+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Długość
Głębokość
Liczba pięter
Nośność
Rodzaj produktu
Szerokość
Właściwości
Wyposażenie
Wysokość
 

Zestawy systemowe z profili aluminiowych

Szybki montaż: dzięki zestawom systemowym z profili aluminiowych można wyposażyć firmę według indywidualnych potrzeb. Jeśli natomiast dany wózek lub regał nie jest już potrzebny, można go równie szybko zdemontować. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Znaleziono 13 artykuł/-y/ -ów
| | |
Wózek piętrowy TOWER z profilu aluminiowego
dł. x szer. x wys. 724 x 724 x 1700 mm
netto
od 5.040,-
Wózek montażowy z profilu aluminiowego
dł. x szer. x wys. 1200 x 800 x 915 mm
netto
od 4.560,-
Wózek montażowy z profilu aluminiowego
dł. x szer. x wys. 900 x 600 x 915 mm
netto
od 2.930,-
Nowość
Podwozie do palet z profilu aluminiowego
dł. x szer. x wys. 1240 x 840 x 325 mm
netto
od 1.490,-
Nowość
Wózek platformowy z profilu aluminiowego
dł. x szer. x wys. 1240 x 800 x 1100 mm
netto
od 3.350,-
Nowość
Wózek z pałąkami bocznymi z profilu aluminiowego
dł. x szer. x wys. 1200 x 800 x 1100 mm
netto
od 3.500,-
Nowość
Wózek magazynowy MULTI RACK z profilu aluminiowego
dł. x szer. x wys. 1380 x 800 x 1800 mm
netto
od 4.560,-
Nowość
Wózek ze wspornikami SUPPORT KING z profilu aluminiowego
dł. x szer. x wys. 860 x 600 x 1100 mm
netto
od 2.640,-
Nowość
Wózek ze wspornikami SUPPORT z profilu aluminiowego
dł. x szer. x wys. 1750 x 890 x 1600 mm
netto
od 3.700,-
Regał mobilny z profilu aluminiowego
dł. x szer. x wys. 1065 x 800 x 1470 mm
netto
od 3.600,-
netto
od 3.250,-
Nowość
Wózek narzędziowy z profili aluminiowych
dł. x szer. x wys. 724 x 700 x 1600 mm
netto
od 3.220,-
Znaleziono 13 artykuł/-y/ -ów

Zestawy systemowe z profili aluminiowych – produkty w systemie modułowymWiele części tworzy całość, a czasami części te lepiej zmontować samodzielnie. Z naszymi zestawami systemowymi robi się to w okamgnieniu. Tak powstałą całość można przy tym elastycznie rozbudowywać i demontować.Zalety zestawów systemowychWózki transportowe dostępne są w KAISER+KRAFT w stanie zmontowanym, w różnych wersjach i rozmiarach. Dlaczego zatem zamawianie nowego wózka w systemie modułowym miałoby być dobrym pomysłem? Ponieważ dzięki temu zyskuje się elastyczność. Czy to nowy uchwyt, dodatkowe rolki, czy też trzecie piętro: dzięki zestawom systemowym z profili aluminiowych dotychczasowy wózek można w każdej chwili przebudować i rozbudować.Jeśli natomiast wózek ten nie będzie potrzebny przez dłuższy czas, wystarczy go zdemontować. Zapewnia to oszczędność miejsca i kosztów magazynowania. To samo dotyczy transportu. Produkt w częściach można bowiem transportować znacznie łatwiej i taniej niż dużą całość. Jest to cenna zaleta, zwłaszcza jeśli wózek używany jest w różnych lokalizacjach.Zestawy systemowe z profili aluminiowych i ich szybki montażNie muszą się Państwo obawiać pracochłonnych pomiarów, docinania i wkręcania. Montaż naszych zestawów systemowych tego nie wymaga. Wszystko, czego potrzeba, to klucz imbusowy, który wchodzi w zakres dostawy. Wstępnie zmontowane części dodatkowo ułatwiają pracę. Dzięki temu Państwa wózek lub regał można złożyć i rozłożyć szybciej niż zamek z klocków Lego.Istotne właściwości gotowych produktówNie tylko podczas montażu, ale także w późniejszym czasie nasze zestawy systemowe oferują wiele korzyści, m.in. dzięki materiałowi, z którego są wykonane. Aluminium jest bardzo lekkie, a przy tym wytrzymałe. Nośność gotowych wózków lub regałów sięga nawet 500 kg. Dzięki temu są one idealne do przechowywania i transportu ciężkich ładunków. Ponadto zmontowane zestawy systemowe od KAISER+KRAFT prezentują się dobrze również pod względem wizualnym.Jeśli chcą Państwo skonfigurować swój indywidualny regał, z naszą bogatą ofertą pojedynczych elementów systemu z profili aluminiowych nie stanowi to żadnego problemu. Niezależnie od tego, czy chodzi o rurki profilowane, rolki, łączniki czy inne komponenty, u nas znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do przebudowy, naprawy i samodzielnej budowy.W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji o naszych zestawach systemowych z profili aluminiowych i ich właściwościach.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów