+48 22 623 03 42 
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Kolor
Materiał
Nośność półki
Zastosowanie
 

Regały w systemie modułowym

Co nie pasuje, to się dopasuje. Regały w systemie modułowym to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebują Państwo elastycznych regałów z możliwością dopasowania do nowych wymagań i sytuacji. Można je rozbudować, przebudować i dobudować, zwiększyć obciążenie półki oraz stopień ochrony … tylko u nas znajdą Państwo regały idealne.
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 1.850,-
netto
od 381,-
netto
od 478,-
netto
od 567,-
netto
od 505,-
netto
od 505,-
netto
od 458,-
netto
od 628,-
netto
od 627,-
netto
od 546,-
netto
od 165,-
netto
od 105,-
netto
od 23,-
Półka do regału ściennego, ze wspornikami
blacha stalowa, pokrycie tworzywem
netto
od 101,-
Element do regału wtykowego combi
łącznik regałowy, szary, RAL 7032
netto
33,-
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów

Regały w systemie modułowym – liczne możliwości łączeniaJeśli coś się nie mieści, można łatwo temu zaradzić. Dzięki naszym regałom w systemie modułowym jest to dziecinnie proste. Jeśli bowiem brakuje już miejsca, wystarczy rozbudowa. I znów wszystko pasuje.Samodzielna budowa się opłacaW KAISER+KRAFT oferujemy bogaty wybór kompletnych regałów, od małych do dużych, od wysokich do niskich. Czasami jednak lepiej samemu zbudować swój wymarzony regał. Słowo „budować'' wskazywałoby jednak na więcej pracy niż rzeczywiście wymagają tego nasze opatentowane połączenia wtykowo-zaciskowe. Do montażu łączników regałowych wystarczy bowiem gumowy młotek.Tak czy inaczej, sami Państwo decydują o ilości potrzebnego miejsca – zarówno o wysokości, jak i szerokości. Ponadto regał w systemie modułowym można optymalnie dopasować do dostępnej przestrzeni. W tym celu w naszym sklepie można nabyć połączenia wtykowe, półki i inne wyposażenie dodatkowe. W ten sposób w każdej chwili można również rozbudować i przebudować swój regał, na przykład jeśli chce się przyłączyć nową półkę regałową lub nieco niżej umieścić półki.Regały w systemie modułowym: stabilne i uniwersalneNiezależnie od tego, czy jest to gotowy regał, czy też model do samodzielnej budowy: z pewnością chcieliby Państwo, aby długo pełnił swoją funkcję. W przypadku naszych regałów w systemie modułowym nie ma się o co martwić. Są one nie tylko elastyczne, ale również bardzo wytrzymałe. Pokryta tworzywem blacha stalowa charakteryzuje się dużą nośnością i atrakcyjnym wyglądem. Z kolei regały ze stali szlachetnej doskonale nadają się do pomieszczeń czystych i stref higienicznych.Pomoc w wyborze oferuje również KAISER+KRAFT. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo regałów wtykowych, szaf, czy też innych elementów wyposażenia warsztatu, magazynu i biuradoradztwo wchodzi w zakres naszych usług.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów