+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Wysokość
Wyposażenie
Szerokość
Pojemność
Materiał
Kolor
Długość
 

Torby biznesowe na kółkach

Alternatywna nazwa dla Mobile Office? Torby biznesowe. Idealne dla wszystkich tych, którzy wiele czasu spędzają w podróży. Pojemne, praktyczne walizki i torby na kółkach, oferujące miejsce na dokumenty, segregatory, laptopy, dokumenty itp., dzięki którym można je wygodnie przemieszczać z miejsca na miejsce. To idealny partner w podróży.
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów

Torby biznesowe na kółkach: profesjonalizm również w podróży!Dokumenty, materiały biurowe, laptop, rzeczy na zmianę… Udana podróż służbowa oznacza pokaźny bagaż, którego nie wypada jednak włożyć do jakiejkolwiek walizki, lecz do stylowej torby biznesowej na kółkach z oferty KAISER+KRAFT. Dlaczego? Ponieważ dzięki temu w idealny sposób zaznacza się swój profesjonalizm, a dodatkowo torba taka ułatwia nieco wykonywanie zadań zawodowych.Jakie wymagania spełniają torby biznesowe na kółkach?Wysokiej jakości bagaż dla podróżujących służbowo oferuje możliwie jak najwięcej miejsca na możliwie najmniejszej powierzchni. I nie chodzi tu jedynie o pakowność, lecz przede wszystkim o porządek i organizację. Od materiałów biurowych po szczoteczkę do zębów w razie podróży z noclegiem: każda ważna rzecz znajdzie tu swoje miejsce i będzie ją łatwo odnaleźć – bez konieczności każdorazowego przeszukiwania całej walizki.Ponadto walizki pilotki godnie pełnią swoje funkcje biznesowe zarówno pod względem wyglądu i materiału wykonania, jak i przemyślanych szczegółów:  • Wysokiej jakości materiały i poważna forma podkreślają profesjonalizm i dbają o (pierwsze) wrażenie.

  • Dzięki solidnemu wykonaniu i wygodnej obsłudze (rolki) torby biznesowe na kółkach są idealne do częstego użytku i przemierzania wielu kilometrów.

  • Wymiary odpowiadają często wymaganiom linii lotniczych w zakresie bagażu podręcznego. Nie jest zatem konieczna czasochłonna odprawa!


Wybór torby biznesowej na kółkach do konkretnej podróżyDo pewnego momentu wybór konkretnego modelu oferowanego przez KAISER+KRAFT jest jedynie kwestią gustu. Różne wersje mają jednak specjalne właściwości sprawdzające się w przypadku określonych podróży służbowych:Walizki twarde są optymalnym rozwiązaniem dla osoby pracującej w terenie, ponieważ najlepiej wytrzymują częste wyjmowanie i wkładanie do bagażnika, a przy tym chronią delikatną zawartość, jak np. próbki.Warianty z materiału są bardzo wszechstronne, sprawdzają się jednak najlepiej w podróżach z noclegiem. W różnorodnych przegródkach można bowiem spakować osobno wszystkie rzeczy na dzień i na noc. Zatem kiedy zechcą Państwo przedstawić partnerowi biznesowemu najnowsze portfolio, nie będzie musiał on oglądać Państwa rzeczy osobistych.Klasyczna walizka pilotka to prawdziwe cudo, jeśli chodzi o miejsce na dokumenty i urządzenia techniczne. Docenią ją szczególnie mediatorzy, prelegenci itp., którzy w formie kompaktowej chcą być gotowi do wykładu i przykładowo zabrać ze sobą ważne elementy walizki do prezentacji.À propos: Jeśli potrzebują Państwo nieco wsparcia w temacie moderacja, u nas znajdą Państwo poradnik dotyczący prezentacji. W razie pytań dotyczących naszej oferty toreb biznesowych na kółkach prosimy o kontakt, a chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów