Stoły do pakowania, stojaki do cięcia

Zapraszamy do stołu do pakowania: ustawić karton, złożyć, skleić, obrócić, włożyć folię bąbelkową. Towar. Znowu folia, ach i jeszcze dowód dostawy. Złożyć, zakleić, zaadresować. Pakunek na wózek, gotowe. Przy naszych stołach do pakowania zrobią to Państwo szybko i sprawnie.

W kategorii Stoły do pakowania, stojaki do cięcia oferujemy Państwu produkty następujących marek: Treston, Kongamek.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 52

Stoły do pakowania – praktyczne i dbające o zdrowieDobre meble potrafią wydobyć z pracowników to, co w nich najlepsze. Doskonałym przykładem są nasze stoły do pakowania. Oszczędzają one zarówno nerwy, jak i plecy pracowników, a ponadto pozwalają przyspieszyć pracę i uniknąć pomyłek. Naszym zdaniem stoły te zasługują na to, by przyjrzeć im się bliżej.
Konstrukcja stołów do pakowaniaStół do pakowania lub stół wysyłkowy to przede wszystkim stół. Dopiero wyposażenie dodatkowe, które można dołączyć do stołu lub które już do niego dołączyliśmy, sprawia, że staje się on stołem do pakowania.
Korzyści  • Pracownicy natychmiast znajdują wszystko, czego potrzebują do pakowania i wysyłki.

  • Mogą pracować szybciej i bardziej efektywnie, zwłaszcza przy bardziej wymagających zadaniach, i popełniać mniej błędów.

  • Ręczna regulacja wysokości zapewnia ergonomiczną pracę i zapobiega bólom pleców.


Stoły do pakowania od kaiserkraft pozwalają także zaoszczędzić miejsce, ponieważ opakowania i inne przybory można przechowywać w sposób uporządkowany w jednym miejscu.
Jak i gdzie można wykorzystać stoły do pakowania?Stoły do pakowania służą głównie do pakowania, dlatego są przydatne zwłaszcza w firmach, które regularnie muszą coś pakować, a nawet mają własny dział wysyłkowy. Jednocześnie nasze stoły do pakowania można doskonale łączyć ze sobą, co pozwala szybko przekształcić pojedynczy stół w długie stanowisko, przy którym może pracować kilka osób. Doskonałym uzupełnieniem są praktyczne maszyny do pakowania.Jeśli akurat nie ma nic do spakowania, stoły do pakowania można wykorzystać do komisjonowania lub do innych zadań wymagających dużej liczby akcesoriów.
Na co należy zwrócić uwagę w przypadku stołów do pakowania?Aby wybrać odpowiedni stół do pakowania, trzeba odpowiedzieć sobie na dwa kluczowe pytania: Jak dużo miejsca potrzebuję? Jakie akcesoria lub dodatkowe elementy są niezbędne?U nas znajdą Państwo stoły do pakowania o różnych wymiarach, a także w wersji podstawowej lub z dodatkami takimi jak półka czy szuflada. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu dodatkowemu stół można także idealnie dopasować do swoich potrzeb i otoczenia. Odpowiednie systemy regałowe sprawią z kolei, że wyposażenie działu wysyłkowego będzie kompletne.
Jakie wyposażenie dodatkowe jest szczególnie istotne?Aby zachować idealny porządek, decydujące znaczenie mają półki na opakowania, narzędzia i materiały biurowe. Na wyposażonych w pałąki do sortowania półkach na kartony można w uporządkowany sposób przechowywać różne rodzaje kartonów. Ścianki tylne z perforowanej blachy doskonale sprawdzą się do zawieszania, a tym samym utrzymywania w zasięgu ręki przyborów takich jak rozwijarki taśmy klejącej. Z kolei przechowywanie różnych rzeczy pod blatem stołu umożliwiają szuflady i kontenery na kółkach.Nie należy również rezygnować z regulacji wysokości. Odprężone i zdrowe plecy to przecież ważny warunek pozwalający utrzymać motywację do pracy.
Oferta kaiserkraft obejmuje również  • Lampki do stołu do pakowania

  • Listwy zasilające

  • Ścianki działowe

  • Stojaki do cięcia papieru i folii w różnych wersjach i rozmiarach

  • Uchwyty do puszek i butelek


Jeśli szukają Państwo sposobu, aby zintegrować urządzenia elektroniczne ze stołem do pakowania, mamy rozwiązanie. Służą do tego dostępne u nas uchwyty na komputer, półki pod klawiaturę i ramiona przegubowe. Zachęcamy do kontaktu z nami!Te produkty mogą Państwa zainteresować:Przecinarki rolkowe | Węże foliowe | Maszyny do opasywania | Wagi do listów | Kieszenie na list przewozowy | Palety przemysłowe | Wagi MAUL | Taśmy samoprzylepne tesa