+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wys. ładunkowa
Wersja kółek
Szerokość
Szer. platformy
Nośność
Materiał
Liczba pięter
Pokaż więcej
 

Wózki ręczne

Klasy wśród wózków transportowych – wózek ręczny. Idealny do przewozu ciężkich, nieporęcznych ładunków, przemieszczanych w przemyśle, logistyce magazynowej itp. Jak sama nazwa wskazuje, wózek poruszany jest przez proste pociągnięcie ręką.
Znaleziono 18 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 18 artykuł/-y/ -ów
Wózki ręczne – lekka praca z ciężkimi ładunkami!
Zanim przybliżymy Państwu zalety wózków ręcznych dostępnych w naszym asortymencie, chcielibyśmy nieco odbiec od tematu: chociaż raz spójrzcie Państwo na wózki ręczne z całkowicie naukowej perspektywy! Oczywiście wózki ręczne, zwane również niekiedy taczkami ręcznymi lub ręcznymi wózkami skrzyniowymi, należą przede wszystkim do kategorii urządzeń transportowych i wózków. Są one jednak blisko spokrewnione nie tylko z taczkami transportowymi i wózkami skrzyniowymi, lecz również z wózkami transportowymi i wózkami platformowymi. Gatunek wózki ręczne dzieli się z kolei na różne podgatunki. I tak warianty dwukołowe wózków ręcznych nazywają się wózkami do ciągnięcia, natomiast warianty czterokołowe występują często ze ściankami bocznymi i są wówczas potocznie zwane wozami drabiniastymi. Czterokołowe wózki ręczne często wykorzystuje się także do użytku prywatnego, gdzie są znane i popularne jako wózki do transportu i zabawy (niem. Bollerwagen, łomoczący wózek). Nomen omen: przypuszcza się, że ta dźwiękonaśladowcza niemiecka nazwa pochodzi od hałaśliwego odgłosu, który wydawały niegdyś okute żelazem drewniane koła jadące po kocich łbach.

Nowy wózek ręczny – który wybrać?
W wózkach ręcznych dostępnych w naszej ofercie oczywiście nic nie łomocze, w końcu powstały one specjalnie do profesjonalnych zastosowań w przemyśle, logistyce magazynowej itp. Mogą zatem Państwo być pewni, że wszystkie modele są nie tylko stabilne, funkcjonalne i solidne, lecz również łatwe w załadunku i rozładunku oraz w manewrowaniu. Wystarczy zatem tylko zdecydować się na właściwe rozwiązanie. Różnorodna nośność i wielkość powierzchni ładunkowej, powierzchnie z różnych materiałów, ze ściankami bocznymi lub bez… w naszym sklepie znajdą Państwo z pewnością odpowiednie warianty. A jeśli nadal się Państwo wahają, oczywiście chętnie służymy Państwu pomocą. Umowa stoi!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów