Laminatory

Laminatory gwarantują efektywną ochronę ważnych dokumentów przed brudem, wilgocią, zużyciem i uszkodzeniem. Zafoliowane certyfikaty, świadectwa, cenniki i prezentacje zostaną zabezpieczone w trwały sposób i będą odporne na manipulację.

W kategorii Laminatory oferujemy Państwu produkty następujących marek: GBC, Leitz.

Laminatory – pewna ochrona ważnych dokumentówAby ochronić dokumenty przed wpływem czynników zewnętrznych, wystarczy zalaminować je przy użyciu jednej z naszych laminatorów. Zapewnia im to optymalną ochronę i dobry wygląd na długie lata. W kaiserkraft znajdą Państwo laminatory o różnej wielkości do okazjonalnego i częstego laminowania, które sprostają wszelkim wymaganiom. Czym się różnią, o tym poniżej.Kiedy warto sięgać po laminatory?Laminowanie dokumentów wiąże się z licznymi korzyściami:  • Dokumenty wyglądają schludnie.

  • Są odporne na zabrudzenia i wilgoć.

  • Laminowane dokumenty zapewniają ochronę przed fałszerstwem.


Dlatego też laminatory wykorzystuje się zwłaszcza w przypadku dokumentów, które są często w użyciu lub powinny dobrze wyglądać. Mowa tu m.in. o świadectwach, zdjęciach, certyfikatach, dokumentach do prezentacji i kartach dań.Jakie urządzenie wybrać do laminowania dużej ilości dokumentów?W przypadku regularnego laminowania dużych ilości dokumentów ważną rolę ogrywa prędkość. Nie można w końcu spędzić połowy dnia przy laminarce.Wszędzie tam, gdzie dużo się laminuje, decydujące znaczenie ma prędkość przelotu, czyli maksymalna liczba milimetrów laminowana przez dane urządzenie w ciągu jednej minuty. W prostych modelach będzie to 300 mm/min, w urządzeniach premium nawet pięciokrotność tej wartości. To szybko zauważalna różnica. Ponadto czujniki, które automatycznie ustawiają odpowiednią temperaturę i prędkość, zapewniają oszczędność czasu. Każdy, kto laminuje kilka razy dziennie, doceni również krótki czas nagrzewania. Dzięki wbudowanej funkcji automatycznego wyłączania laminarki od kaiserkraft wyłączają się w międzyczasie i oszczędzają energię. Ponadto nasze urządzenia dostępne są w różnej wielkości do formatów DIN A3 i DIN A4.Jakie korzyści zapewnia większa liczba rolek?Jeśli mają Państwo duże wymagania co do jakości i chcą uzyskać optymalne rezultaty w przypadku zdjęć, ważnych dokumentów do prezentacji itp., polecamy zwrócić uwagę na liczbę rolek, przez które przechodzą dokumenty. Im więcej jest ich w laminatorze, tym ładniejszy i bardziej równomierny efekt. Zamiast dwóch rolek nasze modele premium mają ich sześć, dzięki czemu laminowane dokumenty pozostają gładkie.Co jeszcze potrzebne jest do laminowania?W przypadku laminatora od kaiserkraft jedyne czego potrzeba to folie lub koszulki do laminowania, które również zapewniamy w naszej ofercie, podobnie jak wiele innych maszyn biurowych, jak również pasujące wyposażenie dodatkowe ułatwiające sprawny przebieg pracy: od niszczarek dokumentów aż po oczyszczacze powietrza.