Bariery przestawne

Dużą pomocą w kwestii zachowania bezpieczeństwa niewątpliwie są słupki odgradzające. Intensywne kolory sygnałowe krat odgradzających, słupków, pałąków parkingowych i łańcuchów odgradzających czynią z nich bardzo dobrze widoczne przeszkody i stanowią element dobrze widocznego oznaczenia obszarów zagrożenia.

Produkty do odgradzania stają na drodze zagrożeniuRozwój wypadków bywa błyskawiczny: niedoświadczony odwiedzający lub pracownik wybiera niewłaściwe drzwi lub nieodpowiednią drogę i natychmiast znajduje się w miejscu, gdzie nie powinien być, a gdzie może mu grozić niebezpieczeństwo. Dzięki jednoznacznym i wyraźnie umieszczonym kratom odgradzającym lub innym oferowanym przez nas produktom do odgradzania można być spokojnym o bezpieczeństwo w firmie – stają one bowiem na drodze wszelkiemu zagrożeniu.
Dlaczego produkty do odgradzania są tak ważne?Sprawa jest oczywista: aby zapewnić bezpieczeństwo w firmie, kraty odgradzające lub inne produkty do odgradzania stanowią nieodzowne wyposażenie. W jednoznaczny sposób sygnalizują one bowiem, gdzie czai się źródło zagrożenia. Ponadto zbędne są długie wyjaśnienia, które obszary są tymczasowo lub na stałe niedostępne – taśmy ostrzegawcze i odgradzające znacznie lepiej zasygnalizują tę wiadomość. Produkty do ogradzania dbają o bezpieczeństwo również wówczas, gdy do sytuacji zagrożenia już doszło.Jeśli jednak wyznaczy się odpowiednio duży obszar, po którym poruszają się pojazdy, i oddzieli go od ścieżek odpowiednim oznakowaniem i produktami do odgradzania, pracownicy będą mogli bezpieczniej szukać ucieczki, zanim dojdzie do kolizji. Produkty do ochrony przed uderzeniami i osłony krawędzi zapobiegają zderzeniom bezpośrednio ze ścianą lub regałem i przejmują impet uderzenia, co z kolei znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń.Taką łączoną funkcję drogowskazu, strażnika i znaku kierującego w określone miejsce mogą pełnić wszystkie nasze produkty do odgradzania. Również tam, gdzie wolą Państwo udzielić wskazówek w dyskretny sposób niż wydawać instrukcje z wieloma wykrzyknikami.
Gdzie znajdę poszczególne rodzaje produktów do odgradzania?Do takich dyskretnych zadań nadają się m.in. nasze zrobione z tworzywa słupki z taśmą odgradzającą, dzięki którym można szybko, według potrzeb i w mobilny sposób oddzielić określone obszary wewnątrz i na zewnątrz. Pozwala to przykładowo w uprzejmy sposób powstrzymać klientów przed wchodzeniem w trakcie zwiedzania na określone obszary zakładowe – bez zbędnego straszenia ich.Sami Państwo widzicie, że kaiserkraft to rzeczywiście najlepszy adres, pod którym można znaleźć wszelkiego rodzaju produkty do odgradzania zapewniające bezpieczeństwo i sprawne funkcjonowanie zakładu. Podobnie jak przy każdym innym produkcie, również i tym razem chętnie służymy pomocą podczas wyboru. Zachęcamy do kontaktu z nami!