Popielnice z koszem na śmieci

W jednej ręce kawa, w drugiej papieros. Aby niedopałek nie trafił na ziemię, a kubek po kawie w krzaki, warto zainwestować w popielnicę z koszem na śmieci lub bezpieczną popielnicę, które pozwolą uporać się z problemem zaśmiecania terenu wokół firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo popielnice z koszem na śmieci odpowiednie do każdego obszaru wejściowego.

W kategorii Popielnice z koszem na śmieci oferujemy Państwu produkty następujących marek: VAR, PROCITY, helit.

Twoje filtry
  Marka
  Rodzaj produktu
  Zrównoważony rozwój
  Pojemność [l]
  Kolor popielnicy
  Materiał
  Materiał popielnicy
  Cena brutto
  Cena netto
  Istotne
  Liczba artykułów: 74

  Popielnice z koszem na śmieci dla podwójnej czystości na obszarze zewnętrznym  Podwójne działanie dla jeszcze lepszego efektu. Popielnice z koszem na śmieci kaiserkraft mają podwójną funkcję, a wykonane z jednego odlewu dobrze się prezentują. Mają one ogromny udział w utrzymaniu czystości na obszarach zewnętrznych i w strefach dla palaczy – a przy tym zajmują tak niewiele miejsca.  Oszczędność miejsca, solidność i ogniotrwałość – popielnica i pojemnik na odpady w jednym  Wybierając popielnice z koszem na śmieci kaiserkraft, nie muszą Państwo ustawiać osobnych pojemników na odpady i popielnic, ponieważ rozwiązanie to łączy w sobie oba te produkty. Pracownicy mogą zatem wrzucać śmieci i niedopałki do jednego miejsca, co nie tylko wiąże się z oszczędnością miejsca, ale i ogranicza ilość śmieci lądujących na ziemi. Aby nasze różniej wielkości popielnice z koszem na śmieci mogły przetrwać na zewnątrz w każdą pogodę, są one wyposażone w zewnętrzną osłonę z mocnej blachy stalowej lub ze stali szlachetnej. Do nieosłoniętych miejsc oferujemy pojemniki z daszkiem. Pojemniki wewnętrzne z uchwytem pałąkowym zamiast worków na odpady ułatwiają opróżnianie kosza.  Jeśli nie chcą Państwo ustawiać przed drzwiami wejściowymi jakiegokolwiek pojemnika, zachęcamy do wyboru naszych popielnic z koszem na śmieci, które są nie tylko praktyczne, lecz również reprezentacyjne. Właściwości te zapewniają im wysokiej jakości materiały, atrakcyjne kolory i elegancki, minimalistyczny design. Zamknięte popielnice z niewielkimi otworami w pokrywie dbają dodatkowo o czystość powietrza.
  Gaszące płomienie popielnice z koszem na śmieci jako ochrona przed zagrożeniem pożarowym  Pozostaje jeszcze pytanie, co stanie się, gdy żarzący się papieros wpadnie do nieodpowiedniego otworu. Właśnie z uwagi na takie sytuacje popielnice z koszem na śmieci kaiserkraft są ogniotrwałe. Gaszące płomienie pojemniki potrafią zdusić pożar w zarodku.