+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wys. ładunkowa
Wersja kółek
Szerokość
Szer. platformy
Nośność
Materiał
Liczba pięter
Pokaż więcej
 

Wózki ręczne

Klasy wśród wózków transportowych – wózek ręczny. Idealny do przewozu ciężkich, nieporęcznych ładunków, przemieszczanych w przemyśle, logistyce magazynowej itp. Jak sama nazwa wskazuje, wózek poruszany jest przez proste pociągnięcie ręką.
Znaleziono 18 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 18 artykuł/-y/ -ów

Wózki ręczne: sprawdzone, elastyczne, po prostu dobre!Po co komplikować wewnętrzną logistykę transportową? Towary różnych typów i rozmiarów można łatwo układać w stosy, zabezpieczać i bez większego wysiłku przewozić z punktu A do punktu B na wózku ręcznym. Te sprawdzone urządzenia transportowe są dobrym wyborem nie tylko dlatego, że nie wymagają silników ani paliwa. Ich popularność wynika również z ich wszechstronności.Jakie są rodzaje wózków ręcznych?Dwu- lub czterokołowe, w wersji na długie towary, czy też modele skrzyniowe do transportu narzędzi: wózki ręczne poradzą sobie z każdym typowym produktem lub surowcem w fabryce. Ręczny wózek skrzyniowy z burtami lub bez jest prawdopodobnie najbardziej uniwersalnym modelem, a ponadto sprawdzi się w branżach wymagających dużej nośności.Wszystko, co mogłoby podczas transportu wypaść z wózka ze względu na swoje niewielkie rozmiary lub małą wagę, najlepiej umieścić na taczce ręcznej z burtą lub balustradą. Natomiast gdy rury, listwy lub inne długie towary muszą zostać przetransportowane w mniejszych ilościach na miejsce obróbki, optymalnym rozwiązaniem będą specjalne ręczne wózki do profesjonalnego użytku.Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze wózka ręcznego?Podobnie jak wiele wózków transportowych warianty czterokołowe oferują dużą nośność przy niewielkim wysiłku, a przy tym zawsze stoją pewnie na swoich czterech lekkobieżnych oponach. Wymagają one jednak nieco większej przestrzeni manewrowej i mają większy zasięg działania.Dlatego też w wąskich korytarzach magazynowych i obszarach o małej powierzchni lepiej sprawdzą się modele dwukołowe, które podobnie jak taczki transportowe charakteryzują się małym promieniem skrętu. Przy ich załadunku i obsłudze należy jednak zachować nieco większą ostrożność z uwagi na inne rozmieszczenie środka ciężkości.Podobnie jak w przypadku wszystkich środków transportu, np. wózków skrzyniowych, nigdy nie wolno przekraczać maksymalnej podanej nośności wózka ręcznego i należy upewnić się, że koła lub opony są odpowiednie do nawierzchni. Nie ma jednej słusznej odpowiedzi na pytanie, czy potrzebne są balustrady lub burty. Drobne elementy i części zawsze jednak najlepiej umieszczać w odpowiednio wyposażonych wersjach.Pragniemy stawiać czoła wszelkim wyzwaniom transportowym, tym małym i tym dużym, dlatego oferujemy Państwu gamę produktów, które zaspokoją wszystkie potrzeby: od sprytnych podwozi w mini-formacie po duże wózki na części. Zachęcamy do kontaktu z nami!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów