Wózki do sprzątania, wózki do czyszczenia

Wiadra, środki czyszczące, ścierki do czyszczenia, miotły, mopy itp. … aby nie nosić wszystkiego samemu, należy zaopatrzyć się w wózek do czyszczenia, w którym każda rzecz umieszczona jest na odpowiedniej pozycji, umożliwiającej szybki i łatwy dostęp do potrzebnego wyposażenia.

W kategorii Wózki do sprzątania, wózki do czyszczenia oferujemy Państwu produkty następujących marek: Vermop, eurokraft pro, Rubbermaid, eurokraft basic.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 58

Wózki do sprzątania – koniec z dźwiganiemTo, czy regularni kierowcy obciążają swoje plecy, zależy od pojazdu. Wózki do sprzątania takich marek jak Eurokraft czy Quipo wspierają przy częstym stosowaniu dobrą kondycję pleców personelu sprzątającego. Sprawiają również, że sprzątanie staje się jeszcze skuteczniejsze. Zatem taka jazda wszystkim się opłaca.Przyjazne dla pleców wózki do czyszczenia do każdego obszaru zastosowaniaKoniec z dźwiganiem, czas na przesuwanie! Dzięki wózkowi do sprzątania na mokro pełne wiadra można bez większego wysiłku transportować z punktu A do punktu B. Środki czyszczące mają tu swoje miejsce na półce, a wśród wyposażenia nie może zabraknąć również wyciskarki do mopów.Brzmi dobrze, ale to za mało? Warto zatem wybrać model o jeden lub dwa rozmiary większy. W kaiserkraft znajdą Państwo wózki do czyszczenia w różnych wariantach i rozmiarach. Jedno lub dwa wiadra o pojemności od 6 do 30 litrów, uchwyty na worki na odpady, liczne półki, tacki z tworzywa i wiele innych elementów – jest w czym wybierać. Mobilne stacje do sprzątania nadają się nie tylko do transportu, ale również do przechowywania przyborów do sprzątania, natomiast wózki spełniające wymogi HAACP są dopuszczone do użytku w pomieszczeniach sanitarnych, szpitalach i na basenach. Rolki skrętne z tarczami zderzakowymi chronią meble w razie najechania przez wózek.Inne wyposażenie dodatkowe do czyszczenia przemysłowegoPonieważ sama jazda nie wystarczy, aby utrzymać wszystko w czystości, w kaiserkraft oferujemy szeroką gamę środków czyszczących, czyściw i urządzeń do czyszczenia przemysłowego. W ten sposób można zadbać o lśniące czystością środowisko pracy, które jak wiadomo wspiera zdrowe podobnie jak przyjazna dla pleców praca. Wskazówki, które ułatwią wybór, można znaleźć na przykład w naszym poradniku zakupów dotyczącym czyszczenia przemysłowego.