+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Głębokość
Liczba pięter
Materiał
Pojemność beczki
Rodzaj regału
Szerokość
Właściwości
Wys. regału
Wysokość
Znak kontrolny
 

Regały na towary specjalne, regały na opony

Zwykłe regały to nie miejsce na opony, beczki i małe beczki. Tu potrzebny jest regał na towary specjalne! Znajdą go Państwo w naszej ofercie. Regał wannowy, regał na opony, regał na beczki, regał na małe beczki – nasze specjalne regały to doskonałe miejsce do przechowywania specjalnych produktów.
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów
| | |
Regał na beczki i małe beczki
szer. x głęb. x wys. 910 x 790 x 780 mm
netto
od 1.310,-
netto
od 428,-
netto
od 1.100,-
Regał na beczki i małe beczki
szer. x głęb. x wys. 1310 x 800 x 780 mm
netto
od 1.520,-
netto
od 2.590,-
CEMO - Regał na beczki i małe beczki
z wanną wychwytową z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym na 65 l
netto
od 1.510,-
Regał na opony
wys. regału 2000 mm
netto
od 381,-
Regał na opony
wys. regału 2500 mm
netto
od 501,-
Regał na opony
wys. regału 3000 mm
netto
od 620,-
Regał wannowy
wys. regału 2000 mm, szer. wanny 1000 mm
netto
od 1.710,-
Regał wannowy
wys. regału 2500 mm, szer. wanny 1300 mm
netto
od 2.210,-
CEMO - Regał na beczki i małe beczki
z wanną wychwytową z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym na 150 l
netto
od 2.440,-
Regał wannowy
wys. regału 2000 mm, szer. wanny 1300 mm
netto
od 1.910,-
Regał wannowy
wys. regału 2500 mm, szer. wanny 1000 mm
netto
od 2.090,-
Znaleziono 17 artykuł/-y/ -ów

Regały na towary specjalne i regały na opony: i nie ma problemu!Nie wszystkie towary można przechowywać i sortować równie łatwo jak skrzynie czy palety. Niektóre produkty wymagają dodatkowych zabezpieczeń i specjalnej konstrukcji z uwagi na ich bardzo szczególne wymiary i właściwości. Nasze regały na towary specjalne spełniają surowe wymagania dotyczące obsługi substancji niebezpiecznych i bez trudu rozwiązują wiele problemów związanych z magazynowaniem – na przykład problem składowania opon.Jakie są rodzaje regałów na towary specjalne?Regały na opony to przemyślane rozwiązanie do warsztatów samochodowych, zakładów samochodowych i garaży. Na specjalnych szkieletach można przechowywać opony i felgi w sposób chroniący materiał, przejrzysty, a przede wszystkim bezpieczny. Chwiejące się stosy opon należą już do przeszłości. Mają Państwo do wyboru różne wersje, które można rozbudowywać w zależności od potrzeb i modelu.Dostępne są także różne regały wannowe i regały na beczki, które są niezbędne do bezpiecznego składowania w regałach substancji niebezpiecznych. Regały wannowe zapobiegają różnym incydentom i zanieczyszczeniom powodowanym przez wyciekające ciecze. Regały na beczki lub małe beczki spełniają z kolei specjalne wymagania w zakresie bezpieczeństwa pracy, które obowiązują dla obu tych wariantów przechowywania.Jakie wymogi muszą spełniać regały do obsługi substancji niebezpiecznych?Zbiorniki, pojemniki i beczki, które są dopuszczone do przechowywania cieczy niebezpiecznych w regałach, muszą być odpowiednio zabezpieczone. Służą do tego regały ze specjalnym szkieletem, na którym ustawia się pojedyncze beczki w pozycji stojącej lub leżącej i który jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo pobierania cieczy z beczki.Istotne są również odpowiednie wanny wychwytowe, które muszą być w stanie zatrzymać ewentualny wyciek cieczy podczas przelewania lub składowania. Wanny te mogą wchodzić w zakres dostawy danego regału, lub też można je zamówić u nas oddzielnie, dopasowując je do wymiarów regału.Większość naszych regałów na towary specjalne można wybrać jako warianty na beczki lub małe beczki. Wersja na małe beczki wyposażona jest w przepisowy ruszt kratowy, który służy jako powierzchnia do odstawiania. Oczywiście wszystkie regały na małe beczki i regały na beczki wykonane są z odpowiednio bezpiecznego materiału. Są one testowane i dopuszczone do składowania cieczy palnych kategorii GHS 1 – 3 lub cieczy grożących skażeniem wód kategorii GHS 1 – 4. Bardziej szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na odpowiedniej stronie produktu.U nas znajdą Państwo również ofertę innych produktów do neutralizacji i usuwania wycieków, a także do bezpiecznej obsługi substancji niebezpiecznych w firmie. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów