Szafy na narzędzia, szafy z szufladami

Dużo miejsca do przechowywania drobnych elementów i akcesoriów: szafki z szufladami to pomocne systemy porządkowania. Można je umieścić pod blatem stołu warsztatowego, zastosować w pomieszczeniach czystych lub w biurze. Do wyboru są modele duże i małe, wąskie lub szerokie, a także szafki z szufladami z systemem zamykania lub blokadą wysuwania kilku szuflad. Tak bogaty asortyment dostępny jest w sklepie internetowym kaiserkraft.

W kategorii Szafy na narzędzia, szafy z szufladami oferujemy Państwu produkty następujących marek: LISTA, RAU, ANKE, eurokraft basic, eurokraft pro.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
150
150
1800
1800
-
Istotne
Liczba artykułów: 179

Szafki narzędziowe - niezastąpione w warsztacie i na produkcjiNa potrzeby warsztatu i produkcji dostępne są różne wersje szafek narzędziowych z blachy stalowej, które można idealnie dopasować do indywidualnych wymagań w zakresie wymiarów, podziału szuflad i ich wysokości. Zestawy narzędzi lub elementy konstrukcyjne i części produkcyjne przechowywane są w nich w przejrzysty sposób, tak aby były zawsze w zasięgu ręki. Dzięki odpowiednio szerokim wymiarom szuflad, w szafkach na narzędzia można przechowywać narzędzia we wkładach piankowych Shadowboard.Jakie zalety mają nowoczesne szafki narzędziowe?W stosowanych w miejscu pracy szafkach narzędziowych duży nacisk kładzie się na płynną pracę – i to dosłownie. Szuflady są montowane na solidnych, lekkobieżnych szynach, które można obsługiwać bez najmniejszego wysiłku.Szuflady w szafkach na narzędzia są całkowicie wysuwane. Jest to szczególnie ważne w przypadku umieszczanych w nich nieporęcznych i wielkoformatowych narzędzi. Ponadto każda szuflada – jeśli tylko umieścić ją odpowiednio obok stanowiska pracy – staje się przybornikiem na narzędzia lub wyposażenie dodatkowe, do którego pracownicy mają dostęp bez konieczności schylania się, przeszukiwania i wykonywania zbyt dużego zakresu ruchu.Przegrody do szuflad, wkładki piankowe i inne systemy porządkowania szuflad w szafkach narzędziowychDzięki szerokiej gamie wyposażenia dodatkowego do szuflad można wyposażyć i zorganizować każdą szafkę na narzędzia według własnych potrzeb. Wykonane z tworzywa tacki z przegrodami nadają się do przechowywania małych elementów w bardzo przejrzysty sposób. Dzięki systemom wtykowym o porządek można zadbać w sposób bardziej dostosowany do indywidualnych wymagań. Do przechowywania narzędzi zalecane są maty antypoślizgowe lub praktyczne uchwyty na narzędzia.Aby zawsze było wiadomo, co znajduje się w szufladach szafki narzędziowej, warto zaopatrzyć się w odpowiednie produkty do opisywania i etykietowania oraz praktyczne uchwyty na etykiety. Chętnie odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty.