Regały na skrzynki, regały ze skrzynkami

Nasze regały ze skrzynkami to doskonałe miejsce na umieszczenie otwartych pojemników magazynowych i skrzynek regałowych. Oferujemy wysokiej jakości, funkcjonalne i praktyczne regały ze skrzynkami z możliwością indywidualnej rozbudowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W kategorii Regały na skrzynki, regały ze skrzynkami oferujemy Państwu produkty następujących marek: mauser, STEMO, eurokraft pro, hofe, SCHULTE.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 25

Regały na skrzynki, regały ze skrzynkami: i drobne części nie są już straszne!Najważniejsze materiały produkcyjne w fabryce są często niewiele większe od śrubki lub podkładki. Wyobraźcie sobie Państwo konieczność regularnego szukania tych małych pomocników: można byłoby zapomnieć o uporządkowanym przebiegu pracy. Dlatego nasze regały na skrzynki i regały ze skrzynkami są idealnym rozwiązaniem dla najważniejszych drobnych części w fabryce.Jakie skrzynki można ustawiać w regałach?Oferujemy duży wybór różnych wersji do przechowywania drobnych części w skrzynkach. Szczególną popularnością cieszą się nasze regały stacjonarne, mobilne lub ścienne, jak również nasze listwy do przechowywania części w otwartych pojemnikach magazynowych. Zapewniają one nie tylko przejrzyste sortowanie drobnych i najdrobniejszych części. Dzięki sprytnym uchwytom w pojemnikach produkty te można również łatwo wyjmować lub napełniać.Ponadto oferujemy wieże na rolkach i pojemniki na rolkach do indywidualnego i elastycznego wyposażenia stanowisk pracy w warsztacie, przemyśle i biurze. W przypadku większych materiałów, takich jak odcinki rur lub przyłącza węży, idealne będą nasze regały wtykowe z koszami z kraty drucianej. Jako przejrzyste, stacjonarne rozwiązanie na ścianie warsztatowej polecamy natomiast nasze regały ze skrzynkami z rzędami przegród.Na co zwrócić uwagę przy wyborze i zamawianiu regałów ze skrzynkami?Większość produktów z naszej oferty wyposażona jest już w odpowiednie skrzynki, co zapewnia natychmiastową gotowość do użytku. Prawdziwy porządek zawsze wymaga jednak użycia odpowiednich etykiet do opisywania, które najlepiej zamówić od razu.Wybór regału na kółkach lub rozwiązania stacjonarnego zależy w dużej mierze od miejsca zastosowania i zapotrzebowania na drobne części. Modele mobilne są idealnym uzupełnieniem stanowisk warsztatowych i produkcyjnych, warianty stałe stosowane są w magazynach buforowych lub warsztatowych. Z kolei listwy ścienne doskonale sprawdzą się nad stołem warsztatowym i stołem roboczym.W przypadku liczby skrzynek obowiązuje następująca reguła: tyle, ile potrzeba, możliwie jak najmniej. Dotyczy to w szczególności regałów mobilnych do codziennego użytku na stanowisku pracy. Jeśli bowiem drobne części dopasuje się dokładnie do konkretnych wymagań, można sobie zaoszczędzić długich poszukiwań właściwego elementu i zoptymalizować procesy robocze.Jeśli potrzebują Państwo więcej skrzynek, nowych regałów lub urządzeń i wózków transportowych, w każdej chwili można u nas wygodnie wszystko zamówić.