Stoły konferencyjne

Miejsce, gdzie spotykają się wiedza i wartości, mądrzy ludzie i kariery, a także cisza i koncentracja – stoły konferencyjne oferują miejsce do pracy oraz przestrzeń na tworzenie nowych koncepcji i wymianę poglądów. W naszej ofercie znajdą Państwo pasujące do nich krzesła, dzięki którym z łatwością stworzą Państwo salę konferencyjną spełniającą indywidualne wymagania!

W kategorii Stoły konferencyjne oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft basic, Paperflow, eurokraft pro, Tojo.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 139

Stoły konferencyjne: właściwe miejsce na najważniejsze rozmowyPodczas podejmowania najważniejszych decyzji w historii gospodarki i w historii ludzkości ważną rolę zawsze odgrywał jakiś uniwersalny stół. W końcu stoły konferencyjne są kluczowym elementem ważnych negocjacji, intensywnych prac i dużych prezentacji. To jednak nie jedyne powody, dla których podczas wyboru należy zadać sobie kilka konkretnych pytań.Do czego służą poszczególne stoły konferencyjne?Podczas gdy duże stoły konferencyjne o odpowiednim wyglądzie przeznaczone są przede wszystkim do sal konferencyjnych, mniejsze modele należy umieścić również w innych obszarach firmy.Pracownicy mogą się wówczas spotykać przy nich na spotkaniach projektowych lub prowadzić rozmowy nawet w kawiarni. Jeśli dodatkowo zwrócą Państwo uwagę na wytrzymałe, ale lekkie materiały, użytkownicy będą mogli te stoły dowolnie ustawiać i aranżować. Dotyczy to w szczególności modeli na kółkach.Ponadto stoły uniwersalne nie bez przyczyny noszą taką nazwę; mogą być one używane praktycznie wszędzie tam, gdzie trzeba prowadzić rozmowy lub wykonywać pracę umysłową. Na seminaria, konferencje, wydarzenia i spotkania warto mieć również kilka stołów w rezerwie, które można ustawić zgodnie z wymaganą liczbą miejsc siedzących.Na co należy zwracać uwagę podczas wyboru stołów konferencyjnych?Dobór stołów konferencyjnych ma duże znaczenie. Swoim rozmiarem, wysokiej jakości wyglądem i kształtem mają one sugerować, że spotykają się przy nich ważni decydenci. Wszystko zależy przy tym od drobnych szczegółów. Powierzchnia stołu musi być idealnie dopasowana do pomieszczenia, a w kalkulacji dostępnych miejsc siedzących należy uwzględnić pewien margines, aczkolwiek nie za duży.Taka swoboda działania nie dotyczy jednak wyglądu: powinien on być atrakcyjny i stylowy, co można łatwo osiągnąć dzięki wysokiej jakości blatom i pięknie zaprojektowanym szkieletom.Podstawowy kształt stołu również niesie ze sobą pewien komunikat: modele okrągłe i owalne oznaczają współpracę na równym poziomie i nadają się do pracochłonnych spotkań. Klasyczne, czworokątne kształty komunikują strukturę hierarchiczną, ale doskonale nadają się również do prowadzenia wykładów i prezentacji.Po przemyśleniu tych kryteriów wyboru następnym krokiem jest zestawienie odpowiednich krzeseł do ustawiania w stos i krzeseł konferencyjnych. Chętnie doradzimy Państwu również w tej sprawie, a także w kwestii naszego asortymentu stołów sprawdzonych marek. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.