+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Zakres podnoszenia
Wyposażenie
Właściwości
Szer. wideł
Rodzaj produktu
Nośność
Dł. wideł
 

Nożycowe stoły podnośne

Ze względu na powtarzające się procesy podnoszenia i opuszczania stoły podnośne stały się stałym elementem procesów produkcyjnych. Są doskonałą, uniwersalną pomocą w magazynie i warsztacie, oferującą ergonomiczne odciążenie przy pracy.
Znaleziono 112 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 112 artykuł/-y/ -ów

Stoły podnośne – dla zdrowych warunków podnoszenia

Góra-dół, dół-góra – praca w magazynie lub podczas montażu wymaga czasami jedynego ruchu w górę i w dół. Czy w każdym rogu należy zatem ustawić stoły w różnych rozmiarach? Mamy lepszy pomysł: dzięki stołowi podnośnemu od KAISER+KRAFT Państwa pracownicy w elastyczny sposób i bez większego wysiłku dopasują wymaganą wysokość roboczą, co z kolei pozwoli oszczędzić plecy. Ponadto nasze stoły podnośne to prawdziwi mocarze, dostępni również w wersji mobilnej.

Dlaczego praca ze stołem podnośnym jest wydajniejsza i zdrowsza

Czy kiedykolwiek próbowali Państwo podnieść na stół przedmiot o wadze 100 kg? Dla naszych stołów podnośnych to żaden problem. W zależności od modelu podnoszą one do 8000 kg – zawsze bez oznak zmęczenia. Na jaką wysokość, to już zależy od Państwa. Wysokość stołów podnośnych z napędem hydraulicznym lub elektrohydraulicznym może być regulowana bezstopniowo. Dzięki temu bez względu na wykonywane zadanie Państwa pracownicy mogą przyjąć zdrową i rozluźnioną postawę, niezależnie od ich wzrostu. Ponadto mogą mieć mniejsze obawy, że podnoszony przedmiot spadnie im na stopę. Stoły podnośne idealnie sprawdzą się również do niwelowania różnic wysokości w ramach instalacji transportowych.

Jakie są rodzaje stołów podnośnych?

Wśród stołów podnośnych wyróżniamy: płaskie stoły podnośne i kompaktowe stoły podnośne. Główną różnicą między nimi jest wysokość konstrukcji. W przypadku kompaktowych stołów podnośnych jest ona większa, ponieważ pod platformą znajduje się agregat hydrauliczny. Płaskie stoły podnośne są niższe. W zależności od wersji mogą być one ładowane za pośrednictwem rampy lub bezpośrednio za pomocą podnośnikowego wózka widłowego. Jako wariant mobilny z rolkami, podnośne wózki platformowe łączą w sobie zalety stołu podnośnego i tradycyjnego wózka podnośnego. Jeśli istnieje potrzeba transportu palet, polecamy model z widłami. Stoły podnośne z zamkniętą platformą są z kolei idealnym rozwiązaniem dla pojedynczych przedmiotów.

W przypadku większości stołów podnośnych i podnośnikowych wózków stołowych chodzi o nożycowe stoły podnośne. Szczególnie duże wysokości osiąga się dzięki podwójnym lub potrójnym nożycom. Przechylane stoły podnośne są natomiast cenną pomocą w sytuacjach, gdy pracownicy muszą usuwać przedmioty z wysokich pojemników lub skrzyń kratowych.

Na czym polega obsługa?

W zależności od modelu stacjonarne lub mobilne stoły podnośne można podnosić za pomocą pedałów nożnych i dźwigni ręcznych lub za pomocą przycisku. Funkcja Quicklift sprawdza się w sytuacjach, gdy podnoszenie musi być naprawdę szybkie. Trzpieniowe stoły podnośnikowe nie są już tak wygodne, są jednak niedrogie, niezwykle trwałe i można je regulować z dokładnością do milimetra.

Jak znaleźć właściwy stół podnośny

Stoły podnośne od KAISER+KRAFT dostępne są w wielu różnych wersjach. Poniższe pytania pomogą Państwu skrócić czas poszukiwań:

  • Jaki ciężar ma być unoszony przez stół?
  • Jaka będzie idealna długość i szerokość?
  • Czy przedmioty mają być tylko podnoszone, czy również transportowane?
  • Czy podnoszone będą jedynie palety, pojedyncze przedmioty, czy też oba rodzaje towarów?
  • Jaka będzie wystarczająca wysokość podnoszenia?
  • Czy korzystnym rozwiązaniem będzie możliwość przechylania stołu podnośnego na bok? Mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące stołów podnośnych lub innych urządzeń podnośnych i podnośników?

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze. W końcu chcemy, by mierzyli Państwo wysoko.

Ponadto konsultanci KAISER+KRAFT są zawsze gotowi, by przyjąć Państwa specjalne wymagania i podjąć się ich realizacji.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów