Pojemniki na rolkach

Puśćmy je wszystkie w ruch … małe i duże, lekkie, średnie i ciężkie towary, których transport stanie się dziecinnie łatwy i bezpieczny dzięki pojemnikom na rolkach. Pojemniki na rolkach z naszej oferty charakteryzują się dużą nośnością, umożliwiającą stałe zastosowanie.

W kategorii Pojemniki na rolkach oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, ZARGES, Gmöhling, PRESTAR.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 140

Pojemniki na rolkach – uniwersalne rozwiązanie, doskonałe prowadzenieW ruchu drogowym przełomem ma być wkrótce autonomiczna jazda. Natomiast w magazynach, hotelach czy warsztatach prawdopodobnie jeszcze długo trzeba będzie polegać na transporcie sterowanym przez człowieka. Na szczęście u nas znajdą Państwo pojemniki na rolkach, dzięki którym transport ten odbywa się prawie samoczynnie.Rolki w każdym otoczeniuNasze pojemniki na rolkach mogą wiele przetransportować: pojemniki do ustawiania w stos, kartony, pranie, narzędzia... To, co je łączy, to ich łatwa obsługa, a także doskonałe właściwości jezdne. To z kolei zasługa wysokiej jakości rolek.Wybór perfekcyjnej rolki, która zapewni doskonałe prowadzenie wózka, zależy od podłoża. Pełne ogumienie jest idealne, gdy pojemnik obsługiwany jest na zewnątrz lub musi pokonać wiele progów. Bezśladowe rolki dbają o to, by na delikatnych podłogach nie pozostawały nieestetyczne pasy. A gdy pojemnik dotrze już na miejsce, funkcja podwójnej blokady zapobiega jego odjechaniu do przodu lub na boki.A co z wnętrzem?Wewnątrz pojemników jest dużo miejsca, a w wózkach piętrowych nawet na kilku poziomach. Pozwala to na transport posortowanych towarów z jednego miejsca na drugie. Aby po drodze nic z wózka nie wypadło, pojemniki na rolkach mogą być wyposażone w dwie, trzy lub cztery ścianki – kratowe, dzięki którym wyraźnie widać zawartość, lub pełne, które zapewniają możliwie najlepszą ochronę. Zamykane na klucz drzwi skrzydłowe zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo podczas transportu wartościowych przedmiotów.W kaiserkraft znajdą Państwo również wózki szafkowe na materiały biurowe, narzędzia i materiały laboratoryjne, bardzo lekkie aluminiowe pojemniki na rolkach, pojemniki logistyczne oraz wiele innych urządzeń transportowych i wózków. Innymi słowy idealne rozwiązania w oczekiwaniu na autonomiczne pomoce transportowe. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami!Te produkty mogą Państwa zainteresować:Przechylne wózki nieckowe | Kartony składane | Podnośniki | Rolki do urządzeń transportowych | Wagi liczące | Podpory do podnoszenia | Wózki biurowe Kongamek