TINO

Praca i dobre samopoczucie.
Jest to możliwe, kiedy wszystko co potrzebne znajduje się pod ręką, siedzenie jest wygodne a biuro tak atrakcyjne, że miło się na nie spogląda. Bo wszystko składowane jest systemowo, bo meble są ergonomiczne a biuro wygląda po prostu fenomenalnie.

Twoje filtry
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Wysokość [mm]
740
740
1560
1560
-
Z serią mebli biurowych Tino wszystko jest dobrze rozmieszczone
Seria mebli biurowych Tino przekonuje swoją wysoką funkcjonalnością. W szafkach, które osiągają do 2300 mm wysokości, osoby bardzo zajęte mogą naraz pomieścić wiele rzeczy. Do serii mebli biurowych Tino należą szafy z kartoteką wiszącą, szafki wysokie na 1560 mm i 820 mm z drzwiami suwanymi bądź dwuskrzydłowymi, oraz szafki dostawiane o wysokości 740 mm, które są kluczowe dla rozszerzenia ładowności miejsca pracy. Drzwi oraz szuflady są zamykane, ważne dokumenty są więc bezpieczne. Bardzo funkcjonalne są również półki ze stali z nośnością do 60 kg. Seria mebli biurowych Tino jest przy tym bardzo mocna, nie zużyje się szybko. Wyjątkowe wyposażenie biura dla pomieszczeń biurowych, które są w ciągłym użyciu. Ciągłe otwieranie i zamykanie szuflad oraz drzwi może doprowadzić do ich zużycia, jednakże można temu zapobiec poprzez użycie wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów. Z tego względu można znaleźć serię mebli biurowych Tino w przychodniach lekarskich, kancelariach, otwartych biurach i firmach z dużym przepływem klientów.

Seria mebli biurowych Tino – funkcjonalność w przyjemnej atmosferze
Obok funkcjonalnych szafek, seria mebli biurowych Tino oferuje również praktyczne stoły komputerowe Euro. Opcjonalnie można również zamówić tradycyjne, prostokątne biurko. Biurko komputerowe Euro to biurko o wysokim zakresie regulacji, które zostało specjalnie stworzone do miejsc pracy z komputerem. Z dodatkową boczną głębokością 200 mm biurko oferuje więcej miejsca na ekran, klawiaturę i myszkę. Seria mebli biurowych Tino oferuje również pasujące do szafek i biurek kontenery na kółkach. Można wybrać pomiędzy kontenerem na kółkach z trzema szufladami bądź kontenerem na kółkach z szafką na kartotekę wiszącą. Kontenery na kółkach są zamykane. Wszystkie meble biurowe od Tino dbają o przyjemną atmosferę w pracy. Szafki w kolorze jasnoszarym bądź imitacji klonu mają świeży, jasny wygląd.