+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wys. podnoszenia
Szerokość
Nośność
Liczba butli
Kolor
Do średnicy beczek od - do
Do butli o średnicy
Pokaż więcej
 

Urządzenia do transportu i podnoszenia beczek

Substancje niebezpieczne często są składowane w beczkach. Dzięki inteligentnym produktom obsługa beczek w codziennej pracy stanie się jeszcze łatwiejsza – podnoszenie, przenoszenie, obracanie, przechylanie i opróżnianie. Stal szlachetna i inne materiały wysokiej jakości są gwarancją najlepszej jakości przemysłowej. A to oznacza większą ochronę człowieka i środowiska.
Znaleziono 66 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 66 artykuł/-y/ -ów

Obsługa beczek – bezpieczny transport i napełnianieWyglądają nieszkodliwie, jednak kryją w sobie zagrożenie. Do beczek z niebezpiecznymi substancjami trzeba podchodzić z wyczuciem – i z odpowiednim wyposażeniem dodatkowym, zwłaszcza jeśli beczka ma być przenoszona z punktu od A do punktu B. Z wyczuciem w obsłudze beczek muszą sobie Państwo sami poradzić, za to wszelkie niezbędne akcesoria znajdą Państwo w naszej ofercie.Wszystko dla bezpiecznego transportuNajprostszym sposobem transportu jest wózek do beczek z uchwytem lub bez. Dzięki taczkom do beczek można zapewnić sobie zwrotność nawet przy transporcie ciężkich beczek. Można również sięgnąć po wózek do podnoszenia beczek, który umożliwia przewożenie jednej, a nawet dwóch beczek. Jeśli z jakiegokolwiek powodu podczas transportu beczek dojdzie do wycieku cieczy, wszelkim szkodom zapobiegnie wbudowana wanna wychwytowa.Co dalej z obsługą beczek? Stertownik czy żuraw? Doskonałą pomocą będą nasze kleszcze, chwytaki i podnośniki do beczek. Z kolei urządzenia służące do przechylania beczek dostępne są zarówno w wariancie stacjonarnym, jak i mobilnym. Pracownicy mają zatem wszystko pod kontrolą nawet podczas napełniania i opróżniania ciężkich beczek. Jeszcze większy komfort pracy zapewniają dostępne w naszym sklepie pompy i pompy do oleju.Wózki na butle z gazem, z zabezpieczeniemRozwiązania odpowiednie do beczek zdecydowanie nie nadają się do butli z gazem, do których jednak doskonale pasują nasze wózki na butle z gazem. Dzięki zabezpieczeniu butli ładunek pozostaje stabilnie na swoim miejscu nawet podczas pokonywania ciasnych zakrętów.Ponadto oprócz produktów do obsługi beczek w KAISER+KRAFT znajdą Państwo również wiele innych urządzeń i wózków transportowych do różnych ładunków, zbiorniki, pojemniki i beczki do bezpiecznego przechowywania oraz wszystko, co niezbędne do obsługi substancji niebezpiecznych. Chętnie Państwu doradzimy!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów