+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Długość
Liczba pięter
Materiał
Nośność
Szerokość
Wersja kółek
Wys. ładunkowa
Wysokość
 

Wózki ręczne

Klasy wśród wózków transportowych – wózek ręczny. Idealny do przewozu ciężkich, nieporęcznych ładunków, przemieszczanych w przemyśle, logistyce magazynowej itp. Jak sama nazwa wskazuje, wózek poruszany jest przez proste pociągnięcie ręką.
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
| | |
Nowość
Kongamek - Profesjonalny wózek ręczny
z ogumieniem odpornym na przebicie
netto
1.790,-
OKAZJA
netto
1.600,- zł
od 1.290,-
Nowość
netto
3.140,-
Nowość
netto
8.880,-
Nowość
netto
12.070,-
Nowość
Kongamek - Taczka
pow. ładunkowa 1650 x 615 mm
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
netto
1.790,-
netto
od 2.390,-
netto
od 3.210,-
EUROKRAFT - Ręczny wózek skrzyniowy
nośność 500 kg, z 4 burtami
netto
od 3.700,-
EUROKRAFT - Ręczny wózek skrzyniowy
nośność 1000 kg, z 4 burtami
netto
od 5.030,-
EUROKRAFT - Ręczny wózek skrzyniowy
nośność 500 kg, z 4 ściankami z rurek stalowych
netto
4.890,-
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
Wózki ręczne – lekka praca z ciężkimi ładunkami!
Zanim przybliżymy Państwu zalety wózków ręcznych dostępnych w naszym asortymencie, chcielibyśmy nieco odbiec od tematu: chociaż raz spójrzcie Państwo na wózki ręczne z całkowicie naukowej perspektywy! Oczywiście wózki ręczne, zwane również niekiedy taczkami ręcznymi lub ręcznymi wózkami skrzyniowymi, należą przede wszystkim do kategorii urządzeń transportowych i wózków. Są one jednak blisko spokrewnione nie tylko z taczkami transportowymi i wózkami skrzyniowymi, lecz również z wózkami transportowymi i wózkami platformowymi. Gatunek wózki ręczne dzieli się z kolei na różne podgatunki. I tak warianty dwukołowe wózków ręcznych nazywają się wózkami do ciągnięcia, natomiast warianty czterokołowe występują często ze ściankami bocznymi i są wówczas potocznie zwane wozami drabiniastymi. Czterokołowe wózki ręczne często wykorzystuje się także do użytku prywatnego, gdzie są znane i popularne jako wózki do transportu i zabawy (niem. Bollerwagen, łomoczący wózek). Nomen omen: przypuszcza się, że ta dźwiękonaśladowcza niemiecka nazwa pochodzi od hałaśliwego odgłosu, który wydawały niegdyś okute żelazem drewniane koła jadące po kocich łbach.

Nowy wózek ręczny – który wybrać?
W wózkach ręcznych dostępnych w naszej ofercie oczywiście nic nie łomocze, w końcu powstały one specjalnie do profesjonalnych zastosowań w przemyśle, logistyce magazynowej itp. Mogą zatem Państwo być pewni, że wszystkie modele są nie tylko stabilne, funkcjonalne i solidne, lecz również łatwe w załadunku i rozładunku oraz w manewrowaniu. Wystarczy zatem tylko zdecydować się na właściwe rozwiązanie. Różnorodna nośność i wielkość powierzchni ładunkowej, powierzchnie z różnych materiałów, ze ściankami bocznymi lub bez… w naszym sklepie znajdą Państwo z pewnością odpowiednie warianty. A jeśli nadal się Państwo wahają, oczywiście chętnie służymy Państwu pomocą. Umowa stoi!
Porównanie produktów