+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Kolor
Szerokość
Wysokość
 

Ścianki do prezentacji

Ścianki do prezentacji stanowią centralny punkt wielu narad i dyskusji, burzy mózgów i interaktywnych wykładów. Pomogą zebrać pomysły, przemyślenia i fakty i wraz z grupą wypracować na ich podstawie najlepsze rozwiązania. Taka praca to czysta przyjemność!
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
| | |
Najlepsza cena
Tablica wielofunkcyjna
flipchart i biała tablica ścienna
netto
745,-
QUIPO - Ścianka do prezentacji, ruchoma
wys. x szer. x głęb.: 1800 x 1000 x 500 mm, jednoczęściowa
netto
od 941,-
QUIPO - Ścianka do prezentacji, ruchoma
wys. x szer. x głęb.: 1800 x 2800 x 500 mm, trzyczęściowa
netto
od 1.850,-
Przestawna ścianka do prezentacji
obustronna okładzina z filcu
netto
1.220,-
netto
od 1.540,-
netto
3.780,-
MAUL - Ścianka do prezentacji, wys. całkowita 1905 mm
wymiary tablicy: wys. x szer. 1500 x 1200 mm
netto
od 881,-
MAUL - Tablica do moderacji, mobilna
bez możliwości składania
netto
od 1.080,-
netto
878,-
Kolumna informacyjna
z 4 podwójnymi rolkami skrętnymi z ustalaczem
netto
od 2.490,-
netto
1.180,-
Ruchoma ścianka funkcyjna
pokrycie tekstylne do wbijania pinezek, szer. x wys. 1200 x 1500 mm
netto
923,-
Znaleziono 16 artykuł/-y/ -ów
Ścianki do prezentacji w codziennym życiu
Ścianki do prezentacji można znaleźć nie tylko w szkołach i na uczelniach. Z czasem tablice do prezentacji zaczęły być często używane również w przedsiębiorstwach. Zarówno podczas spotkań projektowych, jak i prezentacji ścianka do prezentacji służy za sprawdzoną pomoc. Obecnie tablice dostępne są również w wysokiej jakości, dzięki czemu mogą stanowić wizualną atrakcję. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo ścianki do prezentacji w różnorodnych wersjach. Mogą być one np. wyposażone w rolki, które umożliwiają ich łatwe przesuwanie. Składane modele służą często na targach również do oddzielania pomieszczeń. Ponadto jeśli tablica do prezentacji jest składana, można nie tylko użyć jej jako trwałej przegrody pomieszczeń, lecz również transportować w sposób oszczędzający miejsce, kiedy w danym czasie nie jest już potrzebna lub wymaga transportu.

Teraz Państwa prezentacja? Pamiętajcie Państwo o zapisywaniu!
Ścianki do prezentacji świetnie sprawdzają się szczególnie wtedy, gdy ma się wykład i wiele do powiedzenia. To, o czym się mówi, można wówczas zapisać na tablicy w postaci najważniejszych słów kluczowych. Ścianki do prezentacji pomagają utrzymać uwagę i wspierają interakcję. Dzięki nim można coś w grupie wspólnie wypracować, podeprzeć wykład obrazowymi faktami lub przypiąć ważne komentarze słuchaczy przy danym punkcie omawianego zagadnienia. W wielu przypadkach ścianka do prezentacji spełnia podobną funkcję do tablicy do przypinania. Wystarczy przykładowo przypiąć papier i zdjęcia do ścianki, aby móc przy danym zdjęciu zanotować markerami dalsze uwagi. Na zakończenie posiedzenia można ściankę sfotografować. Do przechowywania pisaków i pinezek służy wbudowana półeczka. Taka konstrukcja umożliwia szybsze zmienianie informacji na ściance do prezentacji. Pinezki i pisaki znajdą Państwo w zakładce „Połączenia'' na stronie wybranego produktu.
Porównanie produktów