przestrzenny Państwa firmy.
Nasze kategorie produktów
Regały biurowe
Regały biurowe powinny charakteryzować się ciekawym wzornictwem, solidnym ...
Regały do dużych obciążeń
Nasze regały do dużych obciążeń z pewnością ułatwią Państwu pracę. Rama ...
Regały na dokumenty
Regały na dokumenty to nasi towarzysze w biurowej codzienności, bez nich wciąż ...
Regały na kółkach
Przychodzi góra do Mahometa – lub inaczej mówiąc: magazyn toczy się na ...
Regały na skrzynki, regały ze skrzynkami
Nasze regały ze skrzynkami to doskonałe miejsce na umieszczenie otwartych ...
Regały na towary specjalne, regały na opony
Zwykłe regały to nie miejsce na opony, beczki i małe beczki. Tu potrzebny jest ...
Regały o dużej rozpiętości
Podczas składowania dużych ładunków nie pomoże ani ich upychanie ani ...
Regały paletowe
Regały paletowe charakteryzują się dużą nośnością oraz bardzo dużą solidnością. ...
Regały skręcane
Nasze regały skręcane są łatwe w montażu i bardzo stabilne. Są szczególnie ...
Regały wspornikowe
Składowane towary charakteryzują się zróżnicowaną długością, nasze regały ...
Regały w systemie modułowym
Co nie pasuje, to się dopasuje. Regały w systemie modułowym to idealne ...
Regały wtykowe
Regały wtykowe są bardzo szybko gotowe do użytku. Wystarczy kilka ruchów rąk i ...
Stojaki do płyt i paneli
Jak dobrze, że istnieją stojaki do płyt i paneli, w innym wypadku arkusze ...

Systemy regałów: specjalistyczne systemy wysokiego składowaniaCzy Państwa przedsiębiorstwo byłoby w stanie funkcjonować bez systemów regałów? Pewnie nie. Dzięki dobrze zorganizowanemu magazynowaniu w regałach wysokiego składowania spełnione zostają wszystkie warunki organizacji przebiegu procesów, logistyki i bezpieczeństwa. Aspekty te są ważne, dlatego poświęcamy tematowi systemów regałów dużo uwagi w naszej kategorii produktów Magazyn.Na co należy zwrócić uwagę wyposażając magazyn w systemy regałów?Pomimo wielostronności naszych systemów regałów to właśnie wymogi stawiane przez składowane produkty określają, które z regałów powinny znajdować się w Państwa magazynie: • Regały wspornikowe są niezastąpione do składowania bardzo długich przedmiotów, jak listwy i rury.

 • Regały do dużych obciążeń nie nadają się do towarów o dużym ciężarze własnym, lecz do składowania dużej ilości mniejszych towarów, o dużym ciężarze całkowitym.

 • Regały paletowe bardzo dobrze spełniają swoją funkcję, posiadają dodatkowo zaletę, że podczas dostawy lub wydania towarów towary te można umieszczać i sortować bezpośrednio na paletach – bez żadnych czynności pośrednich.


Zasady panujące w magazynie przekładają się na biuro: na każdą rzecz oferujemy odpowiedni regał biurowy.
Jakich przepisów należy przestrzegać dla bezpieczeństwa systemów regałów?Te trzy zasadnicze zasady dla ustawiania, inspekcji i konserwacji systemów regałów powinni Państwo znać: • DGUV zasada 108-007 (wcześniej BGR 234)

 • Rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy (Betr. SichV)

 • DIN EN 15635 (dla regałów ze stali)


Dodatkowo: pomimo braku ustawowych ograniczeń względem wysokości czy rozpiętości systemów regałów, w niektórych krajach związkowych obowiązuje zasada, wymagająca pozwolenia na budowę dla regałów od 7 m wysokości.Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu wsparcia w trakcie projektowania Państwa regałów magazynowych, mając jednocześnie na względzie wszelkie przepisy i wymogi.Jak znajdę złoty środek między standaryzacją a specjalnymi wymogami dotyczącymi systemów regałów?To właśnie w przypadku ograniczonej powierzchni magazynowej chcemy, aby miejsce na regały zostało wykorzystane w jak najbardziej skuteczny i elastyczny sposób. Bezpieczne magazynowanie każdego towaru według identycznego schematu nie jest jednak możliwe.Na takie wymagania w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko regały na towary specjalne, oferujemy dodatkowo doświadczenie: dzięki niemu byliśmy między innymi w stanie zrealizować projekt kompletnego wyposażenia regałów magazynowych dla firmy Vishay Electronic oraz przeprowadziliśmy niezwykły projekt „Regały pod powierzchnią morza''.Nasi projektanci kierują się zawsze podstawowymi pytaniami: • Które z towarów zajmują najwięcej miejsca w magazynie?

 • Jak kształtują się ich rozmiary, ciężar i wymagania magazynowe?

 • W jaki sposób są one umieszczane na regale i z niego wyjmowane?

 • Które z nich są wykorzystywane często a które rzadko?

 • W jaki sposób są one transportowane w magazynie z punktu A do B?


Producenci regałów najczęściej proponują wyposażenie magazynu w regały standardowe o elastycznym zastosowaniu i bezproblemowej możliwości zmiany wyposażenia lub doposażenia.W przypadku, gdy Państwa wymagania dotyczące systemów regałów odbiegają od standardu a Państwo poszukują możliwie jak najwydajniejszych rozwiązań magazynowych, opłaca się skonsultować się z naszym serwisem projektowym CAD.Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące systemów regałów oraz optymalnego wyposażenia magazynu. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami a my z radością zajmiemy się całą resztą.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów