Marka
+
Dł. platformy
+
Długość
+

Pojemniki na rolkach

Puśćmy je wszystkie w ruch … małe i duże, lekkie, średnie i ciężkie towary, których transport stanie się dziecinnie łatwy i bezpieczny dzięki pojemnikom na rolkach. Pojemniki na rolkach z naszej oferty charakteryzują się dużą nośnością, umożliwiającą stałe zastosowanie.

W kategorii Pojemniki na rolkach oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, Kongamek, EUROKRAFTbasic, ZARGES, Gmoehling, PRESTAR.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 135
Pojemniki na rolkach
Pojemniki na rolkach i kontenery na kółkach umożliwiają łatwy transport wszelkiego rodzaju towarów wewnątrz przedsiębiorstwa lub w samochodach ciężarowych. Jako wózki transportowe lekkiej konstrukcji można przy tym wykorzystać najróżniejsze wersje wózków kratowych. Dostępne są również wózki piętrowe z otwartą stroną wzdłużną lub z podwójnymi drzwiami skrzydłowymi z kraty drucianej, a także pojemniki na rolkach z zamykaną kabiną. Różnorodne urządzenia transportowe i wózki mogą mieć różne rolki skrętne do takich podłoży, jak beton, dywan lub linoleum, które to rolki można również w razie potrzeby wielokrotnie wymieniać. Kontenery na kółkach z rozkładanym frontem umożliwiają wyjątkowo wygodne zapełnianie i opróżnianie tych pomocy transportowych. Wózki na rolkach z drewnianą paletą jako podstawą i pojemniki logistyczne z podstawą z tworzywa umożliwiają natomiast ukierunkowany wybór w zależności od transportowanych towarów. W KAISER+KRAFT można zamówić również kontenery na kółkach dopuszczone do kontaktu z żywnością i wiele innych specjalnych wózków na rolkach.

Pojemniki na rolkach do handlu detalicznego, przedsiębiorstw logistycznych itp.
Niezależnie od tego, czy jest to pojemnik na rolkach do celów spedycji, czy też kontener na kółkach do handlu detalicznego: urządzenia transportowe i wózki charakteryzują się solidną jakością wykonania i wytrzymują duże obciążenia nawet podczas nieprzerwanego użytkowania. Ruchome pojemniki do ustawiania w stos i zamykane wózki szafkowe stanowią uzupełnienie tego wyjątkowo zróżnicowanego spektrum kontenerów na kółkach. W naszym katalogu można zapoznać się również z wysokiej jakości bezpiecznymi transporterami z płytami z Makrolonu lub aluminiowymi pojemnikami na rolkach. Pojemność pojedynczego kontenera na kółkach może przy tym znacznie przekraczać 700 l. W codziennym użytku należy jednak zwracać uwagę na to, do jakiej wysokości napełnienia możliwy jest załadunek i rozładunek pojemnika. Do bezpiecznego tymczasowego składowania transportowanych materiałów znajdą Państwo w naszej ofercie również zamykane pojemniki na rolkach. Zachęcamy do wyboru w KAISER+KRAFT pojemników na rolkach i kontenerów na kółkach, które będą służyć do transportu i przechowywania wszelkiego rodzaju towarów i które zapewnią stałą mobilność w zakresie logistyki wewnątrzzakładowej.