+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Kolor
Materiał
Nośność półki
Zastosowanie
 

Regały w systemie modułowym

Co nie pasuje, to się dopasuje. Regały w systemie modułowym to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebują Państwo elastycznych regałów z możliwością dopasowania do nowych wymagań i sytuacji. Można je rozbudować, przebudować i dobudować, zwiększyć obciążenie półki oraz stopień ochrony … tylko u nas znajdą Państwo regały idealne.
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
od 1.800,-
netto
od 381,-
netto
od 478,-
netto
od 567,-
netto
od 505,-
netto
od 505,-
netto
od 458,-
netto
od 628,-
netto
od 627,-
netto
od 546,-
netto
od 162,-
netto
od 103,-
netto
od 23,-
Półka do regału ściennego, ze wspornikami
blacha stalowa, pokrycie tworzywem
netto
od 99,-
Element do regału wtykowego combi
łącznik regałowy, szary, RAL 7032
netto
32,-
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
Regały w systemie modułowym
Regały w systemie modułowym to wygodny sposób na stworzenie miejsca do przechowywania najróżniejszych towarów i materiałów biurowych. Możliwość ich samodzielnej rozbudowy pozwala na dobre dostosowanie tych regałów do indywidualnych potrzeb i warunków przestrzennych. Regały wtykowe przekonują wyjątkowo szybkim, a przy tym stabilnym montażem. Pojedyncze łączniki regałowe, systemowe elementy konstrukcyjne i elementy regałów wtykowych do struktury podstawowej można przy tym nabyć w małych opakowaniach lub jako pojedyncze artykuły. W ten sposób nawet podczas zakupu regałów w systemie modułowym można je wydajnie i różnorodnie zestawiać. W szynie perforowanej można każdorazowo umieszczać półki wyżej lub niżej. Pozwala to na dowolne dostosowanie regałów w systemie modułowym do nowych wymogów, również przy zmianie sposobu ich użytkowania. Zamiast zakupu nowego regału, wystarczy wówczas jedynie kilka ruchów ręką. Półki można również dokupić lub jako element rozbudowy wstawić dodatkowe szyny perforowane. W ten sposób można łatwo powiększać i zmniejszać regały. Szczególnie wysoką stabilność i dużą maksymalną nośność półek zapewniają przy tym regały stalowe używane jako regały ścienne. Pokrycie z tworzywa może ewentualnie zapewniać dodatkową ochronę i nadawać regałom atrakcyjny wygląd.

Praktyczne systemy do wygodnej samodzielnej rozbudowy
Ponieważ regały w systemie modułowym można w trakcie samodzielnej rozbudowy zestawiać z różnymi systemami, podczas wyboru należy zwrócić szczególną uwagę na takie elementy, jak wzór szyn, profile podstawy i trawersy podłogowe. Stosując półki drewniane lub płyty wiórowe, można w razie potrzeby bardzo łatwo zmniejszyć szerokość regału. Zarówno w przypadku warsztatu, jak i wyposażenia biura regały w systemie modułowym zapewniają bardzo wygodny sposób reagowania na częstą zmianę potrzeb w zakresie wyposażenia. Zachęcamy Państwa do znalezienia w naszym sklepie internetowym regałów, które spełnią Państwa oczekiwania.
Porównanie produktów