Zegary, rejestracja czasu pracy

Żadne pomieszczenie konferencyjne, żadne pomieszczenie socjalne ani poczekalnia nie jest kompletna bez zegara na ścianie. W naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo żądany model zegara ściennego, w różnych wielkościach i wersjach. Oprócz tego oferujemy także produkty do rejestracji czasu pracy.

W kategorii Zegary, rejestracja czasu pracy oferujemy Państwu produkty następujących marek: MAUL, Safescan, eurokraft pro.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Materiał
Istotne
Liczba artykułów: 51

Czas to pieniądz: zegary i systemy rejestracji czasu pracyAby Państwo i Państwa pracownicy byli zawsze na bieżąco i mogli oceniać czas pracy z punktu widzenia wydajności, kaiserkraft oferuje zegary ścienne i systemy rejestracji czasu pracy dla wszystkich firm bez względu na ich wielkość.Najwyższy czas na zegary ścienneZegarki na rękę lub smartfony nie zastąpią niezbędnych w miejscu pracy zegarów ściennych. Ani zegarków, ani smarftonów nie można mieć bowiem zawsze i wszędzie przy sobie, m.in. z przyczyn technicznych. Wystarczy zatem jedno spojrzenie na zegar ścienny – zwłaszcza jeśli wyświetlacz zapewnia dobrą czytelność. Technikę i konstrukcję swojego zegara ściennego należy przy tym wybierać z rozwagą: Czy potrzebna jest tarcza z dodatkowym wskaźnikiem temperatury i wilgotności? Czy zegar sterowany radiowo funkcjonuje bez zarzutu w warsztacie zbudowanym ze stalowych wsporników? Jakie są zalecane warunki oświetleniowe dla czarnego cyferblatu? Liczy się każde pytanie, ważny jest każdy szczegół. Nasza oferta obejmuje zegary kwarcowe i radiowe wykonane z różnych materiałów, w różnych rozmiarach i układach. Wśród nich z pewnością znajduje się również odpowiedni model dla Państwa firmy.Systemy rejestracji czasu pracy: dokładna prezentacja elastycznych godzin pracyDokładna prezentacja kont czasu pracy jest podstawowym warunkiem skutecznego zarządzania. Szczególnie w przypadku elastycznych godzin pracy dzięki zegarom czasu pracy od kaiserkraft firmy zawsze mają pełny obraz sytuacji. Stałe godziny pracy, elastyczny czas pracy lub przerwa w pracy: wszystko pod kontrolą! W swojej ofercie mamy odpowiedni zegar dla firm o dowolnej wielkości: od elektronicznego zegara czasu pracy dla 50 pracowników, aż po inteligentny system rejestracji dla maksymalnie 2000 użytkowników. W zależności od wybranej opcji w komplecie z rozpoznawaniem twarzy 3D, czytnikiem RFID i kodem PIN. Atrakcyjny design tych urządzeń pasuje również idealnie do wyglądu każdego eleganckiego wyposażenia biura. Brzmi jak najnowocześniejsza, zaawansowana technologia – czy zatem warto zainwestować? Jak najbardziej. Będzie to z korzyścią zarówno dla pracowników, jak i przedsiębiorcy. Czas pracy personelu można np. zaplanować w taki sposób, aby nadgodziny przepracowane w sytuacji dużego obciążenia pracą mogły być odebrane w postaci wolnego w przypadku zmniejszonej produkcji.Wydajność jako sytuacja win-win przynosząca obopólne korzyści – służymy Państwu pomocą w realizacji tego celu. Zachęcamy do kontaktu z nami, a chętnie Państwu doradzimy.