Pojemniki transportowe

Od transportu małych elementów po transport ciężkich ładunków – z właściwym pojemnikiem transportowym z łatwością przemieszczą Państwo wszystko z punktu A do punktu B. Nasze produkty są równie uniwersalne jak możliwości zastosowań pojemników transportowych: w naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania od pojemników magazynowych, przez walizki na drobne części po aluminiowe skrzynki transportowe.

W kategorii Pojemniki transportowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: ZARGES, eurokraft pro, CEMO, KS Tools, eurokraft basic, VISO.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 171

Uniwersalne pojemniki transportoweCzym można mierzyć postęp? Przykładowo naszymi pojemnikami transportowymi. W końcu jeszcze nie tak dawno towary, narzędzia i elementy konstrukcyjne transportowano z punktu A do punktu B w rozklekotanych drewnianych skrzynkach i ciężkich żelaznych skrzyniach. Na szczęście te czasy już minęły, przynajmniej w kaiserkraft. U nas znajdą Państwo lekkie pojemniki i skrzynki transportowe wykonane z nowoczesnych materiałów. Stabilne, odporne i z praktycznym wyposażeniem dodatkowym.Pojemniki transportowe: wygodny i bezpieczny transportO postępie świadczą również żurawie, stertowniki i inne nowoczesne środki transportu. Dlatego też wiele spośród naszych pojemników można ustawiać na paletach jeden na drugim. Niektóre pojemniki wyposażone są dodatkowo w praktyczne zaczepy do dźwigu i kieszenie najazdowe. Podnoszenie i przenoszenie bez użycia dodatkowych narzędzi ułatwiają uchwyty lub rolki i wyciągane pałąki.Mają Państwo obawy, że podczas ustawiania w stos, przenoszenia i ciągnięcia zawartość pojemników ulegnie uszkodzeniu? W zależności od modelu pojemniki transportowe od kaiserkraft są:  • odporne na odkształcenia i na uderzenia

  • odporne na wysokie i niskie temperatury

  • odporne na wilgoć

  • odporne na wiele kwasów i zasad

  • zamykane.


Podczas wyboru idealnego pojemnika transportowego należy wziąć pod uwagę informacje dotyczące produktu lub zwrócić się do nas o poradę. Chętnie udzielimy Państwu pomocy w wyposażaniu magazynu.Walizki na drobne elementy, narzędzia i wrażliwy sprzętJeśli skrzynka okaże się zbyt duża, doskonałym wyborem będzie walizka, np. jedna z naszych walizek montażowych i serwisowych. Walizki na drobne części idealnie nadają się do uporządkowanego transportu drobnych elementów. Praktyczne przechowywanie zapewnią dostępne w naszym sklepie liczne walizki na drobne części, z boksem na walizki w zestawie.


U nas znajdą Państwo również: walizki ochronne z pianką w kostkę, walizki z tworzywa oraz niełamliwe walizki typu „skorupa'' na bardzo wrażliwe towary, takie jak sprzęt elektroniczny i optyczny. Aby w trakcie podróży służbowych móc bezpiecznie transportować laptopa czy też ważne dokumenty, doskonałym wyborem będą nasze torby biznesowe na kółkach lub walizki pilotki. Również w tej dziedzinie nic nie zatrzyma postępu.