Ścianki do prezentacji

Ścianki do prezentacji stanowią centralny punkt wielu narad i dyskusji, burzy mózgów i interaktywnych wykładów. Pomogą zebrać pomysły, przemyślenia i fakty i wraz z grupą wypracować na ich podstawie najlepsze rozwiązania. Taka praca to czysta przyjemność!

W kategorii Ścianki do prezentacji oferujemy Państwu produkty następujących marek: MAUL, magnetoplan, eurokraft basic, eurokraft pro.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 41

Ścianki do moderacji: aby dać wyraz swoim pomysłomGenialny pomysł gwarantujący sukces przedsiębiorstwa jest często wynikiem intensywnych narad, podczas których pracownicy wspólnie opracowują idee i strategie. Doskonałym pomocnikiem w tym twórczym procesie będą ścianki do moderacji, dzięki którym wszelkie pomysły stają się wyraźne i zrozumiałe. Ścianki te zapewniają również wiele innych korzyści w codziennej pracy.Jakie są plusy i minusy ścianek do moderacji?W przeciwieństwie do białych tablic i tablic do przypinania tablice do moderacji nie są mocowane na ścianie. Zajmują wprawdzie przez to więcej miejsca w salach wykładowych i konferencyjnych, jednak można je wygodnie ustawić wszędzie tam, gdzie w danym momencie są potrzebne.Ścianki do moderacji i prezentacji zasadniczo spełniają podczas prezentacji i moderacji te same funkcje co flipcharty: pomagają w wizualizacji toku myślenia, a w końcowej fazie w dostarczeniu obrazu, który wyjaśni cały proces i poszczególne pomysły.Arkusze flipchartów można łatwiej transportować i zawieszać niż liczne karteczki i kartki do ścianki do moderacji. W przypadku ścianki możliwe jest jednak ponowne sortowanie karteczek z pomysłami i tworzenie coraz to nowych powiązań, a tym samym jeszcze lepsze wspieranie całego procesu myślowego.Jednocześnie ścianki do moderacji sprawdzą się nie tylko podczas wykładu czy warsztatu. Mogą również służyć jako ścianka działowa lub odgraniczać improwizowane wystąpienie na targach. Zamieszcza się na nich także ważne informacje w pomieszczeniach socjalnych lub foyer.Dlaczego ścianki do moderacji powinny mieć rolki?Mobilne wyposażenie biura jest najlepszym wyborem, jeśli chcą Państwo optymalnie wykorzystać dostępne warunki przestrzenne. Wyposażone w rolki ścianki do moderacji można bez problemu stosować w całej firmie, a także wielokrotnie zmieniać ich ustawienie podczas wykładu lub warsztatu.Rolki mają duże znaczenie zwłaszcza w przypadku naszych ścianek z trzema skrzydłami – dbają bowiem również o to, aby wszystkie trzy elementy ścianki mogły być zawsze przesuwane do wymaganej pozycji.Aby mogli Państwo w jak największym stopniu wykorzystać wyposażenie dodatkowe do rozwijania i prezentacji pomysłów, przygotowaliśmy porady dotyczące moderacji, jak również przegląd informacji na temat prezentacji i moderacji. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami.