Wózki montażowe

Inwestycja, która się opłaci: wózki montażowe. Są bardzo zwrotne i oszczędzają miejsce. Te niewielkie, mobile urządzenia są bardzo pomocne w codziennej pracy. Służą do bezpiecznego przechowywania małych elementów, dzięki czemu są one zawsze pod ręką. W ten sposób w zakładzie panuje zawsze ład i porządek.

W kategorii Wózki montażowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, RAU, Treston.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 89

Wózek montażowy – stanowisko pracy na wyjeździeNie trzeba już biegać po każdy klucz do śrub. Dzięki naszym wózkom montażowym narzędzia, elementy konstrukcyjne itp. są zawsze tam, gdzie ich potrzeba. Z nimi nie zabraknie również praktycznej powierzchni roboczej. To zalety przydatne nie tylko podczas montażu.Trzy w jednym: tak działają wózki montażoweWózek montażowy to środek transportu, stanowisko pracy i mobilny stół warsztatowy w jednym. W klasycznej, minimalistycznej formie wózki te składają się z rolek i co najmniej jednego piętra. Ponieważ takie wyposażenie to czasem za mało, w kaiserkraft znajdą Państwo również wózki montażowe z szufladami, szafkami, perforowanymi ściankami i innymi praktycznymi dodatkami.Sposób na znalezienie właściwego wózka na materiałyPodczas wyboru decydujące znaczenie ma to, w jakim celu dany wózek będzie używany:  • Jeśli wózek ma być używany przede wszystkim jako środek transportu, do komisjonowania i do prac, w trakcie których nie potrzeba wielu narzędzi, dobrym rozwiązaniem będą proste warianty.

  • Połączenie powierzchni roboczej i szafek z szufladami może służyć jako doskonały mobilny warsztat, idealny do prac, które wymagają dużej ilości narzędzi i/lub dużych ilości małych części.

  • Do dużych elementów konstrukcyjnych, maszyn itp. najlepiej używać naszych wózków do dużych obciążeń. Charakteryzują się one niewielkim ciężarem własnym i dużą nośnością.

  • Dostępne są również wózki do specjalnych zastosowań, na przykład do pomieszczeń sterylnych.


Warto też przyjrzeć się rzekomym drobnostkom. Przykładowo powierzchnie robocze z regulacją wysokości sprawiają, że stanowisko pracy jest ergonomiczne, a wanny wychwytowe zapobiegają wyciekom płynów. Oprócz tego nasze wózki dostępne są w różnych rozmiarach i z blatami wykonanymi z różnych materiałów – od niedrogich płyt MDF po płyty z bardzo wytrzymałego tworzywa i antypoślizgowej sklejki.A co z rolkami?Większość naszych wózków montażowych ma rolki z pełnym ogumieniem, które są ciche i zwrotne. Na delikatnych, płaskich podłogach sprawdzą się rolki z poliuretanu. Alternatywnym rozwiązaniem są rolki z tworzywa lub stare dobre opony pneumatyczne.Jeśli mają już Państwo wózek montażowy, lecz przestał on dobrze jeździć, my znów wprawimy go w ruch. Wystarczy przejrzeć nasz duży wybór rolek skrętnych i wsporczych.Nie znaleźli Państwo (jeszcze) właściwego wózka montażowego?Z pewnością znajdziemy na to jakieś rozwiązanie. Tu w kaiserkraft jesteśmy w końcu specjalistami od wersji specjalnych. Oczywiście dotyczy to nie tylko wózków montażowych, lecz także innych urządzeń transportowych i wózków oraz wielu innych produktów do wyposażenia zakładu. Wystarczy skontaktować się z nami. Razem zapewnimy optymalne warunki pracy.