+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Zastosowanie
Wysokość
Wersja kółek
Szerokość
Szer. platformy
Rodzaj blatu
Nośność
Długość
Pokaż więcej
 

Wózki montażowe

Inwestycja, która się opłaci: wózki montażowe. Są bardzo zwrotne i oszczędzają miejsce. Te niewielkie, mobile urządzenia są bardzo pomocne w codziennej pracy. Służą do bezpiecznego przechowywania małych elementów, dzięki czemu są one zawsze pod ręką. W ten sposób w zakładzie panuje zawsze ład i porządek.
Znaleziono 77 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 77 artykuł/-y/ -ów
Wózki montażowe, mobilni pomocnicy
Wózki montażowe to praktyczni i mobilni pomocnicy w fabrykach oraz w halach produkcyjnych i montażowych. Zapewniają one bezpieczne przechowywanie drobnych części, materiałów eksploatacyjnych i narzędzi, a także oszczędzają pracownikom niepotrzebnych wędrówek. Łatwo się nimi manewruje, zajmują niewiele miejsca, a ponadto dbają o to, by potrzebne materiały lub narzędzia były zawsze pod ręką. Dzięki elastyczności i zwrotności wózki montażowe umożliwiają zatem wydajną pracę. Urządzenia transportowe wykorzystywane podczas montażu zawdzięczają swoją elastyczność przede wszystkim różnorodnym modelom i wersjom, które są do nabycia w naszym sklepie internetowym. Wózki montażowe nadają się do różnorodnych zadań i w różnej formie mogą sprostać najróżniejszym wymaganiom.

Wózki montażowe – do każdego zastosowania odpowiedni model
W naszym sklepie internetowym łatwo znajdą Państwo wózki montażowe odpowiednie do różnorodnych zastosowań. Szeroki wachlarz produktów oraz możliwość wyprodukowania wersji specjalnych sprawia, że dla każdego zastosowania znajdzie się u nas odpowiedni model. Proste wózki montażowe składają się zazwyczaj tylko z dwóch powierzchni ładunkowych i stalowego szkieletu. Są one uniwersalne, jeśli chodzi o zastosowanie, i przydają się wszędzie tam, gdzie trzeba przetransportować materiały, które są potrzebne do pracy lub które trzeba przenieść w inne miejsce. Ponadto dostępne są również wózki stołowe ze szczelnymi półkami wannowymi, które zapewniają optymalne warunki do transportu materiałów eksploatacyjnych, takich jak smary lub rozpuszczalniki. Zamykane wózki transportowe z półkami, szufladami i solidnym blatem roboczym są natomiast niezbędne jako ruchome stoły warsztatowe, zwłaszcza przy zmieniających się miejscach montażu. Ponadto niektóre z tych ruchomych montażowych stołów warsztatowych wyposażone są w blat roboczy z regulacją wysokości, tak aby dla każdego użytkownika można było ustawić wysokość zapewniającą ergonomiczne warunki pracy. Wózki montażowe to jednak nie tylko bezpieczny transport materiałów do pracy, lecz również gwarancja wydajnej pracy. Za niezbędną mobilność odpowiadają dwie rolki wsporcze i dwie rolki skrętne z podwójną blokadą. Wózki montażowe z dużą średnicą kół gwarantują przy tym optymalne właściwości jezdne, a hamulce postojowe w rolkach skrętnych zapewniają stabilność wózka w miejscu stosowania. Od prostych wózków stołowych aż po solidne wózki transportowe z regulowanym blatem roboczym: w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo najwyższej jakości wózki montażowe do każdego zastosowania w warsztacie i hali montażowej.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów