Zgrzewarki do folii, zamykanie kartonów

Zamknąć pokrywę, uszczelnić folią: w zakresie pakowania zgrzewarki do folii są niezastąpione, ponieważ służą do szybkiego i prostego odcinania i zgrzewania worków foliowych i węży foliowych. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych modeli.

Twoje filtry
Rodzaj produktu
Do materiału
Maks. grubość folii

Łatwe pakowanie w szczelne torebki: zgrzewarki do folii



Ochrona przed zabrudzeniami i praktyczne opakowanie do transportu i przechowywania – torebki foliowe idealnie nadają się do przechowywania ważnych drobnych przedmiotów. Co istotne: za pomocą zgrzewarek do folii od kaiserkraft można produkować przezroczyste torebki o różnej wielkości i grubości, dostosowane do indywidualnych potrzeb. A przy tym jest to takie proste: rękawy foliowe o różnej szerokości i grubości są jednocześnie zgrzewane i przycinane poprzez zwykłe naciśnięcie odcinarki. Górna część w dół i gotowe.




Zgrzewarki do folii dla małych serii i produkcji przemysłowej



W jakim zakresie chcą Państwo produkować torebki foliowe? Jak znaleźć odpowiedni model urządzenia? W asortymencie kaiserkraft znajdą Państwo zgrzewarki do folii do okazjonalnych zastosowań lub do produkcji przemysłowej. Warto pamiętać, że decydujące znaczenie ma planowana wielkość i zawartość torebki. Grubość folii określa nośność torebek, a szerokość – ich objętość. W przypadku grubszych rękawów foliowych zgrzew jest grubszy niż przy cieńszych rękawach. Dlatego podejmując decyzję o zakupie, należy kierować się tym, jak ma wyglądać docelowa torebka oraz jak wysoki ma być zgrzew.



Nasza bogata oferta zgrzewarek do folii obejmuje zarówno model podstawowy o szerokości obróbki 200 mm, jak i wysokowydajny model do przemysłowej produkcji seryjnej o długości zgrzewu 620 mm. Można wybrać wysokość zgrzewu 2 lub 3 mm oraz przycinać i zgrzewać rękawy foliowe o grubości maks. 2 x 0,2 mm. W zależności od rodzaju urządzenia pracę ułatwiają praktyczne funkcje, takie jak ergonomiczny uchwyt, zamek magnetyczny czy regulowany czas zgrzewania i chłodzenia.



Potrzebne odpowiednie wyposażenie dodatkowe? Dzięki rozwijarce do rękawów foliowych można zgrzewać jeszcze szybciej. A może praktyczna obsługa nożna? W ten sposób jedna ręka jest wolna – dla jeszcze bardziej wydajnej pracy.




Przejrzystość w kwestii opakowań



W kaiserkraft znajdą Państwo również rękawy foliowe, folie termokurczliwe, folie bąbelkowe lub folie piankowe – w zasadzie wszystko z kategorii materiały opakowaniowe. W razie dodatkowych życzeń i zapytań zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy fachowej pomocy.



Te produkty mogą Państwa zainteresować:



Zszywacze | Materiał wypełniający | Folie termokurczliwe | Wagi cyfrowe | Maszyny do opasywania | Rękawy foliowe | Wagi MAUL | Taśmy do opasywania HSM