Nawijarki do węży i kabli

Pozbądź się przyczyn potknięć, plątaniny kabli i przewodów. Nawijarka do węża i kabla zaprowadzi konieczny porządek. Zapewni więcej bezpieczeństwa pracy na budowach, w warsztatach i garażach. Wystarczy rozwinąć potrzebną długość kabla i po zakończeniu pracy z powrotem go zwinąć. Porządek gwarantowany.

W kategorii Nawijarki do węży i kabli oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft basic, eurokraft pro, HAZET.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 16

Nawijarki do węży i nawijarki do kabli – profesjonalny porządekZarówno ogrodnicy hobbiści, muzycy, jak i pracownicy z branży przemysłowej stają w obliczu tego samego zagrożenia: wszechobecne, porozrzucane kable i węże. Na szczęście jest rozwiązanie, które może zapewnić ochronę wszystkim, którzy muszą pokonywać większe odległości, by doprowadzić do danego miejsca energię elektryczną, wodę, powietrze lub olej, a nie mają ochoty na żmudne zwijanie.W kaiserkraft znajdą Państwo profesjonalne nawijarki do węży i kabli przeznaczone specjalnie na place budowy, do warsztatów czy garaży. Dzięki nim sprzątanie jest tak proste, że z pewnością nic nie zostanie pominięte.Nawijanie bez użycia korbyAby zapobiec ryzyku potknięcia, wystarczy nawet stary dobry bęben. Ma on jednak jedną wadę: trzeba kręcić korbą. Dzięki automatycznym nawijarkom do węży i kabli można uniknąć tej żmudnej pracy. Wystarczy jedno szybkie pociągnięcie, aby wąż lub kabel sam się posprzątał, i to w okamgnieniu. Ponadto większość naszych modeli można zamontować na ścianie, dzięki czemu zapobiega się także ryzyku potknięcia.Modele do różnych zastosowańKabel czy wąż: to tylko pierwsze pytanie zadawane podczas poszukiwania odpowiedniej nawijarki. Ważną rolę odgrywają również następujące czynniki:  • Co ma być transportowane: prąd, olej, woda, powietrze czy para?

  • Jakie są wymagane wymiary? Nasze nawijarki są dostępne z kablami i wężami o różnych długościach i różnych średnicach nominalnych.

  • Gdzie ma być umieszczona nawijarka do węża lub kabla: na podłodze czy na ścianie?

  • W jakim środowisku będą używane nawijarki do węży lub kabli? W kaiserkraft znajdą Państwo nawijarki z obudową z higienicznej stali szlachetnej, jak również wykonane z odpornego na uderzenia tworzywa do użytku na zewnątrz. Uchylne pałąki, hamulec dupleks i olejoodporny przewód to kolejne przydatne cechy.


Pozostaje pytanie, co jeszcze jest potrzebne – wyposażenie dodatkowe do obsługi substancji niebezpiecznych, na przykład do obsługi beczek, pompy czy meble do sprzętu komputerowego? Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów do magazynu, fabryki i biura. Chętnie doradzimy Państwu przy wyborze.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Maty gumowe | Maty do stanowiska pracy | Wyświetlacze LED | Krajarki | Wentylatory sufitowe | Maty ESD