+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Szerokość
Rodzaj regału
Nośność półki
Materiał
Liczba przegród
Liczba półek
Kolor
Pokaż więcej
 

Regały na skrzynki, regały ze skrzynkami

Nasze regały ze skrzynkami to doskonałe miejsce na umieszczenie otwartych pojemników magazynowych i skrzynek regałowych. Oferujemy wysokiej jakości, funkcjonalne i praktyczne regały ze skrzynkami z możliwością indywidualnej rozbudowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Znaleziono 36 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 36 artykuł/-y/ -ów

Regały na skrzynki, regały ze skrzynkami: i drobne części nie są już straszne!Najważniejsze materiały produkcyjne w fabryce są często niewiele większe od śrubki lub podkładki. Wyobraźcie sobie Państwo konieczność regularnego szukania tych małych pomocników: można byłoby zapomnieć o uporządkowanym przebiegu pracy. Dlatego nasze regały na skrzynki i regały ze skrzynkami są idealnym rozwiązaniem dla najważniejszych drobnych części w fabryce.Jakie skrzynki można ustawiać w regałach?Oferujemy duży wybór różnych wersji do przechowywania drobnych części w skrzynkach. Szczególną popularnością cieszą się nasze regały stacjonarne, mobilne lub ścienne, jak również nasze listwy do przechowywania części w otwartych pojemnikach magazynowych. Zapewniają one nie tylko przejrzyste sortowanie drobnych i najdrobniejszych części. Dzięki sprytnym uchwytom w pojemnikach produkty te można również łatwo wyjmować lub napełniać.Ponadto oferujemy wieże na rolkach i pojemniki na rolkach do indywidualnego i elastycznego wyposażenia stanowisk pracy w warsztacie, przemyśle i biurze. W przypadku większych materiałów, takich jak odcinki rur lub przyłącza węży, idealne będą nasze regały wtykowe z koszami z kraty drucianej. Jako przejrzyste, stacjonarne rozwiązanie na ścianie warsztatowej polecamy natomiast nasze regały ze skrzynkami z rzędami przegród.Na co zwrócić uwagę przy wyborze i zamawianiu regałów ze skrzynkami?Większość produktów z naszej oferty wyposażona jest już w odpowiednie skrzynki, co zapewnia natychmiastową gotowość do użytku. Prawdziwy porządek zawsze wymaga jednak użycia odpowiednich etykiet do opisywania, które najlepiej zamówić od razu.Wybór regału na kółkach lub rozwiązania stacjonarnego zależy w dużej mierze od miejsca zastosowania i zapotrzebowania na drobne części. Modele mobilne są idealnym uzupełnieniem stanowisk warsztatowych i produkcyjnych, warianty stałe stosowane są w magazynach buforowych lub warsztatowych. Z kolei listwy ścienne doskonale sprawdzą się nad stołem warsztatowym i stołem roboczym.W przypadku liczby skrzynek obowiązuje następująca reguła: tyle, ile potrzeba, możliwie jak najmniej. Dotyczy to w szczególności regałów mobilnych do codziennego użytku na stanowisku pracy. Jeśli bowiem drobne części dopasuje się dokładnie do konkretnych wymagań, można sobie zaoszczędzić długich poszukiwań właściwego elementu i zoptymalizować procesy robocze.Jeśli potrzebują Państwo więcej skrzynek, nowych regałów lub urządzeń i wózków transportowych, w każdej chwili można u nas wygodnie wszystko zamówić.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów