Regały na towary specjalne, regały na opony

Zwykłe regały to nie miejsce na opony, beczki i małe beczki. Tu potrzebny jest regał na towary specjalne! Znajdą go Państwo w naszej ofercie. Regał wannowy, regał na opony, regał na beczki, regał na małe beczki – nasze specjalne regały to doskonałe miejsce do przechowywania specjalnych produktów.

W kategorii Regały na towary specjalne, regały na opony oferujemy Państwu produkty następujących marek: hofe, eurokraft pro.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Rodzaj regału
Istotne
Liczba artykułów: 17

Regały na towary specjalne i regały na opony: i nie ma problemu!Nie wszystkie towary można przechowywać i sortować równie łatwo jak skrzynie czy palety. Niektóre produkty wymagają dodatkowych zabezpieczeń i specjalnej konstrukcji z uwagi na ich bardzo szczególne wymiary i właściwości. Nasze regały na towary specjalne spełniają surowe wymagania dotyczące obsługi substancji niebezpiecznych i bez trudu rozwiązują wiele problemów związanych z magazynowaniem – na przykład problem składowania opon.Jakie są rodzaje regałów na towary specjalne?Regały na opony to przemyślane rozwiązanie do warsztatów samochodowych, zakładów samochodowych i garaży. Na specjalnych szkieletach można przechowywać opony i felgi w sposób chroniący materiał, przejrzysty, a przede wszystkim bezpieczny. Chwiejące się stosy opon należą już do przeszłości. Mają Państwo do wyboru różne wersje, które można rozbudowywać w zależności od potrzeb i modelu.Dostępne są także różne regały wannowe i regały na beczki, które są niezbędne do bezpiecznego składowania w regałach substancji niebezpiecznych. Regały wannowe zapobiegają różnym incydentom i zanieczyszczeniom powodowanym przez wyciekające ciecze. Regały na beczki lub małe beczki spełniają z kolei specjalne wymagania w zakresie bezpieczeństwa pracy, które obowiązują dla obu tych wariantów przechowywania.Jakie wymogi muszą spełniać regały do obsługi substancji niebezpiecznych?Zbiorniki, pojemniki i beczki, które są dopuszczone do przechowywania cieczy niebezpiecznych w regałach, muszą być odpowiednio zabezpieczone. Służą do tego regały ze specjalnym szkieletem, na którym ustawia się pojedyncze beczki w pozycji stojącej lub leżącej i który jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo pobierania cieczy z beczki.Istotne są również odpowiednie wanny wychwytowe, które muszą być w stanie zatrzymać ewentualny wyciek cieczy podczas przelewania lub składowania. Wanny te mogą wchodzić w zakres dostawy danego regału, lub też można je zamówić u nas oddzielnie, dopasowując je do wymiarów regału.Większość naszych regałów na towary specjalne można wybrać jako warianty na beczki lub małe beczki. Wersja na małe beczki wyposażona jest w przepisowy ruszt kratowy, który służy jako powierzchnia do odstawiania. Oczywiście wszystkie regały na małe beczki i regały na beczki wykonane są z odpowiednio bezpiecznego materiału. Są one testowane i dopuszczone do składowania cieczy palnych kategorii GHS 1 – 3 lub cieczy grożących skażeniem wód kategorii GHS 1 – 4. Bardziej szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na odpowiedniej stronie produktu.U nas znajdą Państwo również ofertę innych produktów do neutralizacji i usuwania wycieków, a także do bezpiecznej obsługi substancji niebezpiecznych w firmie. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.