Urządzenia do transportu i podnoszenia beczek

Niezależnie od tego, czy chodzi o podnoszenie, obracanie czy transport: dzięki taczkom do beczek i podobnym produktom można bezpiecznie i profesjonalnie zajmować się beczkami. W kaiserkraft znajdą Państwo liczne produkty do bezpiecznej obsługi beczek – od prostych podnośników przez praktyczne wózki do beczek, aż po taczki do beczek do dużych obciążeń.

W kategorii Urządzenia do transportu i podnoszenia beczek oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, eurokraft basic, Pfeifer.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 90

Obsługa beczek – bezpieczny transport i napełnianieWyglądają nieszkodliwie, jednak kryją w sobie zagrożenie. Do beczek z niebezpiecznymi substancjami trzeba podchodzić z wyczuciem – i z odpowiednim wyposażeniem dodatkowym, zwłaszcza jeśli beczka ma być przenoszona z punktu od A do punktu B. Z wyczuciem w obsłudze beczek muszą sobie Państwo sami poradzić, za to wszelkie niezbędne akcesoria znajdą Państwo w naszej ofercie.Wszystko dla bezpiecznego transportuNajprostszym sposobem transportu jest wózek do beczek z uchwytem lub bez. Dzięki taczkom do beczek można zapewnić sobie zwrotność nawet przy transporcie ciężkich beczek. Można również sięgnąć po wózek do podnoszenia beczek, który umożliwia przewożenie jednej, a nawet dwóch beczek. Jeśli z jakiegokolwiek powodu podczas transportu beczek dojdzie do wycieku cieczy, wszelkim szkodom zapobiegnie wbudowana wanna wychwytowa.Co dalej z obsługą beczek? Stertownik czy żuraw? Doskonałą pomocą będą nasze kleszcze, chwytaki i podnośniki do beczek. Z kolei urządzenia służące do przechylania beczek dostępne są zarówno w wariancie stacjonarnym, jak i mobilnym. Pracownicy mają zatem wszystko pod kontrolą nawet podczas napełniania i opróżniania ciężkich beczek. Jeszcze większy komfort pracy zapewniają dostępne w naszym sklepie pompy i pompy do oleju.Wózki na butle z gazem, z zabezpieczeniemRozwiązania odpowiednie do beczek zdecydowanie nie nadają się do butli z gazem, do których jednak doskonale pasują nasze wózki na butle z gazem. Dzięki zabezpieczeniu butli ładunek pozostaje stabilnie na swoim miejscu nawet podczas pokonywania ciasnych zakrętów.Ponadto oprócz produktów do obsługi beczek w kaiserkraft znajdą Państwo również wiele innych urządzeń i wózków transportowych do różnych ładunków, zbiorniki, pojemniki i beczki do bezpiecznego przechowywania oraz wszystko, co niezbędne do obsługi substancji niebezpiecznych. Chętnie Państwu doradzimy!