+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Odgradzanie i znakowanie

Właściwe oznaczenie, ochrona lub blokowanie stref niebezpiecznych, dróg i obszarów pracy jest ważne dla zachowania bezpieczeństwa w obrębie całego przedsiębiorstwa.
Nasze kategorie produktów
Bariery przestawne
Dużą pomocą w kwestii zachowania bezpieczeństwa niewątpliwie są słupki ...
Kraty odgradzające, ogrodzenia konstrukcyjne
Do ochrony pracowników lub jako bariera dla niepożądanych osób postronnych: ...
Łańcuchy i linki odgradzające
Łatwe w transporcie, dobrze widoczne w kolorze czarno-żółtym lub ...
Osłony przed uderzeniem, osłony krawędzi
Wyższy stopień bezpieczeństwa pracy: możliwość oznakowania niebezpiecznych ...
Oznaczenia, kieszenie na dokumenty
Profesjonalne oznaczenia, naklejki informacyjne i kieszenie na dokumenty ...
Pachołki, słupki odgradzające
Pachołki ostrzegają, chronią, są elastyczne. Nasz pachołki i słupki odgradzające ...
Pałąki parkingowe, pałąki odgradzające
Zadaniem stalowego pałąka parkingowego jest pokazanie, że dane miejsce ...
Pomosty kablowe
Pomosty kablowe i pomosty na węże to elementy powszechne na budowie, terenie ...
Poręcze systemowe
Poręcze systemowe są zawsze właściwym wyborem, gdy należy coś na dłużej ...
Profile zabezpieczające krawędzie
Uderzenia, ciosy, popchnięcia... W hali produkcyjnej lub w magazynie sytuacja ...
Progi zwalniające
Progi przejazdowe gwarantują większe bezpieczeństwo na drogach: progi ...
Taśmy odgradzające
Chcą Państwo szybko i na określony czas odgrodzić jakiś obszar lub skierować ...
Taśmy ostrzegawcze, taśmy odgradzające
Czerwono-białe, czarno-żółte - mowa o taśmach ostrzegawczych i taśmach ...
Urządzenia do znakowania farbą, farby do znakowania
Farba do znakowania lub spray znakujący i wózek do malowania linii pozwolą na ...
Zapory drogowe, szlabany
Szlabany i zapory drogowe gwarantują przejrzysty układ w przestrzeni ...

Odgradzanie i znakowanie – wyznaczanie bezpiecznych obszarówUwaga! Stop! Tędy proszę! Mogą Państwo spróbować przekazać wszystkie zasady zachowania i bezpieczeństwa obowiązujące dla bezproblemowej realizacji procesów pracownikom i odwiedzającym w formie słownej. Mogą Państwo również postawić na moc oddziaływania wizualnych produktów do odgradzania i znakowania, które wysyłają jednoznaczne sygnały, silniejsze od słów.W których obszarach zakładu odgradzanie i znakowanie jest niezastąpione?Zasadniczo we wszystkich. Wszędzie tam, gdzie natykają się na siebie ludzie, maszyny i praca konieczne jest odgradzanie i znakowanie. Za każdym razem, gdy chcą Państwo kierować, prowadzić, zabezpieczać procesy czy informować zaangażowane w nich osoby, robią to Państwo za pośrednictwem środków wizualnych. W rzeczywistości dotyczy to całej kategorii produktów Fabryka:  • Produkty do odgradzania i znakowania decydują w strefach magazynowania i transportu o bezpieczeństwie pieszych, pojazdów transportowych i magazynów.


  • Progi zwalniające, szlabany i farba do znakowania odgranicza dostęp, kieruje ruchem i wskazuje strefy do parkowania obecne na terenie fabryki, całkiem bez słów.


  • Tabliczki na drzwi i znaki informacyjne w budynku gwarantują dobrą orientację osób odwiedzających i pracowników.


  • Nawet w biurze i logistyce naklejki itp. są najłatwiejszym sposobem na bezbłędne znajdowanie i przemieszczanie rzeczy i produktów z punktu A do punktu B.Najważniejsza jest regularne odnawianie produktów do odgradzania i znakowania – przede wszystkim po zakończeniu sezonu zimowego. Służy to efektowi reprezentatywnemu oraz gwarantuje stałą, dobrą widoczność i zrozumienie sygnałów.Jaki rodzaj produktów do odgradzania i znakowania powinienem zastosować?Obojętnie, który obszar zakładowy: podczas odgradzania i znakowania najważniejsze jest, który z czterech czynników (kierować, prowadzić, zabezpieczać, informować) jest pierwszoplanowy. Istnieje również wartość idealna dla ich realizacji: kiedy znaki i informacje sobie wzajemnie zaprzeczają.Oznakowania lub pasujące produkty nieodzowne są w miejscach, gdzie istnieje ryzyko dla bezpieczeństwa:  • Dzięki pomostom kablowym zlikwidowane zostanie ryzyko potknięcia, ryzyko uszkodzenia urządzeń podczas przejazdu po kablu. Dodatkowo piesi otrzymają informację, że należy poruszać się ostrożnie.


  • Osłony przed uderzeniem odgrywają rolę wszędzie tam, gdzie kolizje mogłyby mieć negatywne skutki dla maszyn, wyposażenia, osób i pojazdów.


  • Nowością na rynku jest elastyczna ochrona przed uderzeniem, która po kolizji powraca do swojego pierwotnego stanu, powodując tym samym stanowcze obniżenie kosztów utrzymania zabezpieczeń w firmie.Dzięki biało-czerwonym produktom do odgradzania i znakowania sygnalizowane są tymczasowe miejsca zagrożeń, produkty w kolorze żółto-czarnym służą do ich stałego odgradzania.Jakie przepisy dotyczą produktów do odgradzania i oznaczania?Bezpieczeństwo dzięki produktom do odgradzania i oznaczania

to kwestia zajmująca wysoką pozycję w kwestii istotnych przepisów. Należą do nich m.in. przepisy dotyczące ruchu drogowego oraz rozporządzenie dot. stanowisk pracy, kładące nacisk na oznakowanie bezpieczeństwa. Przed zakupem należy zatem zasięgnąć informacji, czego jeszcze brakuje w inwentarzu Państwa firmy.Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?Od prostego prezentera stołowego aż po inteligentny system ochrony przed uderzeniem – jesteśmy właściwym partnerem w kwestiach produktów do odgradzania i oznaczania. Obok elementów instalowanych na stałe posiadamy również duży wybór taśm ostrzegawczych i odgradzających do zastosowań tymczasowych.


Prosimy o kontakt, dzięki temu bez słów wskażą Państwo najbezpieczniejsze drogi, prowadzące przez Państwa zakład.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów