Szafy na narzędzia, szafy z szufladami

Duże, małe, wąskie, szerokie, z systemem zamków lub blokadą wysuwania, jako podbudowa stołu warsztatowego lub do stosowania w pomieszczeniu czystym: szafki z szufladami – różnorodne i elastyczne. A w naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowy wybór szafek z szufladami dla najbardziej wymagających.

W kategorii Szafy na narzędzia, szafy z szufladami oferujemy Państwu produkty następujących marek: LISTA, RAU, ANKE, EUROKRAFTbasic, EUROKRAFTpro.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
150
150
1800
1800
-
Istotne
Liczba artykułów: 180

Szafy z szufladami: klasyczne systemy porządkowania do magazynu, fabryki i biuraDobrze zorganizowane i uporządkowane miejsce pracy można szybko wyposażyć. Szafy z szufladami są tutaj prawdziwym klasykiem, który można zastosować w każdym obszarze firmy. Dzięki dobrze przemyślanemu wyposażeniu dodatkowemu i nowoczesnym funkcjom oferują one doskonałe warunki do niczym niezakłóconej pracy.W jakim obszarze firmy używa się szaf z szufladami?Szafy z szufladami dostępne są w najróżniejszych wersjach odpowiednich do warsztatu, magazynu lub biura. W biurze najlepiej sprawdzą się stylowe wersje w formatach DIN, w których można przechowywać zapasy papieru do kopiarek lub różne materiały biurowe.Na potrzeby warsztatu i produkcji dostępne są różne wersje z blachy stalowej, które można idealnie dopasować do indywidualnych wymagań w zakresie wymiarów, podziału szuflad i ich wysokości. Narzędzia lub elementy konstrukcyjne i części produkcyjne przechowywane są w nich w przejrzysty sposób, tak aby były zawsze w zasięgu ręki. Dzięki odpowiednio szerokim wymiarom w jednej szufladzie można przechowywać nawet całe zestawy narzędzi we wkładach piankowych Shadowboard.Jakie zalety oferują nowoczesne szafy z szufladami?W stosowanych w miejscu pracy szafach z szufladami duży nacisk kładzie się na płynną pracę – i to dosłownie. Szuflady są montowane na solidnych, lekkobieżnych szynach, które można obsługiwać bez najmniejszego wysiłku.Szuflady te są również całkowicie wysuwane. Jest to szczególnie ważne w przypadku umieszczanych w nich nieporęcznych i wielkoformatowych artykułów. Ponadto każda szuflada – jeśli tylko umieścić ją odpowiednio obok stanowiska pracy – staje się przybornikiem na narzędzia lub wyposażenie dodatkowe, do którego pracownicy mają dostęp bez konieczności schylania się, przeszukiwania i wykonywania zbyt dużego zakresu ruchu.Jaka jest rola systemów porządkowania szuflad, takich jak przegrody do szuflad lub wkładki piankowe?Dzięki szerokiej gamie wyposażenia dodatkowego do szuflad można wyposażyć i zorganizować każdą szafę według własnych potrzeb. Wykonane z tworzywa tacki z przegrodami nadają się do przechowywania małych elementów w bardzo przejrzysty sposób. Dzięki systemom wtykowym o porządek można zadbać w sposób bardziej dostosowany do indywidualnych wymagań. Do przechowywania narzędzi zalecane są maty antypoślizgowe lub praktyczne uchwyty na narzędzia.Wkłady na pieniądze, przegrody na pliki papieru lub pojemniki na przybory do pisania sprawiają, że każda szafa z szufladami staje się dokładnie takim pomocnikiem, jaki właśnie jest potrzebny. Ponadto niewielkim nakładem pracy i niewielkim kosztem można ją w każdej chwili zorganizować na nowo.Aby zawsze było wiadomo, co znajduje się w szufladach, warto również zamówić odpowiednie produkty do opisywania i etykietowania. Chętnie odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty.