Laminatory

Laminatory gwarantują efektywną ochronę ważnych dokumentów przed brudem, wilgocią, zużyciem i uszkodzeniem. Zafoliowane certyfikaty, świadectwa, cenniki i prezentacje zostaną zabezpieczone w trwały sposób i będą odporne na manipulację.

W kategorii Laminatory oferujemy Państwu produkty następujących marek: GBC, Leitz.

Laminatory – pewna ochrona ważnych dokumentówAby ochronić dokumenty przed wpływem czynników zewnętrznych, wystarczy zalaminować je przy użyciu jednej z naszych laminatorów. Zapewnia im to optymalną ochronę i dobry wygląd na długie lata. W KAISER+KRAFT znajdą Państwo laminatory o różnej wielkości do okazjonalnego i częstego laminowania, które sprostają wszelkim wymaganiom. Czym się różnią, o tym poniżej.Kiedy warto sięgać po laminatory?Laminowanie dokumentów wiąże się z licznymi korzyściami:  • Dokumenty wyglądają schludnie.

  • Są odporne na zabrudzenia i wilgoć.

  • Laminowane dokumenty zapewniają ochronę przed fałszerstwem.


Dlatego też laminatory wykorzystuje się zwłaszcza w przypadku dokumentów, które są często w użyciu lub powinny dobrze wyglądać. Mowa tu m.in. o świadectwach, zdjęciach, certyfikatach, dokumentach do prezentacji i kartach dań.Jakie urządzenie wybrać do laminowania dużej ilości dokumentów?W przypadku regularnego laminowania dużych ilości dokumentów ważną rolę ogrywa prędkość. Nie można w końcu spędzić połowy dnia przy laminarce.Wszędzie tam, gdzie dużo się laminuje, decydujące znaczenie ma prędkość przelotu, czyli maksymalna liczba milimetrów laminowana przez dane urządzenie w ciągu jednej minuty. W prostych modelach będzie to 300 mm/min, w urządzeniach premium nawet pięciokrotność tej wartości. To szybko zauważalna różnica. Ponadto czujniki, które automatycznie ustawiają odpowiednią temperaturę i prędkość, zapewniają oszczędność czasu. Każdy, kto laminuje kilka razy dziennie, doceni również krótki czas nagrzewania. Dzięki wbudowanej funkcji automatycznego wyłączania laminarki od KAISER+KRAFT wyłączają się w międzyczasie i oszczędzają energię. Ponadto nasze urządzenia dostępne są w różnej wielkości do formatów DIN A3 i DIN A4.Jakie korzyści zapewnia większa liczba rolek?Jeśli mają Państwo duże wymagania co do jakości i chcą uzyskać optymalne rezultaty w przypadku zdjęć, ważnych dokumentów do prezentacji itp., polecamy zwrócić uwagę na liczbę rolek, przez które przechodzą dokumenty. Im więcej jest ich w laminatorze, tym ładniejszy i bardziej równomierny efekt. Zamiast dwóch rolek nasze modele premium mają ich sześć, dzięki czemu laminowane dokumenty pozostają gładkie.Co jeszcze potrzebne jest do laminowania?W przypadku laminatora od KAISER+KRAFT jedyne czego potrzeba to folie lub koszulki do laminowania, które również zapewniamy w naszej ofercie, podobnie jak wiele innych maszyn biurowych, jak również pasujące wyposażenie dodatkowe ułatwiające sprawny przebieg pracy: od niszczarek dokumentów aż po oczyszczacze powietrza.