Taborety biurowe

Trzeba szybko coś omówić, na chwilę odciążyć kręgosłup lub zapewnić na niewielkiej przestrzeni miejsce do siedzenia dla klientów i gości? Taborety biurowe i podpory do stania doskonale poradzą sobie z tym zadaniem – i z wieloma innymi także.

W kategorii Taborety biurowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Topstar, meychair, eurokraft pro, interstuhl, Twinco, bimos, eurokraft basic, MAUL, TrendOffice.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 57

Ergonomiczne taborety biurowe i podpory do stania: ale jak się na nich oprzeć? Mamy lepszy pomysł!Oprzeć się i zrelaksować – co w tym złego? W zasadzie nic. Coraz więcej pracowników biurowych zamienia jednak klasyczne krzesło na ergonomiczne taborety biurowe. Jest to nie tylko sprytne, ale i całkiem zdrowe rozwiązanie.
Do czego potrzebne są taborety biurowe?Taboret biurowy to zasadniczo siedzisko bez oparcia, które dzięki sprytnym funkcjom zmienia się w trenera pleców: takie przechylane w różne kierunki meble biurowe zachęcają bowiem użytkownika do ruchu nawet podczas siedzenia. Mamy w swojej ofercie taborety biurowe z oparciem lub bez, z regulacją wysokości lub bez, z rolkami lub bez, taborety obrotowe i nieruchome, a nawet składane oraz oczywiście podpory do stania.Tapicerowane siedziska lub skorupy siedziska o ergonomicznym kształcie sprawiają, że użytkownik nigdy nie przyjmuje sztywnej postawy podczas pracy. Obrotowe szkielety z bezstopniową regulacją wysokości, rolki i wreszcie brak oparcia zapewniają maksymalną mobilność – nawet przy minimalnym ruchu.
Jakie są różnice między taboretami biurowymi?kaiserkraft ma w swojej ofercie taborety biurowe do najróżniejszych zadań. Taborety na rolkach z tapicerowaną powierzchnią są uniwersalnym rozwiązaniem dla dodatkowych stanowisk pracy w biurze. Pełnią one również funkcję siedzisk dla gości.W gabinecie, w salonie sprzedaży, gdzie można uzyskać pomoc konsultantów, lub w innych branżach, gdzie trzeba jednocześnie siedzieć i być mobilnym, właściwym wyborem są taborety z higieniczną powłoką.Stacjonarne taborety biurowe z regulacją wysokości sprężyną gazową są sensowną alternatywą dla klasycznego krzesła biurowego. Mogą na przykład zapewnić większą zwinność pleców i głowy podczas spotkań, zaoszczędzić miejsce w małym biurze lub stanowić wyposażenie strefy dla klientów.Podpory do stania nie są typowymi taboretami – co wynika z samej ich nazwy. Mogą jednak odciążyć ciało w postawie wyprostowanej – na przykład gdy chcemy na krótko rozluźnić nogi przy stole do pracy stojącej lub biurku z regulacją wysokości. Bardziej wyprostowana pozycja siedząca ma również swoje zalety z punktu widzenia ergonomii.Ponadto oferujemy szeroki wybór ergonomicznych wersji z funkcjami bujania i odchylania. Są one bardziej kompaktową i stabilną alternatywą dla piłki do siedzenia – zapewniając wszystkie jej zalety i pomijając każdą wadę.W kwestii wyglądu również nie można im niczego zarzucić. Atrakcyjne wizualnie taborety są modną alternatywą do kawiarni lub stref dla klientów, gdzie zazwyczaj nie spędza się zbyt dużo czasu. Designerskie taborety we współczesnych stylach dodatkowo urozmaicają wyposażenie biura.O tym, jak zapewnić pracownikom tylko to, co najlepsze, jeśli chodzi o krzesła biurowe, można dowiedzieć się między innymi z poradnika „Zdrowa pozycja siedząca''. W przypadku projektu nowych pomieszczeń biurowych również chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiednich taboretów biurowych i krzeseł biurowych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami!