Stojaki do worków na śmieci, uchwyt na worki na odpady

Potrzeba więcej czystości? Uchwyty na worki na odpady i stojaki do worków na odpady są już na miejscu! Tak właśnie wygląda skuteczna segregacja odpadów.

W kategorii Stojaki do worków na śmieci, uchwyt na worki na odpady oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, VAR, eurokraft basic, Hailo, Kongamek, Rubbermaid.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 63

Stojaki do worków na odpady i uchwyty na worki na odpady: elastyczna i czysta alternatywa dla pojemnika na odpadyTylko czyste przedsiębiorstwo jest dobrze funkcjonującym przedsiębiorstwem. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo liczne pojemniki na odpady do każdego obszaru firmy. Wszędzie tam, gdzie produkty na odpady muszą zajmować niewiele miejsca, doskonałym rozwiązaniem będą stojaki do worków na odpady i uchwyty na worki na odpady. Spełniają one najważniejsze zadanie – gromadzą dużą ilość odpadów i zapewniają ich bezpieczną utylizację.Jakie są zalety uchwytu na worki na odpady?Stojaki do worków na odpady mają jasne zadanie: zapewnić czysty i wygodny sposób wyrzucania odpadów do odpowiedniego worka na odpady. Tylko tyle i aż tyle. Ponieważ worek na odpady nie jest ograniczony metalowymi ani plastikowymi ściankami, można go wypełnić większą ilością odpadów niż w przypadku klasycznego pojemnika na odpady.Zamiast kłopotliwego wyjmowania pełnego worka na odpady z uchwytu, kiedy to występuje duże ryzyko rozerwania worka, dzięki stojakowi do worków na odpady można bez wysiłku zwolnić worek z uchwytu napinającego i wyjąć z boku. W sytuacji awaryjnej wystarczy unieść stojak nad worek.Dzięki temu skutecznemu połączeniu stojaka i uchwytu z otworem wrzutowym uchwyt na worki na odpady zajmuje mniej miejsca niż pojemnik na odpady lub kosz na papier o porównywalnej pojemności. Jest to szczególnie korzystne w miejscach, w których powstają duże ilości odpadów, a przestrzeń jest ograniczona – np. w kuchniach realizujących usługi gastronomiczne.Jednocześnie taka konstrukcja jest dużo lżejsza – dlatego wiele uchwytów na worki na odpady można łatwo przemieszczać na rolkach. Tym samym idealnie nadają się one do zastosowania w pielęgnacji i sprzątaniu pomieszczeń.Na co zwrócić uwagę przy zakupie stojaka do worków na odpady?Nasza oferta rozwiązań do utylizacji odpadów jest zróżnicowana pod względem wymogów budżetowych i pojemności. Rozwiązania podstawowe o standardowej pojemności do 120 litrów odpadów nadają się do miejsc, w których powstają średnie ilości odpadów, a prędkość napełniania worków jest mniejsza.W kuchni lub w podobnych obszarach, gdzie worki na odpady szybko zapełniają się ciężkimi odpadami i muszą być często wymieniane, powinni Państwo zdecydować się na bardzo solidne stojaki do worków na odpady o odpowiedniej maksymalnej pojemności.Ważne jest również to, jaki rodzaj odpadów jest zbierany. Do segregacji surowców wtórnych warto wybrać uchwyty na worki na odpady z podwójnymi lub potrójnymi stojakami w różnych kolorach. Do odpadów o dużej objętości potrzebują Państwo wariantów z bardzo dużym otworem wrzutowym.Zasadniczo należy kierować się następującą zasadą: to stojak do worków na odpady musi być dopasowany do ilości produkowanych odpadów – nie odwrotnie. Jeśli chcieliby Państwo zasięgnąć naszej rady przy wyborze właściwego produktu, prosimy o kontakt z nami!